• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Biss Menü Sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Biss Menü Sorunu

selam ustatlar edit cas keyde sadece nba tv keyleri gözüküyor diger tv lerin keyleri idet gözüküyor unknonw Biss key diyor keyleri göremiyoruz son yazılımda 604a da ınf ve x serilerinddee
    ustatlardan bu sorunlara bir çözüm bulusunuz i,naşallak
    Mach1 Team™

arkadaşlar benimde buna benzer bir sorunum var cihazıma key dosyası
    atıyorum ancak biss menüsü bomboş hiç bir şey yazmıyor nedendir
    dosyayı keymaker 14 ile atıyorum doğrumu yapıyorum
    herkese şimdiden teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar form kuralların okuyalım

slm

Yorum yap

anlamadım yanlışım nedir aydınlatırsanız sevinirim

Yorum yap

Yerli şifreli platformlar hakkında ve bunların şifrelerinin çözülmesine,neler olduğunu sormak yazmak gibi konulara değinmek yasaktır sevgili ferit118
          Profsulo onu kastetti.

Yorum yap

haklısınız ozaman şöyle sorabilirmiyim key dosyası atarken hangi keymakeri
            kullanmalıyım keymaker 14 mü 13 mü 2.2 mi şimdiden
            teşekkürler

Yorum yap

Kullandığınız cihaz nedir? bunu yazarsanız yardım alabilirsiniz.

Yorum yap

tasarım kardeş profilimin altında yazıyor ne marka kullandığım

Yorum yap

Evet gördüm. mach1'in verdiği güncey key dosyasısı Keymaker 14 ile atarsanız sanırım sorun kalmaz.

Yorum yap

teşekkürler bende öyle yapıyorum keymaker 14 ile atıyorum ama
                    menü tablosunda krema kısmı nda keyler görünmüyor bende mecburen default keys yapıyorum ve multivizyonların keyini manuel
                    giriyorum

Yorum yap

Peki keyleri yüklediğin halde açılmama gibi bir sorun varmı? eğer böyle bir sorun varsa başka bir keymaker ile atmayı dene.

Yorum yap

dediğin gibi yapacağım tasarım kardeş ben sana sonra bildiririm
                        benim evdeki bilgisayarda internet bağlantısı yok internetteyim şu
                        anda yüklemeyi internet olmadan nasıl yapıyorsun diye sorarsan burada
                        diskete kaydedip evdeki bilgisayarda yüklüyorum ilgilendiğin
                        için teşekkürler saygılarımla

Yorum yap

@ferit118
                          bu yazdığını görünce inan ilk günlerimi hatırladım bundan 4sene öncesine gittim net cafeden chip chati diskete kaydetmek için ne uğraşmıştık
                          yok disket bozulurdu yok cep telefonundan etkilenirdi
                          hey gidi günler hey kolay gelsin arkadaşım...
                          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Ne zorlu günlerden bugünlere geldik değilmi @danger35...Bu teknoloji denen olguyu takip etmek uygulamak gittikçe zevkli bir o kadar da karmaşık halde bizleri peşinden sürükleyip duruyor...

Yorum yap

ferit118 Nickli Üyeden Alıntı
                              dediğin gibi yapacağım tasarım kardeş ben sana sonra bildiririm
                              benim evdeki bilgisayarda internet bağlantısı yok internetteyim şu
                              anda yüklemeyi internet olmadan nasıl yapıyorsun diye sorarsan burada
                              diskete kaydedip evdeki bilgisayarda yüklüyorum ilgilendiğin
                              için teşekkürler saygılarımla
                              Benim sana tavsiyem kendine en kısa sürede bir flash disk alman olacaktır... disket taşımaktan, bozuldu, kaboldu, calışmıyor derdinden kurtulup kendine yanında sürekli bulundurabileceğin bir arşivde oluşturacağın güzel bir flash disk edinmendir.Gelişmeleri bildir...
                              Saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X