• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 30.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cihazım 2000 cıs usb li 14 dakika bekledim bendede açılmıyor maalesef güncel sofkem yükledim bende ..

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşım EMU nuz açıkmı.? Değil ise GİRİŞLER yazan Menü ( X CRYPTO )toda yazar.
      Kırmızı tuş+1234+CAS+açılan satırlaraEVET de(en aşağısıhariç)Emu *** yazan yer açılır.
      Animal Planet kanalı üzerinde 40 saniye kadar bekleyiniz kendiliğinden açılır.

emu açık

Yorum yap

• Auto cokmuŞ acmiyor
        ERKEKLERİ YILLAR DEGİL ERİŞEMEDİKLERİ KADINLAR YIPRATIR...

Yorum yap

• Çökme falan yok şimdi yaptırdım sorunsuz auto yaptı. *** bölümünü Sarı tuşla resetleyin.

Yorum yap

• bendede açmadı sarı tuşla reset yaptım açılmadı ama tasarım ustanın vermiş olduğu 64 ve 4kb.dosyayı attım açıldı eline sağalık usta
            62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Çökme falan yok şimdi yaptırdım sorunsuz auto yaptı. *** bölümünü Sarı tuşla resetleyin.

hocam sarı tuşla resetliyorum ama exit yapınca bilgiler hafızalanıyor diyor ama ekran takılıyor arkadaki anahtardan kapatıp açmak zorunda kalıyorum günlük keyleride makine almıyor güncelleme başarılı yazıyo cihaz bootlanıyor açılıp kapanıyor ama kanallar açmıyor sorun ne olabilir acaba

Yorum yap

• sbeyaz75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam sarı tuşla resetliyorum ama exit yapınca bilgiler hafızalanıyor diyor ama ekran takılıyor arkadaki anahtardan kapatıp açmak zorunda kalıyorum günlük keyleride makine almıyor güncelleme başarılı yazıyo cihaz bootlanıyor açılıp kapanıyor ama kanallar açmıyor sorun ne olabilir acaba
                Bilemiyorum belki sizin cihazda donanımsal bir problem olabilir.

Yorum yap

Bilemiyorum belki sizin cihazda donanımsal bir problem olabilir.

son yazılımı boot modunda tekrar atsam bi faydası olurmu?

Yorum yap

• Faydası olur tabiki. Bir deneyin isterseniz.

Yorum yap

• yeni data yüklendiği zaman yedeklemeden kanalları geri çağıramıyorum ne yapmam gerekiyor.

Yorum yap

• nuriyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        yeni data yüklendiği zaman yedeklemeden kanalları geri çağıramıyorum ne yapmam gerekiyor.
                        Eski yazılımlarda aldığınız yedek yeni yazılımlara uymaz. Bu yüzden yedekten çağıramazsınız. Yeniden taratıp, yedek almanız gerekli.

Yorum yap

• hocam bu yazilimla sadece polsatmi seyredebiliyoruz premiere 14 02 08 yazilimiyla bakiyordum yeni yazilimda olurmu diye attim acmadi ?
                          :::::::: Fenerbahceli olmak ayricaliktir ::::::::

Yorum yap

• Polsat Auto
                            Premiere Auto
                            Digi TV Auto
                            Tps günlük dosya ile ok

Yorum yap

Polsat Auto
                              Premiere Auto
                              Digi TV Auto
                              Tps günlük dosya ile ok