• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• evet şimdi aldım linkler çalışıyor uzm@n kardeş teşekkürler.
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• arkadaşlar 9000 ultra için neden softcam verilmiyor d+ elle key giriyorum açmıyor
      Vu+duo Wetek play2
      120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
      :manga:

Yorum yap

• 9000 ultra da multivizyonlar auto olmuyormu? bende açmıyor

Yorum yap

• 9000 icin key editli TvCabo ve D+ (multiler calismasi gerekiyor sorun yok... en fazla 30 sn kanalin ustunde bekle calisir) calismaz ise son versiyonu yuklemen gerekir...
          Eklenen Dosyalar
          -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

• Levoli Nickli Üyeden Alıntı
            YuGo dostum wıew ler hangi softcamla açık?Şu anda sadece ınfo şifresiz yayında diğerleri açmıyor.Cabo da göçtü sadece D+ lar açık şu anda
            Saygılar
            haklisin dostum yazdigim zaman calisiyordu fakat TvCaboo uzun surmemis fakat wievler bende su anda calismaktadir... bir yanlisim mi var acaba ? tekrar ozellikle actim baktim Test OK :P ))) kolay gelsin...

I LOVE THIS FORUM

Yorum yap

• Degerli uzman sayfayi yeniledigim halde link calismiyor rica etsem baska link verirmi siniz?

Yorum yap

• arkadaşım alakan için teşekkür ederim verdiğin softcamla ne d+nede multivizyonlrı açabildim nerede yanlış yapıyorum 1.keyfly ver1.4ü açıyorum 2.check STB yazan yeri tıklıyorum cihazın marka ve model nosunu altta görüyorum ve son dosyayı seçiyorum dawnload without monitör yazan yeri tıklıyorum ve sorunsuz yüklüyor fakat ne multivizyonlar nede d+ hiçbiri açmıyor fabrika ayarlarına giriyorum tekrar yüklüyorum sonuç yok arkadaşım nerede hata yapıyorum bakarda ilgilenirsen sevinirim

Yorum yap

• Yeni indirdim linkler calisiyor arkadaslar sorun olursa buradan indiriniz... TvCabo Levoli nin dedigi gibi calismamaktadir su anda malesef... S*W ve D+ ve multiler OK... kolay gelsin...
                  Not : Dosyalar uzman arkadasin son editli dosyalaridir. 17:40 da ilk sayfadan indirip buraya koydum sorun yasayan arkadaslar icin... kolay gelsin...
                  Eklenen Dosyalar

I LOVE THIS FORUM

Yorum yap

• neco76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşım alakan için teşekkür ederim verdiğin softcamla ne d+nede multivizyonlrı açabildim nerede yanlış yapıyorum 1.keyfly ver1.4ü açıyorum 2.check STB yazan yeri tıklıyorum cihazın marka ve model nosunu altta görüyorum ve son dosyayı seçiyorum dawnload without monitör yazan yeri tıklıyorum ve sorunsuz yüklüyor fakat ne multivizyonlar nede d+ hiçbiri açmıyor fabrika ayarlarına giriyorum tekrar yüklüyorum sonuç yok arkadaşım nerede hata yapıyorum bakarda ilgilenirsen sevinirim
                    Bu bolum keylerle alakalidir...
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=247
                    9000 bolumunde cevaplarini bulabilirsin, yinede basarili olamazsan sorunu o bolume yazarsan daha saglikli bilgi ve yardim alirsin... kolay gelsin...

I LOVE THIS FORUM

Yorum yap

• YuGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Yeni indirdim linkler calisiyor arkadaslar sorun olursa buradan indiriniz... TvCabo Levoli nin dedigi gibi calismamaktadir su anda malesef... S*W ve D+ ve multiler OK... kolay gelsin...
                      ustad ekdeki dosyada Softcam_9000_D+_TvCabo ok diyor ismini değiştirirsen iyi olur yanlış anlaşılmasın

neco76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşım alakan için teşekkür ederim verdiğin softcamla ne d+nede multivizyonlrı açabildim nerede yanlış yapıyorum 1.keyfly ver1.4ü açıyorum 2.check STB yazan yeri tıklıyorum cihazın marka ve model nosunu altta görüyorum ve son dosyayı seçiyorum dawnload without monitör yazan yeri tıklıyorum ve sorunsuz yüklüyor fakat ne multivizyonlar nede d+ hiçbiri açmıyor fabrika ayarlarına giriyorum tekrar yüklüyorum sonuç yok arkadaşım nerede hata yapıyorum bakarda ilgilenirsen sevinirim
                      arkadaşım emu açıkmı birde d+ 09 19 irdentlerini 20 21 yapacaksın sofcamda 09 olarak gözüküyor ve açmıyor
                      saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                      ultra fan clup

Yorum yap

• yugo teşekkürler dostum hele şükür dosyalar foruma alındı :muckk: ayrıca sexwiewler okey

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          yugo teşekkürler dostum hele şükür dosyalar foruma alındı :muckk: ayrıca sexwiewler okey
                          @uzm@n dostum ilk mesajda verilen softcamla tps ok ama wıewler açmıyor benim 8000xcam da acaba başka bi softcam falanmı var benim göremediğim?
                          Saygılar
                          I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
                          YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
                          2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
                          Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

• yugo arkadaşım ilgin için sağol
                            Vu+duo Wetek play2
                            120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
                            :manga:

Yorum yap

• Next 800 X cam

ArkadaŞlar Ben Neden Sexwİew Kanallarini Next 800xcamda AÇamiyorum

Yorum yap

• arkadaşlar bunların next8000 serisi olanı yokmu?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X