• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Lumiere Tv - Alfa Tv on 25.5E - biss?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Lumiere Tv - Alfa Tv on 25.5E - biss?

Please biss k e y for two these channels on Eurobird 2?

-- Lumiere TV, 25.5E, 10985 V 4286 7/8, SID 102, PIDs 308/257
    -- Alfa TV, 25.5E, 10985 V 4286 7/8, SID 103, PIDs 309/267

Thanks!

humidream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Please biss k e y for two these channels on Eurobird 2?

-- Lumiere TV, 25.5E, 10985 V 4286 7/8, SID 102, PIDs 308/257
    -- Alfa TV, 25.5E, 10985 V 4286 7/8, SID 103, PIDs 309/267

Thanks!
    Bu iki kanal kiliseye bağlı dini içerikli kanaldır. Şifresi sadece ilgilenecek olanlara yarar. Saygılarımla...

Yorum yap

bu iki kanal kiliseye felan bagli deiller
      ikiside nova paketinin icinde olan ve birinde spor digerinde film olan kanallar buradan aktarma yapiliyor
      bi ara biss sifreleri vardi ama artik acmiyor
      http://www.lyngsat.com/packages/nova.html
      11938 H SR 27500 FEC 3/4
      Lumiere TV
      Alfa TV
      goldmaster 80900 MAĞDURU
      Artık CCCAM kullanıyorum

Yorum yap

lider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bu iki kanal kiliseye felan bagli deiller
        ikiside nova paketinin icinde olan ve birinde spor digerinde film olan kanallar buradan aktarma yapiliyor
        bi ara biss sifreleri vardi ama artik acmiyor
        http://www.lyngsat.com/packages/nova.html
        11938 H SR 27500 FEC 3/4
        Lumiere TV
        Alfa TV
        Bu kanallar bir zamanlar Hotbird'de şifresiz yayın yaparken içeriklerini incelemiştim. Bal gibi kilise kanallarıydı. Şu anda Sirius'ta ve W2 uydusunda Max paketi içindeki iki Alfa kanalı da ara sıra film, magazin veya spor programı yayımlasalar da temelde kilise kanalları oldukları gayet açık görülmektedir. Bu kadar çok kanal arasında bu iki Yunan (hatta Güney Kıbrıs) kanalına bu milletin ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Tabii isteyen seyreder. Buna da kimse bir şey diyemez. Saygılarımla...

Yorum yap

Bilgiç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bu kanallar bir zamanlar Hotbird'de şifresiz yayın yaparken içeriklerini incelemiştim. Bal gibi kilise kanallarıydı. Şu anda Sirius'ta ve W2 uydusunda Max paketi içindeki iki Alfa kanalı da ara sıra film, magazin veya spor programı yayımlasalar da temelde kilise kanalları oldukları gayet açık görülmektedir. Bu kadar çok kanal arasında bu iki Yunan (hatta Güney Kıbrıs) kanalına bu milletin ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Tabii isteyen seyreder. Buna da kimse bir şey diyemez. Saygılarımla...

avrupada , şurada burada şu kadar camii açmakla ( haklı olarak ) övünüyoruz. pekçok uydularda islami içerikli kanallar ( mta - iqra - muslim tv- peace tv ve saire ) batı ülkelerinden özgürce yayınlanır.

islam hoşgörüsü ise , her türlü dinin açıklanmasına ve taraftar toplanmasına ( hakarete ve kandırmaya kalkışmamak kayd-ı şartı ile ) cevaz verir.

ayrıca , başka fikir ve inançlar olmadan kendi fikir ve inançlarınızı test edemezsiniz. siyah renk olmasa idi beyaz nasıl tasnif edilebilecekti ?

hıristiyan değilim ve sağlam bir islam inancı üzereyim. lütfen biraz hoşgörü ...

Yorum yap

starke Nickli Üyeden Alıntı
            avrupada , şurada burada şu kadar camii açmakla ( haklı olarak ) övünüyoruz. pekçok uydularda islami içerikli kanallar ( mta - iqra - muslim tv- peace tv ve saire ) batı ülkelerinden özgürce yayınlanır.

islam hoşgörüsü ise , her türlü dinin açıklanmasına ve taraftar toplanmasına ( hakarete ve kandırmaya kalkışmamak kayd-ı şartı ile ) cevaz verir.

ayrıca , başka fikir ve inançlar olmadan kendi fikir ve inançlarınızı test edemezsiniz. siyah renk olmasa idi beyaz nasıl tasnif edilebilecekti ?

hıristiyan değilim ve sağlam bir islam inancı üzereyim. lütfen biraz hoşgörü ...
            Yukarıdaki yazının neresinde başka dinlere karşı hoş görüsüzlük var? Ben başka dinlere de onların propagandalarına da saygı duyarım, ama senin gibi hem Müslümanım deyip, hem de Hristiyan yanlısı yazılar kaleme alanlardan hep midem bulanmıştır. Sanal ortamda düşünce ve din özgürlüğü maskesi altında İslam dini şuna buna cevaz verir diye sallama. Önce dinini öğren. Bir de Türkçe yazarken yazım kurallarına dikkat et. Meydan boş değil, unutma...

Yorum yap

ben 40 civarında uydu izliyorum saymadığım için kesin rakam veremem 3-5 islam dini kanalı dışında 100 e yakın diğer dinlere ait misyoner kanalı var hatta hatılarsınız bizim uyduda bile god adı altında 2 tane ingiliz misyoner kanalı vardı kimse onlara ses çıkarmazken yine bizim uydudaki dini ağırlıklı yayın yapan 3-5 kanalla uğraşıyorlar eğer bir hoş görüsüzlük varsa oda bizim dinimize karşı yapılıyor ama kimsenin sesi çıkmıyor maalesef
              BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
              ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ben 40 civarında uydu izliyorum saymadığım için kesin rakam veremem 3-5 islam dini kanalı dışında 100 e yakın diğer dinlere ait misyoner kanalı var hatta hatılarsınız bizim uyduda bile god adı altında 2 tane ingiliz misyoner kanalı vardı kimse onlara ses çıkarmazken yine bizim uydudaki dini ağırlıklı yayın yapan 3-5 kanalla uğraşıyorlar eğer bir hoş görüsüzlük varsa oda bizim dinimize karşı yapılıyor ama kimsenin sesi çıkmıyor maalesef
                Ağzınıza sağlık. Teşekkürler...

Yorum yap

Bilgiç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Yukarıdaki yazının neresinde başka dinlere karşı hoş görüsüzlük var? Ben başka dinlere de onların propagandalarına da saygı duyarım, ama senin gibi hem Müslümanım deyip, hem de Hristiyan yanlısı yazılar kaleme alanlardan hep midem bulanmıştır. Sanal ortamda düşünce ve din özgürlüğü maskesi altında İslam dini şuna buna cevaz verir diye sallama. Önce dinini öğren. Bir de Türkçe yazarken yazım kurallarına dikkat et. Meydan boş değil, unutma...
                  bu forumu spekülasyon ve ileri - geri yazı yazma alanı olarak görmüyorum. yukarıdaki yorumu da sana cevap olsun diye değil , genele hitap olarak yazdım.

müslümanlık lafla değil icraat ile olur. seninle münakaşa edecek değilim. inancım ve dinim sebebi ile ( elhamdülillah ) sıkıntım olmadı. bu mes' eleleri de burada tartışacak değilim.

Allah selamet versin kardeşim.

Yorum yap

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X