• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X-Plus 3.7.2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ne biliim üstad bir aydır pek bakamadım ama şimdi yeşilden tps oto yapıyorum bekle ki gelsin 5 dk sonra açıyo sonra küt gidiyor o yüzden sordum yazılımımı yenilemem lazım diye.

Yorum yap

• Son tps yazılımını at emunu aç hsıcı kapat com none yap tps üstünde yeşile basıp autoyu başlar key güncellendi der ve tpsi açar tüm gün boyuncada çalışır gitme gelme vs yok...
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• teşekür ederim elinize saglık

Yorum yap

• emeklerinize teşekkürler

Yorum yap

• saolasın hocamm gene bizi memnun ettin

Yorum yap

• arkadaşlar ben bu yazılımlar konusunda pek bişey anlamadım daha yeniyim beni bi aydınlatırsanız sevinirim.msn:****************com..lütfen bi ekleyin bi kac sorularım olucak şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• Soracağım şeyi forumda sor ne anlamadın ise cihazın next 8000 ise imzandaki yanlış yerdesin next8000 bölümüne göz at tüm gerekli bilgiler var orda
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• selam ben bir türlü kurulum yapamıyorum bu cıs serisine nasıl olacak

Yorum yap

• söylecek sözümüz yok teşekkür etmekden başka
                    Next YE 2000 CIS Plus
                    HotBird (13.0°)E + Türksat 1C/2A at 42.0°E

Yorum yap

• rustem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      selam ben bir türlü kurulum yapamıyorum bu cıs serisine nasıl olacak
                      Neyi kuramıyorsun yazılımı at sonra diseq ayarlarını yap ve tarat

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• arkadaşlar ben benim cihaz 2000x plus az önce yazılım attım cihaz çalışırken birden ekran beyaz oldu nedeni ne olabilir acaba lütfen yardım ses var görüntü yok

Yorum yap

• Dostum tv den cihaza giden kabloları kontorol et....
                          C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

• eray_91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşlar ben bu yazılımlar konusunda pek bişey anlamadım daha yeniyim beni bi aydınlatırsanız sevinirim.msn:****************com..lütfen bi ekleyin bi kac sorularım olucak şimdiden teşekkürler
                            Açık alanda mail adresi vermeniz sakıncalı olduğundan tarafımdan editlenmiştir,sorunlarınızı foruma yazarak halletmeye çalışınız...
                            Forum Kuralları

Yorum yap

• Axser

Sizler olmasanız bu insanlık
                              hiç bir bilgiden habesiz
                              olarak cahil kalacağız
                              kelimeler yetersiz kalır
                              canabı ALLAH sizleri
                              sevdiklerinizden
                              ve bizlerden ayırmasın
                              TÜM EMEĞİ GECEN
                              KULLARA VESİLE
                              SAĞ OLUN:no:

Yorum yap

• 2000x Ci Plus

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Premier world 19 astra nagra2 mecm sistemi eklendi, 23.5 astra kabeldigital eklendi...Cı ve fta modeli yarın vereceğim..
                                Mach1 merhaba
                                Bende şu anda en son yazılım olan INF614l yüklü ve sorunsuz olarak Türksat, Hotbird,Astra uydularını seyrediyordum fakat son zamanlarda recivere açtığımda bazen hotbird ve Astra uydularındaki kanallarda sinyal yok uyarısı alıyorum bu durum kimi zaman Türksat uydusundada oluyor ve Recevere arkadan açıp kapadığımda veya fişini çekip yeniden taktığımda sinyal seviyesi normale dönüyor. Daha önceki yazılımlarda böyle bir durum yoktu. Bu durumun neden olduğu ve çözümü hakkında bilgi verirsen şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X