• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Super Plus yazlım atma hakkında?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Super Plus yazlım atma hakkında?

Bu cihazlara yazılım atmadan önce fabrika ayarlarına dönmek gereklimi (resetlemek) ayrıca benim cihazım 2000 super plus fta bu model için şimdiye kadar kaç yazılım çıktı numaraları nedir.teşekkürler..

raver Nickli Üyeden Alıntı
    Bu cihazlara yazılım atmadan önce fabrika ayarlarına dönmek gereklimi (resetlemek) ayrıca benim cihazım 2000 super plus fta bu model için şimdiye kadar kaç yazılım çıktı numaraları nedir.teşekkürler..
    Yazılımdan once reset cok onemli degil ama yazılım sonrası resetlemek muhakkak sart ..
    simdiye kadar 3 veya 4 defa yazılım cıktı sanırım tam olarak kac tane bunu tam hatırlayamıyorum ama en guncel yazılım asagıdaki linkte..
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=13480

Yorum yap

Yazilim GÜncelleme Hakkinda....

s.a
      kardeşim benim elimde Next YE-2000 SUPERX PLUS VAR YENİ ALDIM YAZILIMINI GÜNCELLEMEK İSTİYORUM BİR SOFTCAM DOSYASINI YÜKLEMEK İSTİYORUM BEN KONULAR HAKKINDA BAYA BİR CAHİLİM.BANA BU KONU HAKKINDA YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM...
      SLM VE DUA İLE...

Yorum yap

siyahbir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        s.a
        kardeşim benim elimde Next YE-2000 SUPERX PLUS VAR YENİ ALDIM YAZILIMINI GÜNCELLEMEK İSTİYORUM BİR SOFTCAM DOSYASINI YÜKLEMEK İSTİYORUM BEN KONULAR HAKKINDA BAYA BİR CAHİLİM.BANA BU KONU HAKKINDA YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM...
        SLM VE DUA İLE...
        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=14828

Buraya bakabilirsin.

Yorum yap

MERHABA BEN 2000 CX SUPER PLUSH ALDIM FAKAT FLASH BELLEKLE YÜKLEME YAPMAK İÇİN PROGRAMI BULAMADIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ TADA PROGRAMI ZİPLEYİP MAİLİME GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ.

[email protected]

Last edited By: Tasarım

Yorum yap

[QUOTE=tanerkocamaz;290145]MERHABA BEN 2000 CX SUPER PLUSH ALDIM FAKAT FLASH BELLEKLE YÜKLEME YAPMAK İÇİN PROGRAMI BULAMADIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ TADA PROGRAMI ZİPLEYİP MAİLİME GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ.

[email protected][/QUOTE
            Mesaj yazarken küçük harfleri kullanmalısın...Yazılımı buradan alabilirsin YAZILIM İÇİN BURAYA TIKLA ...Zipten çıkart ve flaşbelleke kopyala , Yazılımı senin MSNye gönderemeyiz çünkü evlere servis yapamıyoruz...Selamlar....

Yorum yap

tanerkocamaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              MERHABA BEN 2000 CX SUPER PLUSH ALDIM FAKAT FLASH BELLEKLE YÜKLEME YAPMAK İÇİN PROGRAMI BULAMADIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ TADA PROGRAMI ZİPLEYİP MAİLİME GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ.

[email protected]

Last edited By: Tasarım
              Açık alanda mail adresi vermek yasakyır. Bu yüzden mesajınızı editledim.

Yorum yap

2000 cx sp usb lı cıhazı aldım

Qnec 11597 12-13-2007
                bunun anlamı nedir?
                ve guncellememe gerek var mı?
                guncellemek için ne yapmalıyım.birde bu verilen softcamler ile ***** view ve multıvızyon kanallarını ızleme şansım var mı?

saygılarımla
                demir can

Yorum yap

Yazılımın version numarasıdır o, softlarla multileri izlersin ancak view şimdilik açık değil.

Yorum yap

yazılım yükleyemiyorum

cihazım ye-2000 super plus 4mb usb siz. 12.02.2008 tarihli yazılımı stblink 1.06 ile yüklemeye çalıştığımda -normal- modda iken "hatalı versiyon" diyor. boot modda denediğimde .bin dosyasını seçmeme izin veriyor ancak %0'da kitlenip kalıyor. daha önce 2 kez yazılım atmıştım.şimdi sorun ne? hocam el yardım...
                    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      cihazım ye-2000 super plus 4mb usb siz. 12.02.2008 tarihli yazılımı stblink 1.06 ile yüklemeye çalıştığımda -normal- modda iken "hatalı versiyon" diyor. boot modda denediğimde .bin dosyasını seçmeme izin veriyor ancak %0'da kitlenip kalıyor. daha önce 2 kez yazılım atmıştım.şimdi sorun ne? hocam el yardım...

aynı problem bendede var hatta usb ile denedim olmadı. usb ilede yanlıs stb diyor.
                      sonra defalarca bilgisayarla denedim yine olmadı comportu control et diyor . 2. comporta taktım olmadı 1 e taktım olmadı .. bi türlü çözümünü bulamadım. makinam 2000 cıs süper plus

Yorum yap

karacalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        aynı problem bendede var hatta usb ile denedim olmadı. usb ilede yanlıs stb diyor.
                        sonra defalarca bilgisayarla denedim yine olmadı comportu control et diyor . 2. comporta taktım olmadı 1 e taktım olmadı .. bi türlü çözümünü bulamadım. makinam 2000 cıs süper plus
                        Forumda bulunan 13.12.2007 ve 115 97 yazılımını cihaza StbLink 01.06 editör ile Boot modunda atın. Cihazla bağlantı kurmaya çalışmadan direk boot mode yazan yerden atın mutlaka alacaktır yazılımı.

Yorum yap

aynı sorunu bende yaşıyorum üç gündür ugraşıyor malesef halledemiyorum

Yorum yap

hocam biz yeni yazılımı atmak istiyoruz fakat sizin söylediniz eski tarihli

Yorum yap

feimozkul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hocam biz yeni yazılımı atmak istiyoruz fakat sizin söylediniz eski tarihli
                              Arkadaşlar @Tasarım üstadın dediklerini yapın daha sonra güncel yazılımı atarsınız...İlk önce probleminizin giderilmesi gerekmiyormu..@Tasarım üstadın bir bildiği vardır...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X