• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Decktron 9000 seriTps Auto Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Decktron 9000 seriTps Auto Yazılımları

DECKTRON

SAT-90 000 FTA & CI AND COMBO SERI

95000 FTA & CI USB'li SERI

TPS AUTO OK Yazılım denenmiştir arkadaşlar auto sorunu yaşayanlar cihazı kapatıp açın sorun çözülür iyi seyirler.....

ya arkadaşlar bu sayfaları acamıyorum yardımcı olun

Yorum yap

dosyalar eklendi tps auto değildir

Yorum yap

Arkadaşlar 95000 serisi denendi yazılımı attıktan sonra tps kanalları üzerine geldiğinde cihaz kilitleniyor. emuyu kapatınca sorun kalmıyor fakat bu seferde atv çözmüyor, ya tps kanalları silin yada müşterilere bu yönde bilgi verin derim . herkese hayırlı işler

Yorum yap

bu yazılım tam olarak hangi kanallarda etkili oluyor. ben yazılmı yükledim ama hiç bir değişiklik göremedi. ayrıca tps kalları ile neyi kasdediyorsunuz.
          saygılar.

Yorum yap

arkadaşım yazılım tps ler çökmeden önce tps kanallarını açıyordu şu anda bir faydası kalmadı.çok bişey bekleme iyi çalışmalar

Yorum yap

Birde bazı kanallarda takılma yapıyor du o düzeltilmiş

Yorum yap

starsat sr-x1200cı nin yazılımı veya mastır şifresini bilen varsa yardımcı olursanız sevnirim şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X