• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

VTi - V 6.0.6 Vu+ Uno Backup by mach1 28-03-2014

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• VTi - V 6.0.6 Vu+ Uno Backup by mach1 28-03-2014

VTi v6.0.6 Image Uno
    Backup By mach1
    28.03.2014

Video input: Hdmi
    Video mode: 1080i
    Dil: Türkçe
    Ağ ayarları: dhcp on
    Kullanıcı tecrübesi: uzman
    Dnsler 8.8.8.8 8.8.4.4 ayarlanmıştır
    Parental kontrol: kapalı
    Görüntü renk vs ayarları yapıldı
    Oto dil seçimi türkçe
    Altyazı boyut 48 ve sarı renk

Zaman dilimi gmt +2

Setting kayacanın forumdaki 4 uydulu 23 mart settingidir

Tuner ayarları 4lü diseq olarak ayarlanmıştır sisteminize göre bunları değiştirip ayarlayabilirsiniz

TURKSAT42 A
    HOTBIRD13 B
    ASTRA19 C
    DIGITURK7 D olarak ayarlıdır

Emular

CCcam2.2.1
    Cccam2.3.0
    Oscam ymod1.8-50
    Mgcamd1.38
    Btkcam

Mavi tuşa basarak vti cam merkezine girip emuları seçip aktif edebilirsiniz cccam.cfg newcamd.list ve oscam.server dosyalarınızı editlemeyi unutmayın
    etc/cccam.cfg
    usr/****/newcamd.list ve cccamd.list
    etc/tuxbox/config/oscam.server

Cccam oto başlangıç ayarlıdır

Ftp ve telnet ile bağlanmak için
    isim: root
    şifre: uno

Skin Atile Hd orjinaldir

Bootlogo radio resimleri değiştirilmiştir

Forumdaki en güncel dreambox ke y dosyası ile güncellenmiştir..

TRT HD startup service saat ayarı için açılış kanalı olarak ayarlandı

Piconlar yazılımda Vti 6.0.6 da yer olmadığından yüklenmemiştir usb yada hdd nizden gösterirsiniz

Ses barı Atile Hd ufaK boyut ayarlanmıştır

Ecm bilgi satırı menu sistemden off kapalı haldedir..

Uno hazıfa düşük olduğu için fazla eklenti yüklenememiştir hafıza full doludur 1.31MB yer kalmıştır yeni birşey yüklemek istenirse
    kullanılmayan eklentiler ftp ile cihaz içinden usr/lib/enigma2/pyhton/Plugins/Extensions tan silinebilir..

Altyazı filmler türkçe fix sarı renk ve konum ayarı yapılmıştır.

Atilehd infobar havadurumu istanbul 2344116 kod eklenmiştir

Yeni Vti6.0.6 da mediaplayer eklentiler içindedir ana menude movie archive bulunmaktadır

Yüklenen eklentiler
    ------------------
    Turkvod 5.20
    seyirturk final
    Tspanel7.3
    Cccaminfo
    Backupsuite
    Dddamir3.27
    Emc3.7.4
    Hacksatkeydownloader
    Skylive2.0
    Iptvlistupdater1.40 26.3.2014

VTi6.0.6UnoBackupbymach1_28032014.rar
    Vu+ Uno
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Sayın Mach1 Dost'a,
    Hazırladığınız VTI-6.0.6 Bacupunuzu keyifle kullanıyordum..Bu da usta bir elin olayı kavrayışından olmalı.Dünden bugüne hep güzel şeylere imza attınız.bizleri sevindirdiniz.

Evi taşıdım,bacupta kablosuz ağ bağlantısı sağlayamadığım için şaşkına döndüm.Eklentilerde Wirelles Lan var.Ama ben bunu nasıl aktif edeceğimi bilmiyorum.Kablo çekmekte olanaksız.Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Ya da konuya vakıf bir dost detaylı anlatımda bulunabilir mi?Teşekkürler,saygılar!..:byeeee:

Yorum yap

GÖrüntü güzel Tşkk ederiz....MEDİA Portal yüklü olarak verilibirmi
      Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Mediaportal full 10mb en az yer kaplıyor kullanmadığınız eklentileri silip tspanelden kendiniz yükleyebilirsiniz yada telnet ile zaten komutla 1 eklenti için komple backup vermenin pek anlamı olmaz eklentileri kendi zevkinize göre silip kaldırıp üstüne kendiniz kurabilirsiniz..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Wireless usbni öne takacaksın sonra menu -kurulum sistem wireless lan setup menusunden seçip orda ayarlarını yapacaksın o kadar

Depo

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Teşekkürler Dost!Bacup'u tekrar yükleyip bir kez daha deneyeceğim.Bu kez de başaramazsam kablo çektirip parasını da sizden tahsil edeceğim haberiniz olsun!..:byeeee:

Wirelles bağlantısını hep arkadaki USB den yapıyordum.Denemeleri de yine aynı minval üzerinden yapmıştım.Sonuç olumsuz olmuştu.Evet bir kez daha deneyelim...

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Wireless usbni öne takacaksın sonra menu -kurulum sistem wireless lan setup menusunden seçip orda ayarlarını yapacaksın o kadar

Yorum yap

Mach1 dost merhaba!..Üşenmedim gece geç saatte bacupu tekrar yükleyip,açıklamalarınız doğrultusunda Kablosuz Ağ Bağlantısını tekrar denedim:Ön USB girişinden bağlayınca sorun giderildi.Teşekkürler!..

Yorum yap

[IBacup güncellendi mi,sünnet mi edildi?
                Mach1 Dost merhaba!
                VTI-6.0.6 bacup online güncelleme yaptı:Türkvod eklentisi işlemez oldu,silindi.Ben de hatalı diyerek usr>lib>enigma2>pyhton>plugins>Extensions içiden temelli sildim.
                Şimdi daha yenisi,güncel olanı nerdedir,nasıl yüklenir? bilmiyorum.Anlatacak kadar sabrınız ve de zamanınız var mı?..Teşekkürler!..zur:
                ][/I]

Yorum yap

5.3 ü kullanma onda sorun var 5.2 ile devam et.

Depo

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

lnki güncelemeniz mümkünmü hocam.

Yorum yap

TVimages de sorun var düzelir server ile alakalı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X