• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bilgi ekranı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bilgi ekranı

hocam makinada kanal degiştirmede gelen bilgi ekranında tv de rahatsız edici bir ses geliyor,bunu kanallarda alt yazı gecerken ve kanalların gösterdigi bilgilerde bunu yapıyo neden yapabilir,bir türlü cözemedim,hic rasgeldinizmi,kablolardan olabilirmi,saygılar

angora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam makinada kanal degiştirmede gelen bilgi ekranında tv de rahatsız edici bir ses geliyor,bunu kanallarda alt yazı gecerken ve kanalların gösterdigi bilgilerde bunu yapıyo neden yapabilir,bir türlü cözemedim,hic rasgeldinizmi,kablolardan olabilirmi,saygılar
    televizyonunuzun sisi yüksek olabilir televizyonunuzun sesini kısıp deneyin

Yorum yap

tv nin sesiyle bir alakası yok sanırım,sesini acsamda acmasamda bu ses olmamalı,deyiştirmediyim kablo kalmadı,makinadan olabilirmi bilmiyorum,ekranda kanalların yaş için uyarı yaptıkları ilk mesajda bile bu sesi yapıyor,sinirimi bozuyor tabiki.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X