• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next2000 problem yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next2000 problem yardım

ye 2000x cı plus makinem var bilgisayarımdan verisyon yükseltmek ve soft *** dosyaları atmak istiyorum fakata bilgisayarım cihazla bağlantı kurmuyor neden olabilir com2 ondanmı algılamıyor bulamadım eror veriyor yardımcı olabilirsinesiniz sevinirim

Cihazı standbye konumuna alıp, öyle deneyin.

Yorum yap

selam

hocam satnd by konumuna getirmek için ne yapmamlazım bir türlü olmuyor kablo uçlarına kadar kontrol ettim fakat sonuç alamadım pc cihazımı görmüyor

Yorum yap

Şuan üzerinde hangi tarihli yazılım var bunu da bilmemiz gerekir?
        Sistem bilgilerinizi tam olarak buraya yazmanız gerekli.

Yorum yap

ınf 614p022208 m02400
          ykme 04111706hpjc verison kısmında bu yazıyor

Yorum yap

oneday2903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ınf 614p022208 m02400
            ykme 04111706hpjc verison kısmında bu yazıyor
            Cihazınızın displayında saat görünüyorsa St.By konumunda olduğunu ifade ediyor.
            St.By konumuna geçmek veya çıkmak kumandanın en üst solda bulunan kırmızı tuşla gerçekleşiyor.
            Verdiğiniz cihaz bilgilerine göre yazılımı PcLink 2.2 loaderle yüklemelisiniz, COM port ayarlarını kontrol edin
            Bilgisayarın Com Nosunu değiştirebilirsiniz.
            Bunun için Bilgisayarım -Sağ tıkla-Özellikler
            Açılan pencerede Donanım tabı - Aygıt yöneticisi
            Burada Bağlantı noktaları (Com ve LPT) altında bulun COM Port sağ tıklayıp Özellikler seçin
            Yeni açılan pencerede Bağlantı noktası ayarları tabı- Gelişmiş ayarlar
            Burada sol altta Com... açılır buton göreceksiniz istediğiniz Com1 veya Com2 seçip - Tamam Loaderde de aynı ComPort u seçmelisiniz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X