• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ıp4010 u106 problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ıp4010 u106 problemi

arkadaşlar elimde ıp 4010 digital analog uydu cihazı var.chazın problemi tv ye osd vermiyor. cihazın ön panelinde u106 diye bir rakamlar çıkıyor.cihaz kendi kendine açılıp kapanıyor.ne yapmam gerekir.bana yardımcı olurmusunuz.
    İKİ KİŞİNİN BİLDİĞİ SIR,SIR DEĞİLDİR.

recever in altına bak küçük birdelik orada bir mini buton var kalem ucu kürdan
    vb bir şeyle bas düzelmesi gerekir olmazsa hiç ugraşma bir sunny servisine götür

Yorum yap

UrGaNaS Nickli Üyeden Alıntı
      recever in altına bak küçük birdelik orada bir mini buton var kalem ucu kürdan
      vb bir şeyle bas düzelmesi gerekir olmazsa hiç ugraşma bir sunny servisine götür
      arkadaşım cihazın kapağını açtım analoğ kartın altında swiç buton vardı.butona bastım.hiçbir değişme olmadı.sanırım flaşı arızalanmış,çünkü flaşın 1.inci ayağına 3.3 volt geliyor 3.3 volttantan yavaş yavaş düşüyor.bilgin için teşekkürler.galiba servis yolu gözüküyor

Yorum yap

geçmiş olsun

Yorum yap

UrGaNaS Nickli Üyeden Alıntı
          geçmiş olsun
          ilgine teşekkürler arkadaşım.cihazı sunny servisine gönderdim.yapıldı geldi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X