• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 19500 Wireless Desteği ve Desteklediği Adaptörler.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Linkteki adaptörü alıp taktım sorunsuz kullanıyorum. Fiyat olarakta çok uygun.

http://www.hepsiburada.com/Liste/Pro...ductid=bd90172

Yorum yap

arkaraşlar adaptör ile ilgili sizlere bir sorum olacak bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa memun olurum Airties 5440 modemim var next 19500 için hangi adaptörü alırsam sorunsuz çalışır

Yorum yap

Arkadaşlar bence bu cihaz ben daha denemedim ama her türk usb wirless modemle çalışır çalışmaması için bir sebep yok aslında airties ve Tp-Link daha iyi marka ama başka markalarla da çalışır fakat bence kablo ile bağlamak en doğrusu zira yayın kopma gibi bir sorun olmaz
        Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
        Bernard Shaw

Yorum yap

bende airties 2410 var görmedi. bunun için ne yapmam lazım.yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

s-link slx104 usb adaptör ağ bağlantısını görüyor.sinyal %34 fakat bağlanamıyorum.başka yapmam gereken ayarlar varmı bilmiyorum.şifremi giriyorum bağlandı diyor ama menüden çıkamıyorum.yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar saygılar

Yorum yap

everest ieee802.11g modeli ok

Yorum yap

benim sorunum s-link 104 ü kuramıyorum.No windows zero config service diye yazı çıkıyor.sorun nedir.işletim sistemi windows 7 ultimate.

Yorum yap

vftp yi nasıl kullanacagız

Yorum yap

arkadaşlar ben kullanıyorum en iyisi dark marka bu cihazdan şaşmayın performans süper

Yorum yap

kablosuz ağı kurdum fakat cihazda nete nereden bağlanacağım.bir ayarı varmı.

Yorum yap

forumcu25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Cihaz her tür wireless usb modemi destekliyor arkadaşlar ve gayette hızlı ve stabil şekilde çalışıyor.Yalnız kullanmış olduğunuz ADSL modem'in kablosuz ağ ayarları menüsüne girip adsl modeminizin SSID ayarının görünür durumda işaretlenmiş olması gerekiyor.adsl kimliğini gizlemiş olduğunuz için cihaz uydu alıcıyla bağlantı kuramıyor ve sizde wireless sorunlu zannediyorsunuz.bir de şunu belirteyim benim kullanmış olduğum modemim airties rt-104 bu ayarlar her modemde farklı.yani siz hangi adsl modemi kullanıyor iseniz cihaz kimliğini görünür işaretlemiş olmanız lazım.umarım yardımcı olmuşumdur.
                        Bazı arkadaşlar sadece kablosuz adsl modemle bağlantı kurmaya çalışıyorlar cihazla iletişim kurmak için kablosuz adsl modeminizin haricinde uydu alıcıya wireless usb adaptör takmak gerekir ki cihazlar birbirleriyle iletişim kursun diye.

NOT:adsl kimliğini görünür hale getirdikten sonra (SSID) birde ağ ismi var ise birde modeme isim verip receiverinzden menü+ağ ayarları+kablosuz ayarları na girip erşim noktası arama yapın adsl modeminize vermiş olduğunuz ağ ismi görünüyor ise cihaz Ip bilgileri kımında wireless ayarlarınız otomatik olarak tanımlanır ve bağlantı sağlanmış olur.bu aramayı receiverde ıp bilgileri kısmında dhcp açık veya kapalı olarak deneyin.
                        yanlış biliyorsun cıhaz her türlü USB adaptörünü desteklemez sadece üreticinin onayladıgı adaptörleri destekler 10 tane WİFİ adaptör denedim 1 tanesini gördü digerlerini görmüyor

Yorum yap

kaya1797 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          benim sorunum s-link 104 ü kuramıyorum.No windows zero config service diye yazı çıkıyor.sorun nedir.işletim sistemi windows 7 ultimate.
                          bu senin adaptörden bende var ama cıhaz bazen okuyor bazen okumuyor okudugu zamanda sinyal 25 in üstüne çıkmıyor en iyisi vede en saglıklısı kendisininkidir yani NEXT YE 11G

Yorum yap

arkadaşlar kablosuz ağı görüyorum cihazda fakat nete nereden bağlanılacak.sadece youtube bağlanıyorum oda kablosuz ağ ile alakalı bir şey değil.sinyal %35 civarında.anlamadığım nokta şu bir yerlerde ayar felanmı yapılacak.eğer bağlantı varsa belirli bir yerleremi bağlanılıyor bilemiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum yap

Asus wl 167g V3 marka wireless aldım cihaz tanıdı ilk usb girişine taktığımda wireless şifresini bana sordu bende yanlış girmişim sonra her bulunan ağı bulduğu bölümde ok yapıyorum cihaz bootlanıyor ve yeniden başlıyor.Cİhazı fabrika ayrlarına döndürdüm yine aynı.Birde cihaza Otomatik ip aldıramıyorum manuel olarak bağlanıyor ilgililerden cevap bekliyorum
                              MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

Wifi sorunu lutfen yardim

selam arkadaslar next 19500 hd serisi kullaniyorum 2.57 versiyonu var makinede. wifi kullaniyorum kendi modemimi buluyor ok deyip sifreyi istoyecegine cihaz boot oluyor. lutfen yardim edin yurt disindayim. tesekurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X