• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 7.9.2009 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

aktolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende iki server var. birinde sadece 7-8 ident görüyordu öbüründe 25 cibvarında. CCCAm update özelliğini ikisindede açık konuma getirdim ama değişen birşey olmadı. bence pek kart görme sayısını etkilemiyor. çünkü normalde her iki serverdada 100 üzeri ident yada paket görmesi lazım. üstelik ölü identleri gene görüyor. Bu update özelliğini tam ne işe yaradığını ustalar bildirirse sevinirim.
    Defalarca test ettim. Update ozelligini acinca kartlar doluyor. Ancak aninda olmuyor bu tabii, 5, 10 dakika izin vermek lazim cihaza. Benim tüm serverlerda ve her serverin her portunda (bazi serverler bilindigi gibi birkac tane c line veriyor) sonuc dedigim gibi oldu.

Yorum yap

Teşekkür

Alıntı:
      fakarak tafarından gönderildi
      Bir önceki yazılımda olduğu gibi bu yazılımda da internet bağlantı sorunu yaşanıyor.Fabrika ayarlarına dönmeme ve modemi resetlememe rağmen bir türlü bağlantı sağlanamıyor.
      Bu işin çözümü nedir?
      Ya da en stabil yazılım hangisi?
      Ustalara sonsuz teşekkürler....
      Flash belleğe kaydettiğimiz görüntüleri hangi programla izleyebiliriz?

Bir önceki yazılımda da şimdiki yazılımda da internete bağlantıda hiç bir sorun yok arkadaşım.http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37774 burayı ve http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37957 burayı incelersen bağlantı sorunlarını aşabilirsin sanırım.Flasbelleğe kaydettiğin görüntüleri PC de gom player programıyla seyredebilirsin yada kodec yükleyerek medıa playerle de izleniyor.

Saygılar
      Teşekkürler Levoli.

Yorum yap

Arkadaşlar çanak ayarları kısmında 9 derece eurobird uydusu yok acaba sizlerdede öylemi nsıl izleniyor bu uydu saygılar...

Yorum yap

Arkadaşlar cccam test yazılımını ilk kez kurdum denemek için, (daha önce sorunsuz çalışan104.01 24.04.09 yazılımı vardı) cihazda esata hdd'yi görmemeye başladı daha sonra pc de fat32 olarak tekrar formatladım hdd görüyor kayıtta yapıyor ancak yeşil tuştan kayıt bölümünü açtığımızda 10-15 saniye menü kilitleniyor kayıtlı dosyaları izlemeye başladığımda bir süre sonra komple kilitleniyor yayın bitene kadarda bekledim düzelir umuduyla ama nafile anahtardan kapatıp açmadan yeniden çalışmıyor. Acaba bu son yazılımarda (usb hdd) desteği verildiğinden mi oluyor bu sıkıntılar bilgisi olan yada son yazılımlarda sata dan hdd kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim, yanlış hatırlamıyorsam mach1 hocam daha önce bu cccam yazılımlarında usb kayıt için boardta birkaç kondansatörün değişmesi gerektiğini yazmıştı, ben eskisi gibi sata dan bağlanıyorum ama bu sorundan ötürü sıkıntı yaşıyor olabilirmiyim....

Yorum yap

evet nihayet görmediği identleride cccamde görmeye başladı update özelliğini açılınca. bence bu yazılım bayağı stabil

Yorum yap

evet nihayet görmediği identleride cccamde görmeye başladı update özelliğini açılınca. bence bu yazılım bayağı stabil
              hacam yeni tazılımı yüklediğimde cccamservere bağlanmıyor hemen connect fail yazıyordu, bu olaymı düzeldi, update özelliği açılınca, bu özellik nasıl açılır,
              saygılar

Yorum yap

uysals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hacam yeni tazılımı yüklediğimde cccamservere bağlanmıyor hemen connect fail yazıyordu, bu olaymı düzeldi, update özelliği açılınca, bu özellik nasıl açılır,
                saygılar
                Hemen connect fail yazıyorsa modemle receiver arasında bağlantı yoktur. DHKPC ile ping atmazsa sabit le kaydet ve ping atma kısmına kendi sabit dns numaralarını gir ve eğer ping atar bağlantı sağlanırsa ve serverinde adam gibi bir serversa bağlanır. Update açık kısmını cccami seçtikten sonra açık yapıp kaydet. bu ayarları doğru yaparsan sistem çalışıyor en azından bende çalışıyor 2 farklı cccam server için.

Yorum yap

Hemen connect fail yazıyorsa modemle receiver arasında bağlantı yoktur. DHKPC ile ping atmazsa sabit le kaydet ve ping atma kısmına kendi sabit dns numaralarını gir ve eğer ping atar bağlantı sağlanırsa ve serverinde adam gibi bir serversa bağlanır. Update açık kısmını cccami seçtikten sonra açık yapıp kaydet. bu ayarları doğru yaparsan sistem çalışıyor en azından bende çalışıyor 2 farklı cccam server için.
                  teşekkürler deneyeyim,
                  ama önceki yazılımda sorun yoktu.

Yorum yap

Emeği geçenlere teşekkürler
                    Next 2000HDTV

Yorum yap

Arkadaşlar kanal D HD sorunmu var dün seyredemedik maç zamanları hiç bir kanal seyredemiyoruz lütfen bilgi

Yorum yap

roza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar kanal D HD sorunmu var dün seyredemedik maç zamanları hiç bir kanal seyredemiyoruz lütfen bilgi
                        bunu cihazla bir alakası yok ki serveri aldığınız yere başvurunuz
                        DM 520 HD

Yorum yap

SuNnY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bunu cihazla bir alakası yok ki serveri aldığınız yere başvurunuz
                          Dijitürk sorun yok sadece maç zamanları oluyor . Cevap için teşekkür

Yorum yap

Üstadlar bir sualim olacaktı. homesharingle ilgili acaba 2000 HD ile (ana) 2000 CIS (kullanıcı 1 )arasında sharing yaptım bir problem olurmu çünki power yeşil ışığı kırmızı sinyal veriyor.güzel çalışıyor ama kafamda problem oluşturdu acaba zararı olurmu diye çünki tam tersini yapıyorum 2000 cıs ana HD kullanıcı HD yine kırmızı sinyal veriyor saygılar.emu ethernet kapalı .....saygılar..

Yorum yap

başka başlıkta sordum yanıt alamıyorum, cevaba göre tarife değiştireceğim yardımcı olabilen var mı:

daha önce soruldu mu bilmiyorum ama, cccam ve newcamd server kullanan arkadaşlar, adsl hızınızın bir önemi var mı? mesela ben 1mb kullanıyorum, newcamd 2-3 saniye, cccam 4-5 saniye sürüyor açılması, sky'lar ise bildiğimiz gibi 8 saniyede bir "tıklıyor", örnek olarak 8 mb hız alan biri, daha iyi performans alır mı yoksa farketmez mi? kullanan varsa yorum yapabilir mi?

Yorum yap

İnternet hızı ile alakası yok yeterki almış olduğunuz server sorunsuz olsun....
                                Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X