• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTeK.Play - Android CM11 - ROM - mod by thawtes

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

deho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustad WeTeK.Play - Android CM11 - ROM - mod by thawtes da orjinala nasil doneriz?tesekurler

orjinal derken?
    Android 4.2.2 ye

Yorum yap

Android 4.2.2 ye
      wetekos rom atararak wetekosa dönüş yapabilrsiniz

Yorum yap

özürrrrr...

yazılım için çok uğraşmışsınız çok teşekkür ederiz ama biz kullanamıyoruz evdekiler hiç kullanamaz...
        bize cihaz açılır açılmaz uydu kanalları gelmesi lazımki evdekilerde kullansın
        WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
        K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yazılım için çok uğraşmışsınız çok teşekkür ederiz ama biz kullanamıyoruz evdekiler hiç kullanamaz...
          bize cihaz açılır açılmaz uydu kanalları gelmesi lazımki evdekilerde kullansın
          cihazda uydu yayınları izlemeniz için kodi kullanmak zorundasınız. bu konuda yapacak birşey yok. ama cihaz acılır acılmaz otomatik olarak kodi baslatılabilir.

Yorum yap

thawtes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaslar ekrana sığmama problemi yasan arkadaslar sorun romla backupla alakalı değil konunu en basında cihazın nand yapısında ki olası sorunlara karsı wetekos son surumu yuklemenizi onermiştim. simdi ekran sorunu yasayan arkadaslara önerim wetekosu kurmaları ve wetekosdayken ekran cozunurluk ayarlarınıza bakın 1280x720p ye alın daha sonra cm11 rom backup kurulum işlemlerini yapın, gorecekiniz ki bir sorun olmayacak...
            Bu yöntem ekranla ilgili sorunun çözümüdür. Denenmiştir. WeTekOS yükledikten sonra cihaz açılınca çözünürlüğünüzü 720p yapın ve recovery moda geçerek herhangi bir wipe işlemi yapmadan yazılımı ve backupu ardarda yükleyin.

Yorum yap

thawtes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              wetekos rom atararak wetekosa dönüş yapabilrsiniz
              Ustam kusura bakma androide 4.2.2 donus yapacam ama yapamadim.sizin dediginiz gibi wetek os 1.16 indirdim.DB-J699-wetek-ota-2015-11-25_18-45-55.zip sd carda birde boot.img,bootloader.img,recovery.img bunlaridami sd carda yukleyecegim.bana nasil yapacagima tarif etseniz.tesekurler

Yorum yap

Ustam kusura bakma androide 4.2.2 donus yapacam ama yapamadim.sizin dediginiz gibi wetek os 1.16 indirdim.DB-J699-wetek-ota-2015-11-25_18-45-55.zip sd carda birde boot.img,bootloader.img,recovery.img bunlaridami sd carda yukleyecegim.bana nasil yapacagima tarif etseniz.tesekurler
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65167

Yorum yap

Ben yükleyemedim.İlk 3 adımı sorunsuz geçiyorum 4. adım da sistem takılıp kalıyor.4.adımda uygulamaları yüklerken ekranda monitor sayıyor sonra takılıp kalıyor.1 saatten fazla bekledim olmadı.Birkaç denem yaptım hepsinde aynı.USB bellekten de aynı.SD kart da değiştirdim hep aynı yerde kaldım.
                  BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Sevgili @thawtes cm11 daha önce yüklemiştim ve sistem acayip yavaş ve hantal olduğu için orjinal e geri donmuştum. Sizin mod Nasıl hız ve hantallık olarak?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum yap

pro_dufa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Sevgili @thawtes cm11 daha önce yüklemiştim ve sistem acayip yavaş ve hantal olduğu için orjinal e geri donmuştum. Sizin mod Nasıl hız ve hantallık olarak?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
                      kardeşim @pro_dufa hoşgeldin, evet dediğin gibi default biras ağıra kaçıyor bunuda dikkate alarak elimden geldiği kadar seri çalışması için gerekli tum mudahaleleri yaptım, denemende fayda var gibi goruyorum baktın olmadı orjinale geri dönersin, sevgiler...

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben yükleyemedim.İlk 3 adımı sorunsuz geçiyorum 4. adım da sistem takılıp kalıyor.4.adımda uygulamaları yüklerken ekranda monitor sayıyor sonra takılıp kalıyor.1 saatten fazla bekledim olmadı.Birkaç denem yaptım hepsinde aynı.USB bellekten de aynı.SD kart da değiştirdim hep aynı yerde kaldım.
                        SDcard problemi göbi gorunuyor, konuyu dikkatli okuyunuz SD kartı bahsetmiş olduğum programla ve yapılması gereken ayarlarla formatlayın öncelikle wetekos kurun wetekos çalıştıkdan sonra ekran çözünürlüğüzü 1280x720p 50hz olarak ayarlayın wetek osun yeniden baslatın sora cihazınızı kapatın ve yükleme yönergelerini uygulayın, mutlaka ki sonuca ulaaşcaksınız ama dediğim gibi SDcard anlatımda yaptığım gibi sdcardformatterv4 ile fullerase ve on sekilde ayarlayıpda format atın... sonuca göre geri bildirimde bulunursunuz...

Yorum yap

İşlemleri tam yapıyorum ama gözden kaçırdığım çözünürlük.1280*720 değil 1920*1080 sanırım bundan.
                          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

720p yap ustad.Ötekilerde sikinti Çekersin..bend eo Şekilde kullaniyorum..
                            WETEK Play 2 4K
                            Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

720p de cm11 i kullanmaya basladığınızda ayarlar > ekran altında 1080p seçimcihazı yeniden baslatıp 1080p olarakda kullanabilirsiniz..

Yorum yap

thawtes üstadım paylaştığınız rom çok güzeldi fakat evdekiler kullanamayacağı için geri dönüş yaptım
                                uydu yu kodiden değilde yine aynı şekilde açabileceğimiz rom hazırlayabilirseniz minnettar kalırız...
                                WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                                K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X