• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000xcam Kİtlendİ Yardim...!!!!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000xcam Kİtlendİ Yardim...!!!!!!

Selam arkadaşlar.Next8000xcam cihazım kitlendi kaldı.Ne kumanda çalışıyor nede cihazın üzerindeki dügmeler.cihaz tek bir kanalda takılı kaldı.görüntüde seste proplem yok.fakat kanalları değiştiremiyorum,menüye falan giremiyorum.cihaza yeni yazılım attım,kurtarma yazılımı attım,sonuç yine aynı düğmeler çalışmıyor.yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler...!!!

bu durumla bende karşılaşıyorum kumandanın sadece off tuşuna basarak yada cihazı arka düğmesinden kapatarak normale dönüyor selamlar

Yorum yap

cihazınıza yazılım atmışsınız yine devam ediyor kısmını atlamışım benim yazdığımla konunun bir ilgisi yok özür dilerim

Yorum yap

Cihaza eski tarihli bir setting atın..bakalım kumanda ve diğer tuşlar çalışacakmı?
        Daha sonra calıştığı taktirde cihaza reset atın 2-3 kez

Yorum yap

yok arkadaşım eski tarihli setting de attım olmadı.ne kumanda nede cihaz üzerindeki dügmeler çalışmıyor.tek bir kanalda kaldı.görüntü,ses güzel.kanal değişmiyor.teşekkürler..

Yorum yap

Yeniden yazılım yazılım yükleyin düzelmesi gerek.
            Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
            Anlat içinden geçenleri
            Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
            Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
            Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

arkadasim cihazi elektikle olan iliskisini kes .takiben 1saat kadar.daha sonra yeniden dene,oda olmazsa cihaza uygun ilk yazilimi orjinal yukleyici ile yeniden yukle.

Yorum yap

valla arkadaşım makinayı 1 gün fişten çıkartıp beklettim.yeni yazılım yükledim,olmadı.eski yazılım yükledim,olmadı,setting attım olmadı,cihaz yine aynı,tek bir kanalda kaldı.kanal değişmiyor.acaba cihazın işlemcisi bozulmuş olabilirmi ?yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler...!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X