• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Emu Files

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

usta eline sağlık yıllardır sayenizde şifreli kanalları izliyoruz

Yorum yap

usta ellerine saglık çok güzel olmuş

Yorum yap

digital + 00 next key
        Freex TV ConstantCw

Yorum yap

hocam digitv halan göstreriyormu?

Yorum yap

SELAM ARKADAŞLAR YA GÜZEL ÇÖZÜYOR AMA BUGÜN MÜBAREK GECE OLDUĞUNDAN DOLAYI MI ? VERİLDİ VERİLSİNDE YARIN VERSİNLER.....

Yorum yap

her mübarek günde böyle oluyor sonra islam düşmanlığı var dediğimizde öyle şey mi olur deniliyor.rabbimiz yar ve yardımcımız olsun,kandiliniz mübarek olsun.
              :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Evet bugün mübarek gün ama bizler keyleri ve dosyaları vermek durumundayız,seyredip seyretmemek tamamen insanların kendi insifiyatine kalmış bir olaydır.
                Forum Kuralları

Yorum yap

FREEX DOWN

Yorum yap

ekurel hocam eğer bu down olayını sen yaptıysan çok ama çok sağol

Yorum yap

teşekkürler saygılar sevgiler
                      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Arkadaşlar keyler ve dosyalarda kesinti olmaması lazım karşılıksız hizmete devam günah olan,herzaman günahtır kişi kendini kontrol edebilmeli...Ben hiçbir yazılımı ve key dosyasını kaçırmayan hoca tanıyorum.Adultları illa seyrediyor diye de suizanda bulunmamak lazım dosyalar sırf adultlardan ibaret değil bildiğiniz gibi. MPL hocanın görüşleri isabetli...

Yorum yap

D+ 01 Key
                          Cabo 00 Key
                          Polsat 00 Key
                          Premiere 01 Key
                          Forum Kuralları

Yorum yap

alperkon Nickli Üyeden Alıntı
                            Arkadaşlar keyler ve dosyalarda kesinti olmaması lazım karşılıksız hizmete devam günah olan,herzaman günahtır kişi kendini kontrol edebilmeli...Ben hiçbir yazılımı ve key dosyasını kaçırmayan hoca tanıyorum.Adultları illa seyrediyor diye de suizanda bulunmamak lazım dosyalar sırf adultlardan ibaret değil bildiğiniz gibi. MPL hocanın görüşleri isabetli...
                            dostum tabi ki dosyalar hergün verilecek ona itiramız yok ve araılık eden ekürel,uzman veya tasarım gibi arkadaşlarazaten teşekkürlerimizi sunuyoruz.benim söylemek istediğim böyle mübarek bir günde bu kanalların şifrelerinin ortaya çıkması ve kanallarrın açılmasıdır.bu da islam düşmanlığının apaçık kanıtıdır.umarım şimdi anlaşılmıştır.saygılarımla
                            not:yani dosya ve dosyayı yayınlara zerre lafım yoktur.hayırlı günler sizin olsun

Yorum yap

Ilk mesajda Digi Tv logosunu gorunce canagimi thor uydusuna cevirdim.Digi Tv Infoyu gosterdigine gore ayarda sorun yok.Key guncel degil sanirim.Digi Tv keyleri guncellenecek mi?Yoksa ben mi birseyi yanlis yapiyorum.Tesekkurler.

Yorum yap

ahmetsunal2004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ilk mesajda Digi Tv logosunu gorunce canagimi thor uydusuna cevirdim.Digi Tv Infoyu gosterdigine gore ayarda sorun yok.Key guncel degil sanirim.Digi Tv keyleri guncellenecek mi?Yoksa ben mi birseyi yanlis yapiyorum.Tesekkurler.
                                sabah geldı keyler calısıyordu oglen coktu su an yenı keyler geldı bıraz sonra verecegım yenı softcamlerı...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X