• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Inf Share Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yaw 3 yıllık Next ınf cihazımda c.s.yazılımı yüklü diyorum bana aptal aptal bakıyorlar...

Yorum yap

işte next farkı bu Yazılımı hemen yüklüyorum ve şimdi sıra server bulmaya geldi bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

Next Ve Nextstar Harİkasin

uydu dünyasını sürekli takip etmekteyim kendisini yenileyebilen ve de eski cihazlarına dahi destek veren kullanıcılara sürekli yenilikler getiren bir uydu sektörü olan yüksel elektroniği kutlarım iyiki varsınız .ayrıca mach1 hocamında emeğini unutmuyoruz .benim dileğim next 9000xcam ultradaki gibi direk eternet girişi olan cihazındaki gibi next in 2000süper plus serisindede olması bu cihaz dehşet bir cihaz lütfen bu konuyu bir düşünün botecin ürettiği cihazlar biraz itici benim kanatim atmaca elektronğin ürettiği cihazlar daha kaliteli geliyor vede çok seri sanki bmw taksi gibi saygılar selamlar

Yorum yap

Mach1 ustaya teşekkürler ;
          Yazılımı hemen yükledim ve şimdi sıra server bulmaya geldi bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

yazılımlar için teşekkürler server konusunda yardım bekleyenlerdenim.saygılar

Yorum yap

son yazılım 614a yı tükledim.
              burasının çok doğru bir yer olmadığını biliyorum.Ama konular kapalı görünüyor.
              Free Newcamd server bağlanmak için gerekli bilgi göndermenizi rica ederim.Hotbird ve eutelsat16e uydularım var.Burada yardımcı olamıyorsanız başka bulabileceğim adres önermenizi rica ederim.
              Necmettin Çolak
              [email protected]
              necolak
              next ye 2000 ci plus
              teşekkürler

Yorum yap

bizleri unutmayan bizler için gecesini gündüzünü verenlere ve tüm emeği geçenlere teşekkürler...

Yorum yap

necolak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  son yazılım 614a yı tükledim.
                  burasının çok doğru bir yer olmadığını biliyorum.Ama konular kapalı görünüyor.
                  Free Newcamd server bağlanmak için gerekli bilgi göndermenizi rica ederim.Hotbird ve eutelsat16e uydularım var.Burada yardımcı olamıyorsanız başka bulabileceğim adres önermenizi rica ederim.
                  Necmettin Çolak
                  [email protected]
                  necolak
                  next ye 2000 ci plus
                  teşekkürler

sevgili arkadaşım server kapasitesi tamamen dolu. Bu yüzden başka serverlar bakmak surumundasın.

saygılar

Yorum yap

[QUOTE=uzm@n;150342]http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=23431[/QUOTE

Uzman kardeşim çok teşekkürler bende aynı yazlımı attım hatamı buldum com port kablosunu com 2 de göremediği için yazılımı atamamışım şimdi oldu çok sağol yazılım için ayrıca teşekkrler.

Yorum yap

Teşekkürler

bizlere bu güzel çalışmayı sunan bütün üstadlara çok teşekkürler nextin büyüklüğünü bir kez daha kanıtladınız, elinize sağlık . bu arada pass ımda geldi . onun için ayrıca teşekkürler , en güzel günler sizlerin olsun.
                      Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yazılımlar eklendi hayırlı olsun...

elleriniz dert görmesin çok çok teşekkürler,
                        şu yeni yazılımın ve serwer olayının çalışma sistemi hakkında ayrıntılı bilgi vermeniz mümkünmü, kusura bakmayın yeni yazılımla yeni şeyler öğreneceğiz..
                        saygılar...
                        sevgiler...

Yorum yap

mac1 eski dostunu unutma nerde bizim 7500 dpcı yazılımları
                          4 gözle bekliyoruz bu arada bayramın mubarek olsun

Yorum yap

dostum yazilim verilmeyecek....
                            C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.
                              Kurban bayramınızı ve yeni yılınızı tebrik ederim

Yorum yap

What is new. ?

I do not understand Turkish, so can someone please explain to me what is new in Inf614. ?

Thank you for your help.

Best regards

Mogens

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X