• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Forumda kimlerde var p2 çok kişide varmı ?

Yorum yap

• 2 Kişide var benim bildiğim.

Sevgiler...

Yorum yap

• ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Merhaba,

Uydu alicisinin sinyal ve kalite bilgilerini bir baska receiver ile karsilastirma firsatiniz oldu mu?

Ben kii pro ile vu+ zero karsilastirmasi yapiyorum, kii pro yaklasik %20-30 daha az (ayni hat uzerinde) gibi.

Selamlar.

s7Edge ==》TaPaTaLk
        K2 pro ile wetek play 2 aynı serilikte performansları aynı. Wetek play 2 daha karizmatik ve daha elit kullanıcı kitlesi var. Destek birinde 0 diğerinde %100. Wetekte ubuntu elec yazılımları bile sollar k2 pro yu.

Yorum yap

• ip tv performansi icin kucuk bir video .. hafif titreme olmuss kusura bakmayin

https://youtu.be/Qo3tysbkIvI

Yorum yap

• Eline sağlık
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• elinize sağlık.. internet hızınız kaç mb oda etkiler çünkü...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                2 Kişide var benim bildiğim.

Sevgiler...
                Sayı artık 2 kişi olmaktan çıkmışa benziyor.Ön siparişler yavaş yavaş veriliyor.OpenElec'ciler çoğalıyor.Birgün herkes OpenElec ci olacak.
                He he...
                Sevgiler...
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Elec android varken e2 ne ya taşdevri sistemi.

Yorum yap

• Konuş baba konuş, ama mach1 duyarsa kaçalım.

Sevgiler...

Yorum yap

• Biz antikacıyız ne varsa eskide var uydu dvb için daima e2 diyorummm e2 ler ölmez
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Valla ben de w2'de umduğumu bulamazsam vu+duo2'ye dönerim ve daha da başka cihaz bakmam ciddi bir ilerleme olmadıkça.

Yorum yap

• e2 nin eline kimse su dökemez tv seyretmek androidde işkence elec bi nebze

Yorum yap

• ben şuan wp2 ye enigma2 gelmesini bekleyeceğim tv im 1080p acelem yok
                            elec ve android zulümdür...wetek uydu cihazlarının babasıdır kulvarında tektir ama e2 gelmezse çok alıcı kaybeder...
                            WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                            K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Bırakın şu e2 yi artık.Öncüsü DM bile bıraktı baksanıza.Siz hala ölmez diyorsunuz.
                              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• İlla eleğe bulaştıracaksınız sonunda

Depo

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X