• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni programda kayıt

Yeni yazılımı fabrika ayarlarına döndükten sonra yükledim.Acaba bir önceki yazılımın üstüne kurmamla arasında fark var mı? Çünkü kayıtta hala problem yaşıyorum..Bazen 3,2 gb kayıt yapıp duruyor. bazen 4,2 gb bazen daha farklı
    kayıt yapıyor kendiliğinden duruyor.Bu 8 gb sandiskle mi ilgi.Eğer harici kayıt
    320 gb filan alsam sorunsuz kayıt yapabilirmiyim.
    :sagol::tr:

Yorum yap

• avarem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sevgili arkadaşlar son yazılımda görüntü kalitesi nasıl acaba bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim sevgiler
      daha iyi..

Yorum yap

• malesef son yazılımlarda bende kayıt sorunu yaşadım
        dunkes:

Yorum yap

• teşekkürler madonna yazılımı yüklemeye karar verdim
          dunkes:

Yorum yap

• avarem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            teşekkürler madonna yazılımı yüklemeye karar verdim
            bişey değil...

Yorum yap

• Yeni Üye

Uydu Alıcısı: NEXT ye-2000cıs süper plus

2000 cıs süper plus

--------------------------------------------------------------------------------

üstatlarımıza çok teşekkür ederim ,dün en son yazılımı yükledim akşam kayıtyaperken 2 sefer kitleme olmasına ramen şu an memnunum .yazılımla ilgi değişiklik ne var diye baktım menüleri gezerken ,(kişisel tercihler menüsünde )
              auto view: epg
              chlist
              ve epg/chlis bunları gördüm ne işe yaradığını anlayamadım birde saat ayarı değişmiş hoşuma giden o oldu ,Daha önce hangi kanalın üstüne gidersen saat değişiyordu,.. fazla inceleme şansım olmadı başka neler var yazarsanız sevinirim birde açılan kanallar varmı? teşekür ederim birde radyo dinlerken kayıt yapıyormu

Yorum yap

• madonna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                bişey değil...
                :mzk:

Yorum yap

• serkan demir Nickli Üyeden Alıntı
                  Yeni Üye

2000 cıs süper plus

--------------------------------------------------------------------------------

üstatlarımıza çok teşekkür ederim ,dün en son yazılımı yükledim akşam kayıtyaperken 2 sefer kitleme olmasına ramen şu an memnunum .yazılımla ilgi değişiklik ne var diye baktım menüleri gezerken ,(kişisel tercihler menüsünde )
                  chlist
                  ve epg/chlis bunları gördüm ne işe yaradığını anlayamadım birde saat ayarı değişmiş hoşuma giden o oldu ,Daha önce hangi kanalın üstüne gidersen saat değişiyordu,.. fazla inceleme şansım olmadı başka neler var yazarsanız sevinirim birde açılan kanallar varmı? teşekür ederim birde radyo dinlerken kayıt yapıyormu
                  Stand by da bekleme saati 24.00 yani dört satırlı,alfabetik kanal ismi bulmada isim yazma özelliği

Yorum yap

• cevabın için teşekkür ederim..Sanırım bu kadar başka değişen bir şey olmadı

Yorum yap

• arkadaşlar bende next2000cıs süperplus kullanıyorum emuile izlenen kanal kalmadı ben baff6000 almayı düşünüyorum sizlerinde bir fikrinizi almak istiyorum ne diyorsunuz arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum şimdiden herkese teşekürler

Yorum yap

• Erdem TERZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Merhabalar,
                        Sevgili Hotruter,
                        Eğer bu topiğin 1. maddesinde bulunan ve Size uygun olan Güncel Yazılımı cihazınıza yüklediyseniz, ihtiyacınız olan linkleri aşağıda bulacaksınız.

Sayın Uzm@n Bey'e Ait Güncel Kanal Listeleriyle İlgili Link

Sayın Tasarım Bey'e Ait Güncel Emu Softcam *** Linki

Sayın Ekurel Bey'e Ait Güncel Emu Softcam *** Linki

Sayın Uzm@n Bey'e Ait Güncel Emu Softcam *** Linki

2. 3. ve 4. linklerden hangisini isterseniz, Size uygun olan dosyayı kullanınız. Buradaki dosyalar aynıdır. Sadece zaman farkıyla Bizlere, bu dostlarımız ilgili dosyaları ulaştırırlar. Ayrıca dosyaları bilgisayarınıza indirdikten sonra rar dosyasından ilgili dosyayı çıkartıp, Flash Disc'inize yükleyiniz ve cihazınıza aynı Güncel Yazılım yükler gibi dosyaları yükleyiniz.

Şuan TPS paketi açılmamaktadır. TPS'ler açıldığında da bununla ilgili bulacağınız dosyaların linkini de hemen aşağıya iliştiriyorum. Bu dosyayı da yukarıda yazdığım şekilde makinenize yüklersiniz.

Sayın Tasarım Bey'e Ait Günlük Tps-Absat İle İlgili Dosyaların Linki

Sevgilerimle.

Not: Gaza mı geldim ne! Kendimi aşıyorum!
                        Yardımlarınız için teşekkürler

Yorum yap

• serkan demir Nickli Üyeden Alıntı
                          Yeni Üye

2000 cıs süper plus

chlist
                          Merhabalar,
                          Sevgili Serkan Demir,
                          Bahsettiğin "Auto View" özelliği, normal bir şekilde kanalları seyrederken, bir başka kanala geçmeyi istediğinde, ya istediğin kanala direkt geçiyor, yada ilk önce kanal menüsü ekrana geliyor sonra Siz istediğiniz kanala giriyorsunuz. Yani kanal geçişi ile ilgili bir özellik bu.
                          Sevgilerimle.
                          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• selam arkadaslar astra hotbirt xxl ve diyer siffrelerini nerden bulabilirim lütfen yardim edermisiniz.

Yorum yap

• cenk-1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              selam arkadaslar astra hotbirt xxl ve diyer siffrelerini nerden bulabilirim lütfen yardim edermisiniz.
                              Aradığın paketler sistem değiştirdi ve şuan izlenemiyor arkadaşım. Boşune kéy falan arama.

Yorum yap

• arkadaslar

astra ve hotbirt deki su xxl ve diyer siffreleri cözen dosyayi nerde bulabilirim yardiminiza tesekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X