• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ankara'dan hellasat?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ankara'dan hellasat?

Arkadaşlar, elimde boşta bir 60lık çanak var.

Bu çanakla ankaradan hellasatı çeker mi?

Çekmez derseniz hotbird ve türksat dışında tavsiye edebileceğiniz bu çanakla çekebilecek uydu var mı?

brdst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, elimde boşta bir 60lık çanak var.

Bu çanakla ankaradan hellasatı çeker mi?

Çekmez derseniz hotbird ve türksat dışında tavsiye edebileceğiniz bu çanakla çekebilecek uydu var mı?
    dostum astra 19E olabilir sinyalleri güçlü
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

o zaman hafta sonu astrayı deneyeyim hocam teşekkür ederim cevap için

Yorum yap

ben 60lık çanakla bulsat-dolce ve bazı fta kanalları alabiliyorum. forumu inceleyip güçlü tp den arama ve ince ayar yapın, hellassatı ankaradan 60lıkla alırsınız. kolay gelsin.

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          dostum astra 19E olabilir sinyalleri güçlü
          Astra 19 uydusunda sadece 22000 senboleri rahat alabilir 27500 biraz zor

Yorum yap

teşekkür ederim cevaplar için. anladığım kadarıyla 60lık çanak tüm kanalları almak için yeterli olmuyor. sadece türksat ve hotbirdde verimli oluyor.

Yorum yap

brdst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              teşekkür ederim cevaplar için. anladığım kadarıyla 60lık çanak tüm kanalları almak için yeterli olmuyor. sadece türksat ve hotbirdde verimli oluyor.
              İyi ayar olmassa tüksatta bile sıkıntı yaşarsınız 60 lık ile
              ama hellesat da deneyiniz güzel kanallar mevcud.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X