• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-19500 HD CIS Superior (Modüllü) (V3.10) 03.11.2014 Tarihli Yazılımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-19500 HD CIS Superior (Modüllü) (V3.10) 03.11.2014 Tarihli Yazılımı

Next YE-19500 HD CIS Superior (Modüllü) (V3.10) 03.11.2014 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :
    Kod:
    - Kanal bilgileri güncellendi.
    - Türksat NIT arama hızlandırıldı.
    - EMU altyapısı güncellendi.
    - EPG'deki türkçe karakterler düzeltildi.

http://www.nextservis.com/indir.php?id=1497

- Eline sağlık @sampiyon.

Yorum yap

Next YE-19500 HD CIS Superior (Modüllü) (V3.10) 03.11.2014 Tarihli Yazılımı...bu yazılımı cihazıma yükledim ama kanallarda o an ne olduğunu gösteren, ismini hatırlayamadım.türkçe karekterle yazılar karmaşaya dönüştü.türkçe tam karakter gözükmüyor...yinede teşekkürler.

Yorum yap

fabrika ayarları yaptınızmı
        next machina 3D süper hiremco turbo 4k

Yorum yap

herem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          fabrika ayarları yaptınızmı
          evet hem iki kez yükledim ve sonunda fabrika ayarlarına döndüm.yinede epg deki karakterler aynı eksik.bundan önceki yazılıma tekrardan döndüm düzeldi...sağolasın.

Yorum yap

demekki becerememişler
            next machina 3D süper hiremco turbo 4k

Yorum yap

yazılım için teşekkürler
              EMU altyapısı güncellendi.
              bu iyi olmuş ama şimdiye kadar neden yapılmadı onuda sormadan edemedim

tekrar teşekkürler

Yorum yap

yazılımı yükledikten sonra 40. server 1 sene aktiv oldu sky it hd yazıyor g-share2

Yorum yap

bağlandı diyor 2015 kadar uzatıldığıda yazıyor ama hiç bir kanal açmıyor cihazım 19500 HD CX Superior
                  yokmu bize yardımcı olabilecek

Yorum yap

Arkadaşlar ben yazılımı yükledikten sonra Dsmart modül kullaniyorum şifreli HD kanlların SES İ YOK şifreli olmayan kanallarda sorun yok?? Lütfen yorumlarınızız yazınız örneğin Kanal D HD veya Srat Tv HD ses yok.....yazılımdan önce sorun yoktu.....ayrıca discovey ve animal planet HD donma var bir önce izlenen kanalla karışık !!!!!
                    Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
                    Bernard Shaw

Yorum yap

mach1 ustam ve tasarım ustam next 19500 uydu alısına yeni yazılım attım serverler bağlı görünüyor denedim hiç bir paket açmıyor bilgi için teşekkürler

Yorum yap

onurkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        mach1 ustam ve tasarım ustam next 19500 uydu alısına yeni yazılım attım serverler bağlı görünüyor denedim hiç bir paket açmıyor bilgi için teşekkürler
                        - Kullandığınız server ücretli mi, yoksa freeserver mi?

Yorum yap

tasarım ustam free server makineyi aldımız zaman verilen g share bu uzatılanı bilgi için teşekkürler

Yorum yap

karbon ustamın dikkatine uydualıcısı 19500 cıs son yazılımı yükledim serverlerbağlı görünüyor hiç bir pakedi açmıyor sebebi hakkında bilgi istiyorum

Yorum yap

not server g sharedir yani firmanın vermiş olduğu serverdir teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X