• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

matrix modül

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• matrix modül

siteye üye oldum ama nasıl yararlanacağımı bilemiyorum. tesadüf olarak akai dsr 2500 uydu alıcısı aldım.(2 yıl önce) hispasat uydusunu seyredebilmek için matrix modül de aldım.Kimseye gereksinim duymamak için Betasat sitesinden loader aldım ancak 1 yıldan beri bir defa bile yükleme yapamadım. şimdi aldığım loaderin pilli çalıştığını söylüyorlar aldığım kişi de emaillerime yanıt vermiyor. ben bu işi evde nasıl başarabilirim ? modül yüklemenin kolay yolu nedir? yoksa yeni uydu alıcısına mı ihtiyaç var? ne almalıyım? şu an hispasat uydusu matrix modül ile çözülüyor mu?

arkadaşım öncelikle hoşgeldin aramıza
    matrix devri kapandı gibi ama yinede dosya verililyor.loaderle yükleme yaparsın fakat hispayı şuan açmıyor biliyorum.ancak recevieirne uygun emu yazılımı yüklersen daha sağlıklı sonuçlar alacağına eminim.yinede matrixe yüklemek yapmak istiyorum dersen şöyle:
    multicam loader kur.daha sonra matrix için upd uzantılı dosyayı al.ardından file den indirdiğin upd yi aç matrix bölümünü tıkla programdan ve menüden firmvare download a gel.programdan download with loader borada tıkla cam loaderde içinde olsun modülün zaten yüklemeye başlar görüceksin...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

HUMAX5400Z cihaz 5+1 ses sistemini destekler mi?

Yorum yap

@alibabaali
        konu birden görüntüden sese geçti şimdiki çoğu ses sistemi zaten sanal bellekten yani 2kanal stereo sesi bile 5+1 yönlendirme yapıyor sonuçta kullanırsın humaxta ama yinede konu ses sistemi belki daha çeşitli bir seçenek olabilir humax için mesela optikten de olabilir
        saygılar...

Yorum yap

CLaNZeRS MultiCam Loader Beta Version 3.5 mr 1180 yüklerken tam bitiginde
          şu run-time eror 340 control array 2560 doest exist veriyor yazılım gercekleşmiyor

Yorum yap

baud ayarını 9600 a alıp dene birde...

Yorum yap

cable removed or buadrte too high for
              this stb plase try again denedim 9600 şunu hata verdi

Yorum yap

dostum yüklemeyi herhalde şu şekilde yapıyorsundur .
                önce multicam loaderi açıyorsun.sonra mr için aldığın upd dosyasını fileden açıcaksın multicamloaderin ve sağda matrix tıklı olucak.modülde menüden downloadta olucak cam loaderde takılı olucak modüle ve programdan download with loader borada tıklıycan bu arada aşağıda çizgiler çıkıp yazması lazım modüle arkadaşım
                hepsi bukadar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X