• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next CI Plus2000 İnf Yazılımı İçin Bilgi Rica Ediyorum. Bu Konuda Bilgisi Olan Varmı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Kaç gün oldu daha çıkacak çıkmayacak verilecek verilmeyecek gibi bir yanıt gelmedi.
    Yeni yazılım veilecekmi verilmeyecekmi.
    Sistemde sorunmu var. Cihaz artık kaldıramıyormu. Yoksa artık teknik destek verilmeyecekmi. Bunlara bir cevap verilmesini bekliyorum. Desteği vermeye mecbur değilsiniz. Şimdiye kadar olnlar için teşekkürler ama en azından bir cevap alabilirmiyiz. Olacakmı olmayacakmı. Destek verilecekmi verilmeyecekmi. Verilmeyecekse neden. Verilecekse ne zaman.
    NEXT 2000 CI PLUS inf

Eskide olsa canavar gibi

kay:

Yorum yap

hakkan77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Kaç gün oldu daha çıkacak çıkmayacak verilecek verilmeyecek gibi bir yanıt gelmedi.
      Yeni yazılım veilecekmi verilmeyecekmi.
      Sistemde sorunmu var. Cihaz artık kaldıramıyormu. Yoksa artık teknik destek verilmeyecekmi. Bunlara bir cevap verilmesini bekliyorum. Desteği vermeye mecbur değilsiniz. Şimdiye kadar olnlar için teşekkürler ama en azından bir cevap alabilirmiyiz. Olacakmı olmayacakmı. Destek verilecekmi verilmeyecekmi. Verilmeyecekse neden. Verilecekse ne zaman.
      sana aynen katılıyorum hakan 77

Yorum yap

Uzun zamandır basit bir açıklama bekliyoruz.

Ya cevabı sizde bilmiyorsunuz.
        Yada bizi kaale almıyorsunuz...

Bu bir sitemdir... İlgilenen varsa duyrulur...
        NEXT 2000 CI PLUS inf

Eskide olsa canavar gibi

kay:

Yorum yap

tasarım usta senden açıklama lütfen seni forumumun sözcusu gibi görüyoruz

Yorum yap

Uzun zamandır basit bir açıklama bekliyoruz.

Ya cevabı sizde bilmiyorsunuz.
            Yada bizi kaale almıyorsunuz...

Bu bir sitemdir... İlgilenen varsa duyrulur...
            ınf cihazın yeni bir yazılımı yok çünki çihazın beyni yetmiyor ellerinden geleni yaptılar hocalar anca bu kadar günlük *** veriliyor onunla idare edin veya sadece türksat için kullanın cihazı sitem etmeyin boşuna enson cıkan süperde bile tps zorlukla günlük keyle acılıyor arkadaşlar
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ınf cihazın yeni bir yazılımı yok çünki çihazın beyni yetmiyor ellerinden geleni yaptılar hocalar anca bu kadar günlük *** veriliyor onunla idare edin veya sadece türksat için kullanın cihazı sitem etmeyin boşuna enson cıkan süperde bile tps zorlukla günlük keyle acılıyor arkadaşlar

Sitemim yazılımın olup olmaması değil...

Sağolsunlar şimdiye kadar verdiler... Eminim yine uğraşmışlardır ama

Senin şu yaptığın açıklama gibi bir açıklama dahi yapmadılar. Ben sadece bilgi istiyorum bu durum ne alemde diye sitemim bundandır.

Neyi bekleyelim yoksa beklemeyelimmi? Beklersek ne zaman bekleyelim veya cihazın miyadımı doldu. Buna göre bizde fikir sahibi olur ona göre hareket ederiz.

:firca: :aaa:
              NEXT 2000 CI PLUS inf

Eskide olsa canavar gibi

kay:

Yorum yap

Senin şu yaptığın açıklama gibi bir açıklama dahi yapmadılar. Ben sadece bilgi istiyorum bu durum ne alemde diye sitemim bundandır.

Neyi bekleyelim yoksa beklemeyelimmi? Beklersek ne zaman bekleyelim veya cihazın miyadımı doldu. Buna göre bizde fikir sahibi olur ona göre hareket ederiz.

Bence o chizalara çok fazla yazılım beklememeniz daha doğru olur.

Yorum yap

Inflere emu için yazılım beklemeyin xlere defalarca dendi çünkü hafıza doldu eklenecek yer yok softcam atarak günlük açan kanalları izlemeye devam etmek en mantıklısı
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Inflere emu için yazılım beklemeyin xlere defalarca dendi çünkü hafıza doldu eklenecek yer yok softcam atarak günlük açan kanalları izlemeye devam etmek en mantıklısı
                    Teşekkür ederim Hocam

[MOUSE]Bilgi için teşekkürler... [/MOUSE]

:sagol:

:manga:
                    NEXT 2000 CI PLUS inf

Eskide olsa canavar gibi

kay:

Yorum yap

elinesağlık koc

Yorum yap

ustalar daha önce k y l ri atınca bazı kanalları seyrediyodum ama en son k y l attım malesef acmıyo lütfen yardım cihazım ye 2000cı plus lütfen yardım
                        :tr:ATAM İZİNDEYİZ

Yorum yap

Artık ne emu kaldı nede yazılım sanırım bu makine tarihe gömüldü ama bunun yerine alınabilecek adam gibi bir makine bilen varmı.

Değiştirirsem ne alayım hangi makina iyidir.
                          NEXT 2000 CI PLUS inf

Eskide olsa canavar gibi

kay:

Yorum yap

bence teleteksli son bir yazılım ile veda edilmeli.televizyonda txt var fakat cihazda olmadığı için bir işe yaramıyor.

Yorum yap

Arkadaşlar bu makina artık miyadını tamamladı. Artık yeni bir cihaz almak gerekli fakat ne alalım.

Emu ve yeni yazılım yükleyebileceğimiz.

Eskisi gibi şifreleri açabileceğimiz bir makina önerirmisiniz.
                              NEXT 2000 CI PLUS inf

Eskide olsa canavar gibi

kay:

Yorum yap

asiasi3535. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ustalar daha önce k y l ri atınca bazı kanalları seyrediyodum ama en son k y l attım malesef acmıyo lütfen yardım cihazım ye 2000cı plus lütfen yardım
                                *** leri aldığın yerde hangi kanalları açtığı açık bir şekilde yazıyor

eskisi gibi değil artık emu ile açılan kanal sayısı baya azaldı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X