• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Cx 18.4.2008 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• interkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tps auto wiew auto devam
    view ler nasıl auto anlamadım,benim cihazımda sadece tps ler auto olarak çıkıyor.bir hatamı yapıyorum?

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sizin cihaza ait en son yazılım aşağıdaki linkte.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40496
      Tasarım
      Linke girdiğimde
      "Geçersiz Dosya Eki belirttiniz.
      Eğer geçersiz bir işlem yürütmediğinizden eminseniz lütfen buraya tıklayarak bildiriniz."
      dedi.
      Bende mi sorun var acaba?
      Lockerz Davetiyesi için Tıklayın.

Yorum yap

• tyler78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Tasarım
        Linke girdiğimde
        "Geçersiz Dosya Eki belirttiniz.
        Eğer geçersiz bir işlem yürütmediğinizden eminseniz lütfen buraya tıklayarak bildiriniz."
        dedi.
        Bende mi sorun var acaba?
        Linki kopyalayıp, başka yere yapıştırırsan olmaz tabiki. Direk linke tıklayarak gireceksiniz. Açık sayfa bir sorun yok.

Yorum yap

• vahapp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          view ler nasıl auto anlamadım,benim cihazımda sadece tps ler auto olarak çıkıyor.bir hatamı yapıyorum?
          bende de aynı durum söz konusu

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı

Ya ben yanlış mesajını alıntı yapmışım.Bu gönderdiğin açılmıyordu.Kusura bakma.
            Lockerz Davetiyesi için Tıklayın.

Yorum yap

• Hocam bende sadece Turksat var tek çanak TPS ler dediğiniz nedir bende yani turksatta Auto olan nedir lig tv filan d-smarttı filan çözmez mi mesela yeşilçam tv yi çözse iyi olurdu ne dersiniz?

Yorum yap

• starforces Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Hocam bende sadece Turksat var tek çanak TPS ler dediğiniz nedir bende yani turksatta Auto olan nedir lig tv filan d-smarttı filan çözmez mi mesela yeşilçam tv yi çözse iyi olurdu ne dersiniz?
                kardeş sayfanın başında bir uyarı yazısı var onu okumanı tavsiye ederim.kırmızı renkle bazı yerler özellikle yazılmış....turksatta auto olan yok senin anlayacağın.bu kanalları izlemek istiyorsan ya onların kendi cihazlarını yada kullandığın cihaza uygun paylaşım kartlarını satın alacaksın.(tabii yasal yollardan)
                diğer konu ise tps ler turksat üzerinden yayın yapmıyor.

Yorum yap

• vahapp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  s..viewlerin ******* sizlere ömür olalı çok oldu ... tps, polsatlar ve ab satlar açık haklısınız...

Yorum yap

• Herkeze merhaba. Askerlik dolayısıyla en son 6-7 ay önce next2000 super plus cx cihazımın yazılımını güncellemiştim. En son yazılımı atmak istiyorum yalnızca burdaki yazılımımı mı yoksa bu başlıktaki yazılımımı mı atmam gerekir? Next 2000 Super Plus 14.4.2008 Tps Au Fix Yazılımı Topiğinde geçen "Au" - auto anlamında mı? Birde bundan önceki yazılıma kıyasla önemli bir eklenti yapıldı mı? (Radyo kaydı v.s.) Yardımlarınız için teşekürler. Saygılarımla...

Yorum yap

• hijacker83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Herkeze merhaba. Askerlik dolayısıyla en son 6-7 ay önce next2000 super plus cx cihazımın yazılımını güncellemiştim. En son yazılımı atmak istiyorum yalnızca burdaki yazılımımı mı yoksa bu başlıktaki yazılımımı mı atmam gerekir? Next 2000 Super Plus 14.4.2008 Tps Au Fix Yazılımı Topiğinde geçen "Au" - auto anlamında mı? Birde bundan önceki yazılıma kıyasla önemli bir eklenti yapıldı mı? (Radyo kaydı v.s.) Yardımlarınız için teşekürler. Saygılarımla...
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40542
                      -Sizin cihaza ait en son yazılımı linki burası.
                      -Radyo kaydı gibi herhangi bir özellik eklenmedi henüz.
                      -Evet orada yazan "Au" kelimesi "Auto" anlamında kısaltılarak yazılmıştır.

Kolay gelsin

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Sizin cihaza ait en son yazılım aşağıdaki linkte.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40496

çok teşekkür ederim

Yorum yap

• ye2000 cx süper plus cihazım var 18,04,2008 yazılımı usb den attım normal calısıyor ancak kullanıcı resim atamıyom kayıt dosyası yok diye uyarı veriyor lütfen yardımcı olun tesekkürler

Yorum yap

• Slm ArkadaŞlar Acİl Yardim Edermİsİnİz LÜtfen Cİyazimnext Ye 2000 Cx Super Plus 18.04.2008 Yazilimini Usb Den Cİyazima YÜkledİm Oldu Am Cİyazimin MenÜ Cİyaz Bİlgİsİ BÖlÜmÜne Gİrİp Kirmizi TuŞ 1234 Yapamiyorum Kirmizi TuŞa Bastigimda HİÇ BİŞey Olumuyo Emuyu Aktİf Yapamiyorum Kanalari DÜzenledİm Ama HİÇ Bİ Kanali AÇamiyorum Makİneye Yazilim Atayim Dedİm Bİdaha Ama Boord Dİyo Napmaliyim Yardim Edermİsİnİz LÜtfen

Yorum yap

• KİMSE Yardım etmicekmi arkadaşlar

Yorum yap

• ferdibeykal Nickli Üyeden Alıntı
                                Slm ArkadaŞlar Acİl Yardim Edermİsİnİz LÜtfen Cİyazimnext Ye 2000 Cx Super Plus 18.04.2008 Yazilimini Usb Den Cİyazima YÜkledİm Oldu Am Cİyazimin MenÜ Cİyaz Bİlgİsİ BÖlÜmÜne Gİrİp Kirmizi TuŞ 1234 Yapamiyorum Kirmizi TuŞa Bastigimda HİÇ BİŞey Olumuyo Emuyu Aktİf Yapamiyorum Kanalari DÜzenledİm Ama HİÇ Bİ Kanali AÇamiyorum Makİneye Yazilim Atayim Dedİm Bİdaha Ama Boord Dİyo Napmaliyim Yardim Edermİsİnİz LÜtfen
                                Bir çok kere yazıldı. Girişler bölümünden kırmızı tuş 1234 şifre gir ok

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X