• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dobratech film izlemek için hangi format gerekli

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dobratech film izlemek için hangi format gerekli

Arkadaşlar dobratech de film izlemek için hangi format gerekli ts. mpeg. hepsini denedik olmuyor. lütfen kesin bilgi sahibi olan biri doğru ve net bir şekilde bi bilgi verirse sevineceğim. inanın çoğunluk benim gibi bu olayı merak ediyor. şimdiden teşekkürler.. net bilgi verin lütfen...

guvercinim53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dobratech de film izlemek için hangi format gerekli ts. mpeg. hepsini denedik olmuyor. lütfen kesin bilgi sahibi olan biri doğru ve net bir şekilde bi bilgi verirse sevineceğim. inanın çoğunluk benim gibi bu olayı merak ediyor. şimdiden teşekkürler.. net bilgi verin lütfen...
    cihazınızla ilgili bilgiler kitapcığında açıkca belirtilmiş okursanız anlarsınız
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

usb den filim seyretme

arkadaşlar yaklaşık iki gündür uğraşıyorum.Hd ve Sd olmak üzere iki yayını 10 ar dakka kaydettim.filimleri makina kaydedrken hangi kodekleri kullandığını çözebilmek için.Gom enkoder file name mpg uzantısını file tiype de ts uzantısını koyuyor.Bilgisayara yüklediğim kodeklerin sayısını unuttum sırf elimdeki görüntüleri dobratechde seyredebilmek adına encode edmek için.hakkatten bu işin üstesinden gelen varsa ayrıntılı anlatabilir mi.yada orhan abi ile ali yardımcı olabilirmi vakitleri yoksa uğraşmaya koreli yazılımı yapan arkadaşlara sorup işi nasıl halledeceğmizin bilgisini alabilirler.nolur helledelim şu işi birçok dobratech kullanısının diger bir sorunuda bu bence.

Yorum yap

birde bunu araştır KMPlayer
        http://www.inndir.com/KMPlayer-41329p.html

Yorum yap

bende arıyordum teşekürler

Yorum yap

koparkok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            birde bunu araştır KMPlayer
            http://www.inndir.com/KMPlayer-41329p.html
            koparkok kardeş benim sorunum receiverde kaydettiğim yayını bilgisayarda seyredememek değil.Benim sorunum herhangi bir filimi;neyi hangi programı kullanarak dobrateğin görmesini sağlayarak dobratechde seyretmek.Bu konuda 2000 süper hd için olan anlatımları ve programları kullandım bir ihtimal diyerek,olmadı.Gom playırın encoder programını kullandım olamdı.Bunun bir yolu olmalı mutlaka bu işi yapan bir program ve programala uyumlu çalışabilen bir codec paketi vardır.

Yorum yap

valla bende çok uğraştım ama bir türlü almadı mpeg2 ts uzantılı olması lazım buna göre biraz daha araştır.
              next machina 3d

Yorum yap

tuxedo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar yaklaşık iki gündür uğraşıyorum.Hd ve Sd olmak üzere iki yayını 10 ar dakka kaydettim.filimleri makina kaydedrken hangi kodekleri kullandığını çözebilmek için.Gom enkoder file name mpg uzantısını file tiype de ts uzantısını koyuyor.Bilgisayara yüklediğim kodeklerin sayısını unuttum sırf elimdeki görüntüleri dobratechde seyredebilmek adına encode edmek için.hakkatten bu işin üstesinden gelen varsa ayrıntılı anlatabilir mi.yada orhan abi ile ali yardımcı olabilirmi vakitleri yoksa uğraşmaya koreli yazılımı yapan arkadaşlara sorup işi nasıl halledeceğmizin bilgisini alabilirler.nolur helledelim şu işi birçok dobratech kullanısının diger bir sorunuda bu bence.
                dosttum şmdi vericeğim linkten istediğin programı indirip kullana bilirisin avi_mpeg_converter ile mpeg2 formatına cevir sonra MPEG_Streamclip ts formatı seç ve dobratech de izle kullan işe yaradığı görücek yalnız bu program formatın %50 sini cevirir denemen için verdim hoşuna gidersen internetde satın alırsın oki kolay gelsin

http://rapidshare.com/files/43039517..._converter.exe

http://rapidshare.com/files/43039536...Streamclip.exe

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  dosttum şmdi vericeğim linkten istediğin programı indirip kullana bilirisin avi_mpeg_converter ile mpeg2 formatına cevir sonra MPEG_Streamclip ts formatı seç ve dobratech de izle kullan işe yaradığı görücek yalnız bu program formatın %50 sini cevirir denemen için verdim hoşuna gidersen internetde satın alırsın oki kolay gelsin

http://rapidshare.com/files/43039517..._converter.exe

http://rapidshare.com/files/43039536...Streamclip.exe

kardeş verdiğin dosyaları rapid harici başka bir yere upload edebilirmisin.rapid indiremezsin indirmek için üye olamak istermisin diyo.

Yorum yap

tuxedo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    kardeş verdiğin dosyaları rapid harici başka bir yere upload edebilirmisin.rapid indiremezsin indirmek için üye olamak istermisin diyo.
                    dosttum slow downloand dersen indirirsin

speed dowland dersen üyelik ister sen slow olanı seç ve indir kolauy gelsin ben denedim slow downloand la indirdim senin için test yaptım

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        dosttum slow downloand dersen indirirsin

speed dowland dersen üyelik ister sen slow olanı seç ve indir kolauy gelsin ben denedim slow downloand la indirdim senin için test yaptım
                        sağol kardeş ben programı crakleri ile baraber buldum lakin yine olmadı.çeviriyi usb üzrinden dobratechde göremedim.dosyayı dahi görmüyor.

Yorum yap

Usb kayıt problemi

Selam arkadaşlar benim 4 gb usb belleğim var buna kayıt yapıyorum daha sonra bu kayıtı izlemek istediğimde sanki sinyal azalmasinda olduğu gibi donup donup hareketleniyor bu soruyu daha öncede sormuştum usb bellek bozuktur ondan yapar dediler yeni 8 gb bellek aldım aynı sorunu ondada yaşıyorum bu sorunu sadece benmi yaşıyorum yoksa başka yaşayan varmı ve çözümü varmıdır saygılar

Yorum yap

merkez servis ile görüştüm ve bana aktarılanları aşağıda yazıyorum.
                            bunların kayıtları farklı bu yüzden cihazda izlenmiyor, ses video ve alt yazı desteği bir arada. sadece profosyonel editörlerde yapılabiliyor . ayrıntıları Doktor'dan öğrenebilirsiniz.
                            Next&Nextstar
                            EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

vallaha bu durumda Orhan Abiyi eşref saatinde yakakalamaklazım çarpılmamak için

Arkadaşlar ulead video studio programını tamanlamıyla bilen arkadaşlar deneyebilirler bence.Ben yapamıyorum evimde pc yok zaten yazılanlara cevap verme zamanlarına da bakarsanız belli olur.internet cafede dosyayı hazırlıyorum.eve geliyorum tabiki hüsran.şu ana kadar 4 günümü taplamda 50 tl paramı verdim internet kafeye.ama olsun yinede değer.ben bu problemin üstesinden gelinebileceğine inanıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X