• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TÜrksat ArŞİv>>>31-10-2005/25-02-2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mehemmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlarım Türksattaki 12025 - 5400/H Frekansındaki Fox Tv 'yi reklamların haricinde seyredemiyorum,sanırım şifre giriyor,enyeni softcamı atıyorum yine açmıyor,lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için,saygı ve sevgilerimle.
    Kanalın şifreli gibi gözükmesi Sembol Oranı hatasından kaynaklanıyor. Yukarıda Uzman'ın verdiği bilgilere göre frekans değerlerini düzelt kanal açılır.

Yorum yap

• konuyla ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim,problem çözüldü.Sağolun,saygı ve sevgilerimle.

Yorum yap

• Sorun çözüldüğüne göre konu kapatılmıştır.

Yorum yap

• sorun kablodandır

azg21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sevgili arkadaşlar ben bazen kanal tarattığımda gerek türksat ve gerekse hotbıtteki tüm kanalların sinyalleri gidiyor daha sonra mecburen bekle bekle bekle yok gelmiyor cihazı resetleyim kanallartı yeniden yüklüyorum bu sefeb gelip gidiyor bi türlü anlayamıyorum acaba sorun ne olabilir?
          cihazım NEXT 2000 cx super plus usb li acaba bu konu hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz
          ayarları kontrol et kabloyu kontrol et sorun devam
          ediyorsa canak birleştirici ayarlarına bak elem i bak
          eger sorun cözülmezse servise götü
          r

Yorum yap

• evde telsiz telefon varsa fişini çek öyle bak ok...

Yorum yap

• Liste güncellendi...

Yorum yap

• son 15 gündür fox samanyolu aynı anda gidiyor sonra geliyor atvde sinyal düşüyor 8li lmb kullanıyorum onun etkisi olurmu diğer kanallarda sorun yok 12028 12021 12002 bu frkanslarda oluyor
                vu+duo vu+uno wetek play vu+solo2 vuduo2

Yorum yap

• olur arkadaşım kaliteli lnb öneriyorum.her lnb aynı sinyali vermez :no:bunu bil ama tabi kaçlık çanak kullanmanada bağlıdır

Yorum yap

• ilk sayfadaki 1 mesaj nolu Liste güncellendi...
                    11887 V 3333 Expochannel frekansından ,TürkSpor tv yayına başladı...

Yorum yap

• Liste Güncellendi...

Yorum yap

• TÜRKSAT A.Ş Genel Müdürü Osman Dur görevinden istifa etti...

TÜRKSAT A.Ş Genel Müdürü Osman Dur görevinden istifa etti. Dur’un yerine Özkan Dalbay atandı. Osman Dur, istifa dilekçesini önceki gün Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’a sundu. Bakan Yıldırım, Dur’un istifasını kabul etti.

Osman Dur, yaptığı açıklamada, "Temmuz 2004’ten beridir yürütmekte olduğum Türksat A.Ş. Genel Müdürlüğü görevimden, gördüğüm lüzum üzerine istifa etmiş bulunmaktayım. Görevim süresince bizlere desteklerini esirgemeyen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunmak istiyorum" dedi.

Osman Dur’un istifasıyla boşalan TÜRKSAT A.Ş Genel Müdürlüğüne Sosyal Sigortalar Kurumu Başkanlığı Sigorta İşleri Genel Müdür Vekili Özkan Dalbay atandı.

A.A. ' dan alıntı haberdir...
                        Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                        Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

• dostum bilgiyi paylaştığın için teşekkürle çok sağol ama acaba bunun gerekçesi ne bi bilgin varmı

Yorum yap

• azg21, İlgine teşekkürler...

azg21 Nickli Üyeden Alıntı
                            Dostum bilgiyi paylaştığın için teşekkürler çok sağol ama, acaba bunun gerekçesi ne bi bilgin var mı ?
                            Dostum bu tür görevler staterajik, önemli siyasal görevlerdir ve hükümet taktiridir...

İlgine teşekkürler...
                            Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                            Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

• bu tür kurumlar tamamen özerkleşmeli ve hükümet takdiri sıfırlanmalı.bir kurumda devamlılık esastır.yap boz tahtasına döndürmemek lazım bu işleri.
                              :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• Liste Güncel edildi...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X