• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dobratech geri dönüş için yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dobratech geri dönüş için yardım

Arkadaşlar şeytana uyup boot loader 4.30 ve skygate hd yazılımını yükledim.ama şimdi geri dönüş yapamıyorum.yardımlarınızı bekliyorum.tşkler

boot 4.26 yı yükle.sonra yazılımı at.
    dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
    ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
    seninde destanını okuyalım ezberden,
    haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
    elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
    fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

arkadaşım ilgin için teşekkür ederim. boot 4.26 yı denedim kabul etmiyor

Yorum yap

bende yazılım attım bir türlü geri dönüş yapamadım bilen varsa lütfen yardım

Yorum yap

size yol gösteren kişiler yardım edebilir ancak yoksa dün @doktor söyledi biliyosunuz

alıntı @doktor

KESİNLİKLE ONAYLANMIYOR..getireceği hiçbirşey yok zaten bizim verdiğimiz yazılımların dil ekli vb versiyonları..zaten düzgün birşey olursa ben öncelikle bakıp geri dönüşün yollarınıda açarak onaylarım ve kullanırız..BORDLARDA DEĞİŞİKLİKLER VAR bu yüzden kendi yazılımlarımızı bekleyin riske girmeyin arkadaşlar..yada grup onaylı yazılımları bekleyin

Yorum yap

şampiyon kardeş bırak bize kimin yol gösterdiğini.. dedik ya şeytana uyduk.ama şimdi doğru yolu gösterecek bir insan lazım bize.bildiğin varsa bize yardımcı ol.yoksa kinayeli konuşma be kardeş

Yorum yap

billboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              şampiyon kardeş bırak biz kimin yol gösterdiğini dedik ya şeytana uyduk.ama şimdi doğru yolu gösterecek bir insan lazım bize.bildiğin varsa bize yardımcı ol.yoksa kinayeli konuşma be kardeş

arkadaşım mach1 hocaya ve doktor hocaya özelden pm attım geridönüşüm için sizin adınıza cevap gelirse paylaşırım burda yada hocalar yazarlar bu bölümde

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşım mach1 hocaya ve doktor hocaya özelden pm attım geridönüşüm için sizin adınıza cevap gelirse paylaşırım burda yada hocalar yazarlar bu bölümde
                teşekürler ilginize Allah razı olsun

Yorum yap

şampion teşükkürler ihşallah geriye dönüşüm olur

Yorum yap

Ya ustalar nerdesiniz? yokmu Allah rızası için yol gösterecek? yardım edecek yok mu?

Yorum yap

billboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Ya ustalar nerdesiniz? yokmu Allah rızası için yol gösterecek? yardım edecek yok mu?
                      STB Link 3.0 Editör ile Boot menüden yeniden yazılım atmayı denediniz mi?

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        STB Link 3.0 Editör ile Boot menüden yeniden yazılım atmayı denediniz mi?
                        hayır denemedim.bir deneyeyim.ilgin için tşkler tasarım hocam

Yorum yap

bilboy ne yaptın geri dönüşüm oldu mu

Yorum yap

dragonfb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bilboy ne yaptın geri dönüşüm oldu mu
                            maalesef kardeş olmadı.uğraşıp duruyoruz.Gözüm sürekli forumda.bir bilen çıkar diye.ama hala olmadı

Yorum yap

ihşallah bilen birileri bize yardım eder

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X