• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Değişik formatları Ts ye döndürme yada Ts yi convert etme vcd dvd yapma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Değişik formatları Ts ye döndürme yada Ts yi convert etme vcd dvd yapma

Bir önceki pvr yazılımındaki total video converter mümkünse 3.10 sürümü...

elinizdeki filmleri klipleri aynı programla .ts ye convert edebilirsiniz ancak tek düzeltmeniz gereken ayar ses özelliğidir. Çünkü cihaz mp2 audio codec formatını tanıyor. yani audio codec mp2 sampling rate : 48000 bit rate : 192 olacak şekilde ayarlayın uyduda hem ses hemde görüntü elde edeceksiniz.
    Alçaklardan minnet altında istediğinizle ; belki vücutça artarsınız ama : RUHÇA EKSİLİRSİNİZ....

paylaşım için teşekkürler

Yorum yap

BRUW_AYUU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bir önceki pvr yazılımındaki total video converter mümkünse 3.10 sürümü...

elinizdeki filmleri klipleri aynı programla .ts ye convert edebilirsiniz ancak tek düzeltmeniz gereken ayar ses özelliğidir. Çünkü cihaz mp2 audio codec formatını tanıyor. yani audio codec mp2 sampling rate : 48000 bit rate : 192 olacak şekilde ayarlayın uyduda hem ses hemde görüntü elde edeceksiniz.
      Söylediğin şekilde yaptım işlem tamam.ses ve görüntü aynı anda uydu cihazında seyrediyorum.teşekkür ederim.

Yorum yap

peki en fazla kaçsaat izleyebiliriz işlemci gitmesin

Yorum yap

Elimdeki bir video'yu Total Video Converter ile *.ts convert ediyorum ses ve görüntü tamam ama görüntüde kırılmalar var ne yaptıysam tuturamadım...Filmleri çevirmeyi başaran arkadaşlar buraya nasıl yaptığını yazarsa iyi olur. Daha önceki yazılımda güç bela becermiştik....Bilgisi olanlar yardımcı olursa teşekkür ederim...

Yorum yap

arkadaşlar sizin dediğiniz gibi yaptım ses yok görüntüde parçalanma var ne yapmam lazım benmi yanlış yapptım acaba next 2000süpercx usb kendi kaydı güzel

Yorum yap

acaba resimli uygulamayı rsimli olarak gösterirmisiniz arkaşlar şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Ayarlar Audio kısmındaki üst iki bölümü auto yap onların altında iki kısmıda orjinal işaretli yap ses tamam. Yalnız videodaki kırılmaların çaresini bende bulamadım....

Yorum yap

Yazılım başlığında birçok yazı yazan var bu konular yazılımı yada cihazı ilgilendirmediği için bu tip dosyalar üzerinde oynamak isteyen meraklı arkadaşlar sadece bu başlıkta yazışsın yazılım başlığında bu tip konular konuşulmasın ok..
                  Yukarda adı geçmiş total video ile ilgili 1-2 link

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=24945
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29518
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

dostum vlc ile net görüntü ve ses artı conwet döüşümüyle ilgil yazı ve çözümler sitede mevcut mesela next 9000 bölümünü araştırmanızı öneririm bir fikir edinebilirsiniz
                    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Ayarlar Audio kısmındaki üst iki bölümü auto yap onların altında iki kısmıda orjinal işaretli yap ses tamam. Yalnız videodaki kırılmaların çaresini bende bulamadım....
                      arkadaşlar ses görüntüde sorun yok bende.sizde farklı bende farklı çalışmıyorki program ilk 5 sn kırılma oluyor ancak sonra düzeliyor. kendi ayarlarımı yazayım audio yu yazmıştım video ayarları tamamen orjinaller seçili, active high setting.... seçili video size orjinal altta normal seçili ve ok...
                      Alçaklardan minnet altında istediğinizle ; belki vücutça artarsınız ama : RUHÇA EKSİLİRSİNİZ....

Yorum yap

ellerine saglik Sayin dostum

Yorum yap

arkadaşlar ses görüntüde sorun yok bende.sizde farklı bende farklı çalışmıyorki program ilk 5 sn kırılma oluyor ancak sonra düzeliyor. kendi ayarlarımı yazayım audio yu yazmıştım video ayarları tamamen orjinaller seçili, active high setting.... seçili video size orjinal altta normal seçili ve ok...
                          total video convertorda arkadaşlar için tam ayarları yazarsan daha iyi olur yani döndürülecek dosya açıldıktan sonra sağ altta profile yazan yerin altında pal ın yanında ki setting içinde video option menuleri resize menusu ve audio menusu içinde seçilenler
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Anlatılanlarla bende de sorunsuz!..

Yorum yap

benimde aklıma takılan birşey var filmi kaydettik ve istediğimiz formata çevirdik.Buna altyazı ekleyip tekrar eski formatına döndürüp izleyebilirmiyiz.Bu şekilde yapan varsa açıklama ile ilgili link verebilirmi bana.
                              selamlar
                              :tr:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X