• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yazılım haberleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

adarmat Nickli Üyeden Alıntı
    hani nerde bu yazılımlar
    bu haberin balon olduğu kanısındayım.
    adarmat Nickli Üyeden Alıntı
    bakın arkadaşlar bu haberi duyunca çok sevindim.
    ha yazılım çıkacak diye 3 gündür saat başı internet cafeye uğruyorum.
    eğer bu gerçekse biri aşağı yukarı ne zaman yazılımların verileceğini söyleyebilir mi?
    mesela yarın olabilir mi? yoksa haftaya kadar bekleyecek miyiz?
    verilecek denildiyse verilir,yazılım verilme zamanını yetkililer bilir arkadaşım next türkiyenin en iyi firmasıdır balon haber falanda yapılmaz bu firmada sen gitde başka yerlerde ara burada bulamadığını...
    el insaf yaw, iki aydır bekliyorsunuzda iki gün sabredemiyormusunuz...

Yorum yap

Doktorxl5 Nickli Üyeden Alıntı
      Yazılımlar koreden gelsin editlenir verilir acele etmeyin sonra siz acele ettinizde biz düzgün editleyemedik falan filan.Seyretsek ne olacak yani çokta polsatların dilinden dişinden anlarız ya. milletin iki elini bir papuca sokuyoruz.
      Sabırsız arkadaşlar şöyle kart paylaşımlı bir cihaz alın sonra yan gelip yatın tv seyretme hazına varın yok key verildimi yok estek yok köstek bakın yeni aldığım Next 9000 cı yı rafa kaldırdım Dreambox 500 s aldım uydu alıcı cihaz aldığımı anladım yıllardır 8000 nin tüm serilerini kullandım 9000 serisi farklı olacak zannettim ama fazla bir fark yoktu.Dreambox 500 S de neler seyredilebiliyor bil bilseniz .
      ne alaka şimdi kardeşim,burası next bölümü ve sen nexti kötüleyip bilmem neyi öne çıkaramazsın bu bölümde,ayıp ayıp daha düne kadar yırtınıyordunuz next şöyle iyi diye...

Yorum yap

arkadaşlar bence reklam yapıyor ayrıca her şey kart paylaşımı ile bitiyoda niye o cihaza emu yazılımı çıkıyo tabi kart paylaşımı içinde aylık para topluyorlar yani artısı olduğu kadar bence eksisi daha çok

Yorum yap

Kendi katogorisinde iyi ama sapla samanı karıştırmamak lağzım daha iyisi bilmedigimizden körü körüne next fanatikligi yaptık yıllarca ben kendi adıma pek yırtınmadım hatasıyla çogu kez yazılımlar verilmeyince hedef bile gösterildim.Benim yazılımı hazırlayanlara bir sözüm yok benim sözüm firmanın ilgisizligine .Ayrıca 9000 serisini 8000 serisine göre kıyaslamış ve iyi demişimdir.Yılaraca 8000 serisine antifirizli yazılım arayanlardan biriyim sonuç elde var .....Daha dün cıkan 100 usd cihazda bile Cardsharing ‎ de aldı başını gidiyor .Bakın 8000 serisinin üzerine 9000 serisi cıktı cıktığından beri formlarda kaç konu acıldı acılan konuların büyük bölümü benim ilgi yok milletin kafasında hala donma problemleri acaba bunddada donma varmı zaten biliyorsun ufak tefek bir kaç sorundan bahsettim nerdeyse 2 ay oldu bundan sonra o kadarda önemli degil daha öncekileri sattığım gibi olmazsa biraz daha bekler bunu da satarız next tin bir alıcısı bulunur.Ayrıca şu an paylaşımdada 1.Ytl dahi vermiyorum internet paylaşım plartformu .
          Arkadaşım bende sana katılıyorum bende next derdim başka bişey demezdim ve bundan dolayı birçok arkadaşımı ve eşimi dostumu akrabamı next çi yaptım ama son gelişmeler benide next ten soguttu, pvr dedik çıktı çıkaçak çıkıyor diye bir yılımız gitti ve bunu kimse anlatamadı bize .artık bu firmanın yetkilileri şunu bilmeliki kim se hiçbir şey vaz geçilmez degildir kullanıcıya yenilik ve üretkenligini kesersen kullanıcı da seni keser saygılarımla

Yorum yap

Yazılımlar haftasonu verilmeyecek bekleyen intercafeden vs giren arkadaşlar var saboşa beklemesin ...Konu ile alakasız şeyler yazmayıda bırakırsanız iyi olur burası dreambox bölümü değil ....
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Her dönem her yerde kraldan fazla kralcı çıkacaktır bazen gerçekler acıdır belli başlı büyük iki üç forum var bir çok fanatik nextciler artık fikir bile beyan etmiyor her türlü görüşe saygı duymak lazım bence ortalama iki yüz dolarlık makinalardan bir TD veya DB ın donanımını ve diğer artılarını beklemek çok büyük bir haksızlık olur gördüğümüz eksiklikleri yapıcı bir uslupla yazalım geçte olsa yapılabilecekleri sorumluların yapacağından kuşku duymamak lazım Birde son günlerin moda cihazları yazılım için koltuk altına alıp servis arayanları unutmamak lazım aynı duruma düşsek dahamı iyi olur saygılarımla .
              NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

cokof kardeşim bilmiyorum hangi cihaz hakkın da yorum yapıyorsun ama bende yeni çıkan o ucuz cihazlardan aldım bitane şu an hem next 8000 X cam plus ı kullanıyorum hemde o kast ettigin cihazlardan bitanesini ve gerçekten beklentilerimin üstünde çıktı denemek te fayda var sanada tavsiye edrim hemde kullandıgın bir cihaz hakkında yorum yapmış olursun kusura bakma seni kirmak istemem soylediklerimi hoş görürsün umarım saygılarımla

Yorum yap

Bu benim fikrimdir başkalarını bağlamaz.......!
                  Tamam ki diyelim bütün next serilerinde comport tan share için yazılımlar verildi protokoller hazırlandı ve yayınlandı kaç next kullanıcısı para verecek ve herhangi bir servere üye olacak.(Sizler adına sordum ve aldığım cevap:Bir newcamd serverin fiyatı üç aylık 45 euro)Bir elin parmaklarını geçmez.Sizler zannediyormusunuz ki serverciler sizi bedava serverlerine alacak ve yayınlarını paylaştıracak.Bırakın bu acitasyonları.Next satıcıları cihazları satarken bu konulardan bahsettimi hayır.Ama ilerde zaman içerisinde ricada bulunuruz.Siz kullanıcılarımımız adına yetkililerden bunu talep ederiz ama yaparlar yada yapmazlar yazılımı kendi bilecekleri iş ama bunları bahane ederek yukardaki gibi yazılar yazmaya hakkınız yok.
                  Ustanın dediği gibi BURASI DREAMBOX bölümü değil.Kolay gelsin.Saygılarımla.

Yorum yap

nebutv üstadım ben de katılıyorum dediklerine ama paylaşım olayı dedigin gibi maliyeti olan bir konu ama neden biz next kullanıcıları bundan magdur olalım next i bura lara hep birlikte getirdik kimse bize aldıgımızda emu olacak ta dememişti ama sagolsun onu dayaptılar ve bizlere sundular burda esas konu şu bir elin parmaklarını geçmesekte en az bir yeni modelde bize bunu sunmalarıdır saygılarımla

Yorum yap

O model uzak değil geliyor ama beni zorla yazdırıyorsunuz.Belki eşi olmayan bir model olacak.Fakat yazılımının oturması testlerinin bitmesi uzun iş.Şu anki durumunda satışa sunulsa yok şu eksik yok bu noksan niye burda bu yok yav buşekilde niye sattılar biz müşteri değilmiyiz.Gibi torba doldurmaz bir sürü laf söylenecek.Tabiiki firma yetkilileri boş durmayacak ve gerekli gereksiz bir sürü tartışmalar olacak.
                      Şimdi oturup diyelimki Çift tunerli,harddiskli,emulu,ethernet kartlı bir cihaz.Aynı anda iki kanalı kaydederken (mesela biri serverden biri emudan)üçüncü bir kanalıda canlı canlı seyrediyorsun.Veya istersen kaydettiğin yayını izlerken pip te canlı tv kanalını seyrediyorsun.Düşünün bakalım böyle bir cihazın donanımını bırakın software si kaç ayda biter.
                      Bi satışa çıksa söylenecekleri veya yazılacakları şimdiden düşünüyorum.Hele hele eksiklikleriyle çıksa bazıları kusur buldukça hoplayıp zıplayarak sanki suyun kaldırma kuvvetini yeniden bulmuş gibi bağırırlar.
                      O yüzden diyorumki gerçekten NEXT e gönül vermiş gerçek tüketici arkadaşlarımız.Merak etmeyin her zaman yanınızdayız.Eleştirilerinize kulak verip olumlu dileklerinizin tümünün geliştirilmesi için çabalıyacağız ama unutmayın dere her zaman kütük getirmez.Çalı çırrpı gelirsede ona da rızamız olsun.Saygılarımla.

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı
                        O model uzak değil geliyor ama beni zorla yazdırıyorsunuz.Belki eşi olmayan bir model olacak.Fakat yazılımının oturması testlerinin bitmesi uzun iş.Şu anki durumunda satışa sunulsa yok şu eksik yok bu noksan niye burda bu yok yav buşekilde niye sattılar biz müşteri değilmiyiz.Gibi torba doldurmaz bir sürü laf söylenecek.Tabiiki firma yetkilileri boş durmayacak ve gerekli gereksiz bir sürü tartışmalar olacak.
                        Şimdi oturup diyelimki Çift tunerli,harddiskli,emulu,ethernet kartlı bir cihaz.Aynı anda iki kanalı kaydederken (mesela biri serverden biri emudan)üçüncü bir kanalıda canlı canlı seyrediyorsun.Veya istersen kaydettiğin yayını izlerken pip te canlı tv kanalını seyrediyorsun.Düşünün bakalım böyle bir cihazın donanımını bırakın software si kaç ayda biter.
                        Bi satışa çıksa söylenecekleri veya yazılacakları şimdiden düşünüyorum.Hele hele eksiklikleriyle çıksa bazıları kusur buldukça hoplayıp zıplayarak sanki suyun kaldırma kuvvetini yeniden bulmuş gibi bağırırlar.
                        O yüzden diyorumki gerçekten NEXT e gönül vermiş gerçek tüketici arkadaşlarımız.Merak etmeyin her zaman yanınızdayız.Eleştirilerinize kulak verip olumlu dileklerinizin tümünün geliştirilmesi için çabalıyacağız ama unutmayın dere her zaman kütük getirmez.Çalı çırrpı gelirsede ona da rızamız olsun.Saygılarımla.

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Yorum yap

Şu formun hiç bir admini benim kadar next kulanıcısı degildir sanırım 4 tane next aldım onlaraca kullanıcı edindirdim babam dostlarım akrabalarım arkadaşlarım uydu alıcı almadan hep bana danıştı bende next te yönlendirdim. Aha bu gün aha yarın derken olmadı işe bundan sonrada beklemeye gerek yok bilmiyorduk körü körüne next diyorduk ama dedigim gibi kendi türleri içerisinde iyi o kadar paylaşımda yok yok cihazda yok yok DREAMBOX diyorum reklam için değil zaten cihazı bilen biliyor.Kart paylaşımlı 100 usd yede cihaz var herkez bu cihazıda biliyor bundan sonra piyasada kaynıyacak bu tür cihazlarla tabi Dreambox daha başka çok elit bir cihaz ama paylaşım için dedigim gibi uçuz cihazlarda var.Next tin cıkaracagıda gerci uçuz olmuyaçaktı .Uçuz olmıyaçaksa niye dreambox olmasın.
                          biraz saçma geldi bana söylediklerin kardeş.. işe duygusal yönden bakiyosun gibime geldi...

Ben Next Satiyorum... ama senin gibi düşünmüyorum.... emu yazılımlarla cihaz mukayese edilemez.. bunu bil.. Next; bir uydu alıcının çalışma prensibi ve fonksiyonları neyi gerektiriyosa bu gereksinimlerin tümü nextte var kanımca..... Ben memnunum. Herşey den önce mach1 üstadımızın yıllardır verdiği destek ile görünen köyün klavuz istemiyeceğini bizlere göstermesi kafalarda soru işareti bırakacak bir pozisyonun olmayıcığının bir göstergesidir.... Ufak tefek sorunlar tabiki olacak.. kimse 4-4 lük değil...
                          NO COMMENT

Yorum yap

kardeşim bageera niyetim kimseyi kırmak değil biz next kulanıcısı olarak bir mesaj verdik yerine ulaşmıştır.
                            NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

ya arkadaşlar ne shairesi ne kart paylaşımı kaç kişi bunu yapabilir
                              ödeyebilir boşverin bunları biz dua edelimde yeni paketler çözülsünde
                              emuya düşsünde seyredelim cyfra+ lar novalar v.s ire hort bird
                              kanalları çöplüğe döndü seyredecek hiç bir şey kalmadı dua edelimde
                              bir kaç iyi kanal var onlarda gitmesin

Yorum yap

next yılardır kullanıyor,satıyoruz.keske her marka makınasının arkasında durabılse.
                                BİR GÜN HERKES FENERBAHCELI OLACAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X