• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek'in 4K'lı Yeni Modelleri Görücüye Çıkıyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dikey'den almak varken hiç uğraşılmaz gümrük filan.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Dikey'den almak varken hiç uğraşılmaz gümrük filan.

Sevgiler...
      Dikey açacak mı? Emin misiniz ama? Tr satış olmazdı. Anlaşsalardı distribütör olarak

Yorum yap

• simplymessert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Onu diyorum ben de 109 + 15+ 19 vergi 145 euro siteye vergisiz ödeme yapılıyor görünüyor. Vergi gümrüğe ödenecek 19.9 euro. Geçer bence sorunsuz gümrükten. Çinden kaç kere ürün aldım. Sorunsuz geliyor. Vergisini ödeyince pek ala geçer.
        Ben bugun biraz inceledim, uydu alicisi gumruk islemine tabi olursa; Gumruk Vergisi + Bandrol (7 EUR) + OTV + KDV.

Butun bunlarin matrahi da eklenerek artiyor...

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

• ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Ben bugun biraz inceledim, uydu alicisi gumruk islemine tabi olursa; Gumruk Vergisi + Bandrol (7 EUR) + OTV + KDV.

Butun bunlarin matrahi da eklenerek artiyor...

s7Edge ==》TaPaTaLk
          Hmm doğrusunu siz ustalar bilirsiniz. Ben düz mantıkçı

Yorum yap

Dikey açacak mı? Emin misiniz ama? Tr satış olmazdı. Anlaşsalardı distribütör olarak
            Acele etmeyin...

Yorum yap

Hmm doğrusunu siz ustalar bilirsiniz. Ben düz mantıkçı
              Amac urune bir an once ulasmak, tabii guvenli ve mumkun olan en ucuz haliyle.

Keske Dikey Elektronik de uygun fiyata satabilse, ama yaklasik maliyetler ortada, ancak bayi fiyatiyla daha dusuk satin alip vergi ve benzeri matrahlari asagi cekebilirse olur.

Hayirlisi diyelim.

Yaklasik 1 ay once wetek Türkiyedeki distributor icin kesin bir sey soylememisti.

Ben bir kac gun once sitesi uzerinden Dikey Elektronik firmasina da yazdim ama bir yanit alamadim.

Selamlar.

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

• Herşey netleşir bayrama. Çifte bayram yaparız inşallah.

Yorum yap

Acele etmeyin...
                  Hocam tamam acele etmeyelim ama Core ne zaman çıktı dikey ne zaman ve hangi fiyata getirdi. İnsanlar yeni bir cihaza inceleme yaparken biz Türkiye'ye gelecek mi onu bile bilmiyoruz. Burada size saygımız sonsuz ama siz bu kadar bu işe gönül verirken Dikey ne yapıyor bu konuda. Ticaret işi ile uğraşanlar daha iyi bilir. Al ürünü fiyatı belirle sat . Atla deve bir olay değil dış ticaretle uğraşan bir firma için 1 adet ürün getirmek. Bütün Avrupa distribütörleri kendi sitelerinde pre order a başladı. Daha dikey çıkıp ben bu cihazı getireceğim bu zaman diye açıklama bile yapmadı. Dikey den biz çok şey istemiyoruz ki. Wetek ürününe ait yeni çıkan ürünü eğer hala distrübutör ise ne zaman getireceğini açıklasın bizde ona göre karar verelim ne yapalım. Sonuçta sizinde bildiğiniz gibi Nisan ayında çıkacak bir cihazı yeterince bekledik bence.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Hocam tamam acele etmeyelim ama Core ne zaman çıktı dikey ne zaman ve hangi fiyata getirdi. İnsanlar yeni bir cihaza inceleme yaparken biz Türkiye'ye gelecek mi onu bile bilmiyoruz. Burada size saygımız sonsuz ama siz bu kadar bu işe gönül verirken Dikey ne yapıyor bu konuda. Ticaret işi ile uğraşanlar daha iyi bilir. Al ürünü fiyatı belirle sat . Atla deve bir olay değil dış ticaretle uğraşan bir firma için 1 adet ürün getirmek. Bütün Avrupa distribütörleri kendi sitelerinde pre order a başladı. Daha dikey çıkıp ben bu cihazı getireceğim bu zaman diye açıklama bile yapmadı. Dikey den biz çok şey istemiyoruz ki. Wetek ürününe ait yeni çıkan ürünü eğer hala distrübutör ise ne zaman getireceğini açıklasın bizde ona göre karar verelim ne yapalım. Sonuçta sizinde bildiğiniz gibi Nisan ayında çıkacak bir cihazı yeterince bekledik bence.
                    Katılmamak elde değil. Bekle bekle. Cihazı da sanalpazara kaptırdık gitti. Biz acele etmeyelim de kim etsin demi.

Yorum yap

• Core ile Play2'yi bir tutmayın, lütfen...

Yorum yap

Core ile Play2'yi bir tutmayın, lütfen...
                        Eyvallah hocam bekleyelim bakalım. Saygılar..

Yorum yap

• Yalnız yanlış anlamadıysam bu ön satışı başlayan Wetek Play 2, 2017'de Wetek Play 2s modelini çıkaracaklarmış. Aralarında tam olarak ne fark var bilmiyorum.

Yorum yap

• kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yalnız yanlış anlamadıysam bu ön satışı başlayan Wetek Play 2, 2017'de Wetek Play 2s modelini çıkaracaklarmış. Aralarında tam olarak ne fark var bilmiyorum.
                            Play 2 kaç ay sonra çıktı. 2017 yaz çıkar play 2s artık. Şimdiden ümitlenmeyelim derim

Yorum yap

• Ya arkadaslar wetek e mesaj atip faturayi düsük kestirmek gerek belki gumrüge takilmaz ben birkac sefer öyle yaptim tr de cok pahali olursa oyle yapariz ne demek ya 109 € olan bir cihaz 600tl ye satilirmi 2 kati fiyata
                              WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                              K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ya arkadaslar wetek e mesaj atip faturayi düsük kestirmek gerek belki gumrüge takilmaz ben birkac sefer öyle yaptim tr de cok pahali olursa oyle yapariz ne demek ya 109 � olan bir cihaz 600tl ye satilirmi 2 kati fiyata
                                Haklisiniz ama resmi ithalatcinin yapacagi bir sey yok maalesef:

Urun bedelinin TL karsiligi uzerinden gumruk vergisi
                                +
                                Bandrol Ucreti
                                +
                                (Urun bedeli+gumruk v+bandrol) toplami uzerinden OTV
                                +
                                (Urun bedeli+gumruk v+bandrol+OTV) toplami uzerinden KDV
                                = Turkiye maliyeti
                                +Kar + Servis + vs.
                                =Son kullanici fiyati.

Her aldigimiz urunde oldugu gibi sogusleniyoruz...

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X