• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next cıx plus kalitede devamlı düşme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next cıx plus kalitede devamlı düşme

arkadaşlar türksatta devamlı olarak kalite düşme problemi yaşıyorum.yalnız hotbirdde böyle hata yokken neden türksatta devamlı olarak sık aralıklarla kalite düşüyor.ayrıca kanallardada bozulma oluyor 0 ila normal değer arasında gidip gelmeler oluyor.
    yardım ederseniz sevinirim sizce sorun neyden kaynaklanıyor.
    kolay gelsin arkadaşlar.....

Sorun kullandığın DiSEqC'te olabilir. Bir başkasıyla dene.

Yorum yap

yada kablonda olabilir çanak ayarınıda kotrol et
      BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
      ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

djyahel72 Nickli Üyeden Alıntı
        arkadaşlar türksatta devamlı olarak kalite düşme problemi yaşıyorum.yalnız hotbirdde böyle hata yokken neden türksatta devamlı olarak sık aralıklarla kalite düşüyor.ayrıca kanallardada bozulma oluyor 0 ila normal değer arasında gidip gelmeler oluyor.
        yardım ederseniz sevinirim sizce sorun neyden kaynaklanıyor.
        kolay gelsin arkadaşlar.....
        selam kardes hangı kanallarda problem yasıyorsun onu net olarak soyle cevabınını bırlıkte bulalım muhtemelen telefon verıcısı veya aktarma lınklerı sana yakın yapacagın tek sey eger antenın ofset canak ise kutu kola kutusunu alt ve ustten kes lnb nın ustune gecır sorunun duzelecektır eger hala duzelmesee buraya yaz hangı kanallarda problemın var bileyim parabol canaksa onada care var
        We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X