• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hodbirdden astraya geçmek istiyorum yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hodbirdden astraya geçmek istiyorum yardım

arkadaşlar kocaelide otruyorum 90 lık anten şuan hodbird izliyorum hodbirdten astra 19,2 ye çevirmek istiyorum uydu bulucum yok dikeylik değişiyormu acaba sadece 19,2 istikametine çevirsem olurmu

Hotbird uydusundaki çanagın arka tarafından baktıgın zaman sol tarafına biraz çevirip anteni az yukarı kaldıracaksın.ama 90 lık antenle sinyal zannedersem zayıf olur.
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

sagol ustam eline sağlık

Yorum yap

ben hatay ilinde ikamet etmekteyim
        hotbrid uydusuna cevirdigim canak anteni
        astra uydusuna teknik servise yonlendirtsem olur mu?
        servisimle gorustum hatay da astra cekmiyor falan dedi pek de bir ayrinti vermedi
        bu dogru mu? konu ile ilgili ayrintili bilgi edinmek istiyorum.
        saygilarimla..

Yorum yap

dostlarım astrada 90 lık çanakla hiçbir şey izleyemezsiniz en azından premierleri seyretmek isterseniz 120 veya 150 lik çanak olmalı
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dostlarım astrada 90 lık çanakla hiçbir şey izleyemezsiniz en azından premierleri seyretmek isterseniz 120 veya 150 lik çanak olmalı
            evet ustam 90 lık çanakla 300 küsür kanal buldum ama çogu şifreli tekrar hodbird e çevirdim sagolasın

Yorum yap

mahuya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ben hatay ilinde ikamet etmekteyim
              hotbrid uydusuna cevirdigim canak anteni
              astra uydusuna teknik servise yonlendirtsem olur mu?
              servisimle gorustum hatay da astra cekmiyor falan dedi pek de bir ayrinti vermedi
              bu dogru mu? konu ile ilgili ayrintili bilgi edinmek istiyorum.
              saygilarimla..
              Bulunduğunuz mevkii'den astrayı alabilmeniz için en düşük 1.50-2.00 m ebatında çanak kullanmanız gerekmektedir..
              Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X