• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT 9000 CI ve FTA MAĞDURLARI

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NEXT 9000 CI ve FTA MAĞDURLARI

Arkadaşlar NEXT 9000 CI ve FTA modellerine sahip olanları Kısaca tüm NEXT mağdurlarını bu bölüme bir şeyler yazmaya davet ediyorum böylece sesimi bir nebzede osun vurdum duymazçinen tuzu kurulara duyurabiliriz. bu bölüme next 9000 ile ilgili her türlü şikayetinizi , cevaplarını alamadığınız sorularınızı, Daha önce bu konuda şiakayetinizi dile getirtipte banlandıysanız banlayan managerin adını ve banlanma sebebinizi yazınki belkim bu sefer cevap alabiliriz siler için ben başlıyorum. Yeni yazılım diğer modelere verildiği halde next 9000 için niye çıkmıyor?
    Uydudan güncelleme kitapçığında yazdığı halde niçin henüz daha yapılamıyor?
    Moderatör arkadaşlar Lütfen Bu Konuyu kapatmayın Çünkü Sorularımıza cevap vermeye tenezzül bile etmiyorsunuz :trts: :trts: :trts: :trts:

haklısın arkadaşım....ama biraz daha beklemek lazımdır yakında mutlaka birşeyler gelir

Yorum yap

evet arkadasım sana katılıyorum.kaç ay oldu hala hiç bir tık yok.bekliyoruz vallahi...

Yorum yap

bekledik!!!sabrettik...noooldu...nereye kadar???...bakın balalım bu forumda kaç kere sorulmuş! yeni yazılım ne zaman çıkacak diye...
        cevap..........yakındamı?uzaktamı?ordamı?burdamı?
        hayır herkes (ustalar)sus pus!!!
        geçelim bunları lütfen!!!
        bir de bişey dikkatimi çekti...küfür ve hakaret içermediği sürece bence bir forumda isteyen isediğini yazabilir...eğer forumdan atılmak gibi bir korkusu olupta yazmayan varsa o kendilerinin bileceği bir şey...ben üslubama her zaman dikkat ederim...hele hele bir malın tüketicisi(takır takır cebinden paraları döken!!!) olarak biraz hak aramakla kimsenin ekmeği ile oynamış olmam!!!
        elbette herkesler ekmek yiyecekler...ama hak ettikleri kadar...ben next 9000 ci yi aldığımda milletin ağzının suyu aktıydı...şimdi cihaz hakkında mahcup olmam ve bu nedenle hiciv edebiyatı yapmam çok doğal...
        eğer bunla ilgili problemi olan varsa hodri meydan...

Yorum yap

yeni yazılım burada var arkadaşlar;
          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=18137

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X