• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SECSAT FREE SHARE ( JUNE ) Haziran

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SeCSaT™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 1 haftadır pass alıpta onlıne olmayan arkadaslarımıza takıp edıyorum nasıpse aksama onları iptal edip yenı verecegım buradan üzülmenize gerek yok devam.
    sayın SeCSat ustad,
    geçen hafta aldığım pass ile bağlanabiliyorum, teşekkürler. ancak 3-4 gündür bir sağlık sorunu ile uğraşmakta olduğumuzdan bağlanamadım. ancak pazar'dan itibaren nasipse tekrar bağlanacağım. bilgi verme gereği hissettim..
    saygılarımla,
    170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

• Ben de bir pass alabilir miyim hazır arkadaşlar çıkmak istemişken şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• Ben de bir pass alabilir şimdiden teşekkürler.

[email protected]

Yorum yap

• üstadım 15 dk öncesine kadar bulsat ı açabiliyordum. şu an açamıyorum. bir sorun mu var acaba...

saygılar...

Yorum yap

• bende alabilirmiyim.. saygılar..

Yorum yap

• SECSAT ustam daha önce istemiştim ama henüz gelmedi. user ve pass gönderebilirsen sevinirim.iyi akşamlar.

[email protected]

Yorum yap

• [email protected] serverinizda yer varsa bir hesap alabilirmiyim.iyi çalışmalar.

Yorum yap

• secsat usta cok server denedım ama gercekten senın server gıbısı yok hıc takılma yok sureklı full cok tesekkurler acaba cyfra+ yı servera eklemeyı dusunuyor musun

Yorum yap

• secsat usta eğer yerin kaldısa bende pass ve user alabilirmiyim
                    [email protected]

Yorum yap

• selamın aleyküm bende pass ve user alabilirmyim teşekkürler
                      [email protected]
                      HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MÜHENDİSİDİR...

Yorum yap

• sayın secsat herkes şakır şakır server seyrediyor bende vermiş olduğunuz serveri spider sahaere proğramıyla next9000xcam cihazıma adepte etmeye çalışıyorum birtürlü beceremedim gitti nedense identler main kısmına geçmiyor haliylede server çalışmıyor usta getirdim oda yapamadı bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olacağım saygılar.
                        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• sayın SecSat hocam paylaşımın için çok teşekkürler.
                          Saygılar.
                          HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sayın secsat herkes şakır şakır server seyrediyor bende vermiş olduğunuz serveri spider sahaere proğramıyla next9000xcam cihazıma adepte etmeye çalışıyorum birtürlü beceremedim gitti nedense identler main kısmına geçmiyor haliylede server çalışmıyor usta getirdim oda yapamadı bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olacağım saygılar.
                            ne spidershare nede başka nir program sana yardımcı olamaz. çünkü senin cihazın öyle bir programla çalışmıyor. sen cihazında menuden gerekli yere bilgileri girerek seyredeceksin. nasılmı? next 9000 bölümüne göz at.
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=28050

bide spidershare programı hangi cihazın bölümünde verilmiş dikkat et

Yorum yap

• yalnizca1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ne spidershare nede başka nir program sana yardımcı olamaz. çünkü senin cihazın öyle bir programla çalışmıyor. sen cihazında menuden gerekli yere bilgileri girerek seyredeceksin. nasılmı? next 9000 bölümüne göz at.
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=28050

bide spidershare programı hangi cihazın bölümünde verilmiş dikkat et
                              dostum secsat ustanın verdiği freesahare nextler içindir herkes spider sahaereyle seyrediyor.
                              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                dostum secsat ustanın verdiği freesahare nextler içindir herkes spider sahaereyle seyrediyor.
                                iyi sen bildiğini oku. bakalım seyredebilecekmisin.spidershare ile

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X