• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Forum içerisinde konu alıntısı yapamıyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Forum içerisinde konu alıntısı yapamıyorum

Forumda herhangi birinin cevabına alıntı yapamıyorum alıntı yap tırnak kutusu aktif degil fakat diger alıntı butonu aktif ondada yazı yazılan yere eklemiyor bu banamı kapalı yoksa bir hatamı var forum genelinde anlamadım bu işlere bakan moderadör veya yöneticiden ricam benim hesabı kontroledebilirmi

end Nickli Üyeden Alıntı
    Forumda herhangi birinin cevabına alıntı yapamıyorum alıntı yap tırnak kutusu aktif degil fakat diger alıntı butonu aktif ondada yazı yazılan yere eklemiyor bu banamı kapalı yoksa bir hatamı var forum genelinde anlamadım bu işlere bakan moderadör veya yöneticiden ricam benim hesabı kontroledebilirmi
    - Alıntı deneme

Yorum yap

- Bir sorun gözükmüyor.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
        - Bir sorun gözükmüyor.
        sorun var mozilla 66.0.2 sürüm (64bit) olan uBlock reklam önleyicide kurulu alıntı yapma çalışmıyor ben sorunu buldum bu mesajı crome ile yazıyorum uBlock reklam önleyici yüklü alıntı yapmada normal bir şekilde oluyor
        bende yüklü olan tarayıcılarla alakalı sanırım fakat kontrol amaçlı olarak mozilla alıntı test edebillirsiniz teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X