• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Süper Fıkralar.....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Süper Fıkralar.....

Namaz Batıl Oldu

Bir cemaat namaza durmuştu. İçlerinden biri konuşunca, öteki "Namazda konuştun ve namazın bozuldu!" diye çıkıştı. Bir başkası gülerek "İkinizin namazı da bozuldu" diye güldü. Dördüncüsü " Üçünüzün namazı da bozuldu. Çünkü üçünüz de konuştunuz" dedi. Aynı safta duran bir başkası "Allah'a şükür ben hiç konuşmadım!" deyiverdi
    Yeryüzünde Hiç Beşer Hz.Muhammed Kadar Sevilmedi ! Ve Yüryüznde Hiç Bir İnsan Kıyamete Kadar Hz.Muhammed Kadar Sevilmeyecek. Salat Ve Selam Olsun Sevgiliye...

CEHENNEM
    Adamın biri nerde eğilmiş bi kadın görse arkadan dalarmış.bu
    böyle sürüp gitmiş.bir gün adam tam iş başındayken melekler onu yanına
    çagırmış bir daha
    yaparsan seni cehenneme göndeririz demişler.
    Adam tövbe etmiş bi süre. Bir gün adam otobüse binmiş
    önündeki kadın parayı düşürmüş almak için egilmiş ve adam dayanamamış. İş bitince puf diye cehenneme gitmiş. Kadın hamile kalmış ve çocukta aynı babası
    gibiymiş.
    Bir gün melekler onuda yanına çagırmış ve bir daha yaparsan seni
    de baban gibi cehenneme göndeririz demişler.
    Çocuk tövbe etmiş ama üç beş gün sonra dayanamamış ve puf
    diye cehenneme gitmiş. Çocuk bi bakmış cehennem buz gibi herkes donuyor.
    Zebanilerin yanına yaklaşmış demiş ki ya cehennem dediğin ateşler yanar kazanlar kaynar burası neden böyle?
    Zebani cevap vermiş:
    Şerefsiz baban izin vermiyo ki eğilekde iki odun atak .
    Yeryüzünde Hiç Beşer Hz.Muhammed Kadar Sevilmedi ! Ve Yüryüznde Hiç Bir İnsan Kıyamete Kadar Hz.Muhammed Kadar Sevilmeyecek. Salat Ve Selam Olsun Sevgiliye...

Yorum yap

EYYYYY TÜRK KADINI

Ey türk kadını birinci vazifen kocanı korumak çamaşır bulaşık ve ütüyü düşünmektir... mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli kocandır... kocan senin en kıymetli hazinendir..istikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek kaynana kaynata ve görümcelerin olabilir... bir gün kocanı korumak mecburiyetine düşersen içinde bulunduğun çamaşır ve ütüyü düşünmeyeceksin
      EYY! TÜRK İSTİKBALİNİN KADINI işte bu şartlar içinde kocanı koruma istersen muhtaç olduğun tas tava süpürge kapının arkasında mevcuttur

Yorum yap

Jennifer Lopez Ve Ahmet

Jennifer Lopez ve Ahmet (Türk erkeğini temsilen) bir gemi kazasi
        neticesinde issiz adaya duserler.

Ne yapsinlar can sikintisindan sabah aksam sevisirler. Ancak bir sure
        sonra Ahmet , durumdan zevk almamaya baslar .

Jennifer cildirir, Ahmete ne oldugunu sorar, ne isterse yapabilecegini
        soyler.

Her turlu fantaziye açık olduğunu, her seyiyle emrine amade oldugunu,
        nerede hata yaptiysa duzeltmeye calisacagini anlatir. Ahmet inatla
        Jennifer'a "İstedigim seyi yapabilmen mumkun degil" der.

Jennifer caresizlik icinde israr eder ve her seyi goze aldigini soyler.

Ahmet en sonunda bir denemeye karar verir... Once Jennifer'ın saclarini
        kisacik keser. Sonra ceketini giydirir. Kestigi saclardan biyik yapar.

Jennifer, ne oldugunu anlamaya çalisirken Ahmet onu mumkun oldugu kadar
        erkege benzettikten sonra aksam olunca sahile gelmesini soyler.

Aksam olur ve Jennifer erkek kiliginda sahile gelir bakar ki, Ahmet
        mukemmel bir raki sofrasi hazirlamis ve masayi mezelerle doldurmustur.

Ahmet ve Jennifer masaya otururlar. Ahmet elini Jennifer'ın omzuna atar.
        Bardagini Jennifer'ınkine tokusturur ve soyle der: "Ulan Cemal bir aydir
        kimi goturuyorum soylesem inanmazsin !!!

Yorum yap

Marlboro Nun ünlenmesinin Nedeni

Marlboro nasıl tutuldu ?

Marlboro firması ilk kurulduğunda işleri çok kötü gidiyormuş. Şirket
          iflasın eşiğinde iken bir adam gelmiş, "Şatısları bir ayda 3 katına
          çıkarırım ama bunun karşılığında da şirketin yarısına ortak olurum, yok
          çıkaramazsam ömrümün sonuna kadar fabrikada bedava tütün sararım" demiş.

Marlboro'nun sahipleri zaten çıkmaz sokaktaymıs, "Bir haftaya kalmaz
          batacağız, kaybedecek neyimiz var ki"
          diyerek kabul etmişler teklifi...

Adamın bunlardan tek isteği binlerce boş Marlboro kutusuymuş. Zaten
          depoda milyonlarcası varmış, talebini karşılamışlar hemen.

Sonra bizimki bütün paketleri tek tek ezmis ayağıyla, gece 12'den
          sonra da hepsini uçaktan bütün Amarika 'nın üstüne atmış. Sabah millet
          uyanınca bir bakmış ki her tarafta boş Marlboro kutuları.

"Yahu, bu sigara bu kadar çok içildigine göre vardır bir hikmeti"
          diyerek sigara bayilerine akın etmişler.

Şirket o ay 3 degil 5 katı satış yapmış. Tabii bizim adam da şirketin
          yarısına ortak olmus. O kişi de kimmiş biyor musunuz ?

Philip Morris....

Yorum yap

The Best of Temel

MERDIVEN
            hakim temel'e sorar:
            -"temel davaciyi merdivenden ittinmi?"
            temel yanitlar:
            -"sadece bi basamak ittum gerisunu kendi dustiii")

KECI
            temel bir gun kecinin boynuna tasma takmis gezdiriyomus.
            arkadasi dursun onu yolda gorup:
            -"ula temel napiysun?"
            -"ula cörmiymusun cöpegimi cezdiriyum"
            -"ula temel bunun boynuzlari var"
            -"valla ben onun özel hayatuna karismayrum"

IKRAMIYE
            biletine buyuk ikramiye cikan temel i uc ay sonra bakkal esnaf ve diger borclu oldugu esnaf yolda cevirmis.
            -"ula temel sana buyuk ikramiye ciktugu halde niye uc aydur borcunu ödemeyusun?"
            -"zencun oldi degistu demesinler"

KURK
            kucuk temel bi gun babasina sormus
            -"baba hayvanlar her ay kurk degistiriyomus degilmi?"
            babasi:
            -"evet oglum ama bunu sakin annene soyleme)

Yorum yap

Temel ve Zenci

Temel bir iş için Amerika ya gider. Gece kalmak için bir otel arar dolaşır
              durur bir otel bulur sonunda fakat resepsiyondaki adam kalıcağı odada bir
              zenci olacağını başka boş oda olmadığını söyler.

Temel yorgun düşmüş zaten dolaşmaktan kabul eder. Yalnız " Beni yarın
              sabah saat 8:00 de kaldır önemli bir randevum var der". ve gider
              yatmaya...

pijamalarını giyer zencinin yanına kıvrılır, zenci bir süre sonra uyanır
              kim bu ya der bizim temeli görünce ve gıcık olur bizim temel e. Ayakkabı
              boyasını alarak bi güzel boyar temel i baştan aşağıya.

Sabah resepsiyondaki adam gelip Temel i kaldırır. Temel elini yüzünü
              yıkamak için banyoya girer ve aynada kendini görünce birden şaşırır ve der
              ki

Allahım ya ne salaklar var, adam beni kaldırcağına zenciyi uyandırmış!

Yorum yap

Padişahla Kayserili

Vaktiyle padişahın biri,

- Bana yalan söyleyebilene bir küp dolusu altın vereceğim! demiş. Yalancılar, hemen saraya koşuşturup başlamışlar yalana;

- Bir kuş, aslanı kapıp yuvasına götürdü.
                - Bunun neresi yalan?.. Kuş kartaldır, arslan da kuzu kadar minik bir yavru. Kaptımı götürür tabii!.."

- Komşu ülkede bir eşeği kral yaptılar!..
                - Ülkenin kralı, pencereden bakınırken tacını duşurmuş. Taç da pencerenin altındaki eşeğin başına geçmiş. Taç kimin kafasındaysa, kral odur tabii!..

- Padişahım, ben gökyuzune bir ok attım. Altı ay sonra geri dondu!
                - Senin ok bir ağacın üstüne düşmüştür. Ağaç, sonbaharda yapraklarını dökünce, takılacak yer bulamayıp yere inmiştir.

Böylece padişah, her yalana gerçek bir bahane bulmuş ve kimse padişaha bu yalandır dedirtememiş.

Bir gün bir Kayserili çıkagelmiş;
                - Padişahım, sen benim babamdan borç olarak bir küp dolusu altın almıştın. Şimdi geri almaya geldim. Yalandır dersen ödülümü ver. Yalan değil dersen borcunu öde

Yorum yap

Taksimetre

Taksinin yokusta frenleri patlamış, muthiş bir hızla aşağı iniyor. Kayseri'li muşteri bağırmiş..

"Durdur şu arabayı.."

Sofor panik içinde haykırmış..

"Durduramıyorum!.."

"O zaman taksimetreyi durdur hiç değilse" demiş, Kayserili.

Yorum yap

Kazıklayacaktı

Oğlu, Kayserili'den para istedi:
                    - "Baba 500 bin lira verir misin?" Kayserili :
                    - "400 bin mi? Naapcan lan 300 bini. 200 bin neyine yetmiyor. Al sana 100 bin yeter" der ve çıkartıp 50 bin lira verir. Bunun üzerine oğlu pişkin pişkin güler:
                    - "Baba bana zaten 50 bin lira lazımdı." Kayserili:
                    - "Bak kerataya, sahte para vermesem kazıklayacaktı ben

Yorum yap

Görmek İstiyorum

gözleri görmeyen, bekar ve fakir kayseri'liye bir cin çıkagelmiş.
                      benden bir şey dile yerine getirecegim demiş.

" Kayseri'li düsünürken cin sormuŞ:

"Gözlerini mi istersin, zenginlik mi istersin, evlenmek mi istersin?

Kayserili: 'oğlumu altınlarımı sayarken görmek istiyorum' demiş...

cevaba dikkat edin 3nü birden alıyor...

Yorum yap

ay mı yok sa güneş mi

İki sarhoş yolda tartışıyorlarmış. Birisi ayı göstererek bu aydır öbürüde güneştir diyomuş. Bunları gören Temel bulaşmadan sıyrılmak istemiş ama nafile. Adamlar Temel'i tartaklayarak sormuş:
                        -Söyle lan bu ay mıdır güneş midir?
                        Temel cevaplamış:
                        -Valla abi ben buranın yabancısıyım.
                        siz olsaydınız ne derdiniz bu durumda ??

Yorum yap

AB'ye Girildiginde AB'nin Başına Gelecekler..! :

Şimdi abi zaten ilk baş her ilin terminalınden manchester united - gölcük belediye spor maçına yarım saatte bir mönübüs kalkar ve her zaman arka 4'lenir sonra Eyfhel Kulesi'nin altında bizim vatandaşlar kokarec satmaya başlar gelll helga baq ablam almadan gecme türü seyhler sonra Hans yengeme iyi davran al şu gülü diyen mi ararsın ..Ama en sonunda ne olacağını biliyorum AB SÖZCÜLERİ TÜRKİYEYE AYNEN 2LE : diyecekler

Yorum yap

Doktor fıkraları..

Kızamık ve Doktor
                            Bey, telefonu açıp seslendi :
                            -Alo...Doktor Bey, bizim oğlan kızamık.
                            -Biliyorum, dedi doktor, dün sizin eve girip gerekli şeyleri söyledim, kendisini kimseyle temas ettirmeyin ve..
                            -Ama doktor bey, oğlan hizmetçiyi öpmüş bir kere...
                            -Ya bu fena işte...Öyleyse hizmetçiyi de karantinaya almalı.
                            -Doktor bey, bir şey daha var, sonra hizmetçiyi bende öptüm...
                            -O... İşler çatallaştı, hastalık herhalde size de bulaşmış olmalı.
                            -Ya..sonra ben karımı öptüm...ve doktor korkarak:
                            -Ne diyorsun be? Öyleyse ben de kızamık olacağım demek...

Sapık Doktor
                            Psikolog karşısındaki sinir hastası bir genci teste tabi tutmaktadır.Kağıt üstüne bir dikörtgen çizip :
                            -Bu size neyi hatırlatıyor? diye sorar.
                            Hasta :
                            -İçinde kadın bulunan bir yatağı, diye cevap verir.Arkasından psikolog kağıda büyükçe bir kare çizer.Hasta, bu kez :
                            -İçi kadın dolu bir oda, der.
                            Derken, çok büyük bir dikdörtgen çizdiğinde, hasta bu sefer de :
                            -Bu da içi kadın dolu bir ev, deyince, psikolog dayanamaz :
                            -Tamam beyefendi, der.Siz bir kadın budalasısınız.
                            Ama psikolog daha lafını bitirmeden, hasta bağırır :
                            -Ne, ben mi?Aslında sen kadın budalasısın be! Sabahtah beri bana terbiyesiz resimler çiziyorsun...

Artık Takmıyorum
                            Asiri ishalden sikayetci biri Cerrahpasa'ya gider hemen.. ama burokrasiden dolayi belgeleri karisir ve kahramanimizi yanlislikla psikiyatri servisine havale ederler..
                            15 gun suren tedaviden sonra, taburcu olacagi gun, bir arkadasi karsilamaya gelir
                            - "Noldu gecti mi ishal ?"
                            - "Hayir gecmedi ama artik takmiyorum"

Ne Lazım ?
                            Adam doktora gidiyor.
                            Dr. bey karnim atiyor. nasil yani diyor Dr. hani diyor adam kalbim nasIl atiyorsa karnim da iste öyle atiyor.
                            Dr. iyice sasiriyor. Allah Allahi atmamasi! lazim.
                            Sagolun diyor ve gidiyor adam. 2 hafta sonra tekrar geliyor. tesekkür ederim Dr. bey diyor.
                            Tavsiyeniz üzetine at mamasi aldim yedim. İyi geldi bütün sikayetlerim bitti.
                            Dr. iyice sasirir:
                            Allah Allah, bitmemesi! lazim )))

Tamirci ve Doktor
                            Dünyanın en ünlü kalp doktoru De Bakey'ın arabası bozulmuş, arabasını tamire götürmüş. Tamirci arabasının kaputunu açmış ve De Bakey'e dönerek:
                            - "Size birşey soracağım neredeyse ben ve siz aynı işleri yapıyoruz. Mesela ben şimdi itina ile kaputu açacağım bir bakışta problemin nerde olduğunu anlayacağım, kapakçıkları temizleyeceğim, gerekirse kabloları, motor yağını değiştireceğim, hatta çok gerekli ise motoru çıkarıp yerine yenisini takacağım!!. Söylesenize nasıl oluyorda siz milyon dolarlar kazanıyorsunuz ama ben meteliğe kurşun atıyorum?"
                            Bunun üzerine De Bakey tamircinin kulağına eğilmiş ve şöyle demiş:
                            - "BUNLARIN HEPSİNİ MOTOR ÇALIŞIYORKEN YAPMAYI DENESENİZE!!!"

Yorum yap

Bebek

Adamın biri misafirliğe gitmiş. Akşam olunca haliyle sormuşlar :
                              -Pardon arkadaş, demişler karı-koca. "Bizim odada mı yatarsın, bebeğin odasında mı, yoksa boş bir odada mı?
                              Adam düşünmüş :
                              -Karı-koca nın yanında yatılmaz, bebekte uyanır ağlarsa uykusu kaçacak, ben boş odada yatarım, demiş.
                              Sabah olunca adam elini yüzünü yıkamış, bir de bakmış çok güzel bir kız adama havlu tutuyor.
                              Adam:
                              -Kızım senin ismin ne? diye sormuş.
                              Kız :
                              -Bebek amcacığım ya sizin isminiz?...
                              Adam :
                              -Eşek kızım eşşşeeek

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X