• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus X Serisi Tps Auto 12.2.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sayın mach1 hocam

eline emeğine sağlık teşekkür ederim.tabii hemen next 2500 dpcı plus cihazıma yazılımını yükledim ve yaptığım kontrol sonucu tps ler oto tamam ancak premier direktler açılmadı acaba bu yazılımda yokmu yada düz plus serilerinemi eklenmedi aydınlatırsanız çok seviniriz.tekrar teşekkür ve saygılarımı sunarım
    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

gumenek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar 614 p aralık yazılımı değilmiydi.
      bazı arkadaşlarımız yüzünden sadece tps fix yazılımı verildi premier au de eklenecekmiş ama artık bir daha gelmeyeceğine göre son yazılımın tadını çıkarın
      DM 520 HD

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sayın mach1 hocam

eline emeğine sağlık teşekkür ederim.tabii hemen next 2500 dpcı plus cihazıma yazılımını yükledim ve yaptığım kontrol sonucu tps ler oto tamam ancak premier direktler açılmadı acaba bu yazılımda yokmu yada düz plus serilerinemi eklenmedi aydınlatırsanız çok seviniriz.tekrar teşekkür ve saygılarımı sunarım
        Konu başlığında ve mesaj içeriğinde Premiere Direkt olarak bir şey geçmiyor. Yok şuan demekki

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Konu başlığında ve mesaj içeriğinde Premiere Direkt olarak bir şey geçmiyor. Yok şuan demekki
          bilgi teşekkürler sayın hocam saygılarımı sunuyorum
          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

kanallar siliniyor

Yorum yap

UHU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                kanallar siliniyor
                kardeş imzandaki cihazı kastediyosan bende silinmedi tps fixlenmiş sadece ondan galiba ustalara tekrar teşekkür ediyorum. yalnız ustalar çok kızmışlar valla napcaz bilmiyom tasarım diğer formumuzda hiç bi bilgi vermemiş biraz sabırlı olabilsek bunlar olamayacaktı ama neyse... tekrar teşekkürler ustalara...

Yorum yap

bu from da emegi gecen ve bu işe gonul vermis tum arkadaslar cok fazla uzuldugunuzu ve yıpratılmaya calısıldıgınızı formdan sait oldum.
                  sunu hic unutmamak lazımki hz MEVLANIN bir sozu var.
                  BEN NE İNSANLAR GORUM UZERİNDE ELBİSE YOK BEN NE ELBİSELER GORDUM İCİNDE İNSAN YOK
                  dogru soze ne denir
                  bu formdan faydanan arkadasların bunun sizin bir işiniz degil bunun gönül işi oldugunul unutmaması gerekir.
                  tum emegi gecen arkadasların eline koluna saglık saolun ve kendinizi hicmi hic uzmeyin

Yorum yap

mach1,doktor tüm emeği gecenlerin eline sağlık o dengesiz konusanlar NEXT i kıskananlar dır.Hayırlı olsun
                    NEXT 2000 X CI PLUS

Yorum yap

hocam yazılım için çok teşekur eder çalışmalarınızın devamı dileğiyle diyom ve sayın doktora tekrar teşekur ederim hocam meyveveren ağacı herkes taşlar çünkü ondaolmadığı için iyi akşamlar

Yorum yap

sagol ustam eline saglık

Yorum yap

yazılım için teşekkür ederiz......................
                          arkadaşlar olacağı buydu kimbilir üstadlar yazılıma daha güzel şeyler ekleyecekti ama bazı kendini bilmezler yüzünden yapılmadı gibi geliyor.

Yorum yap

EmeĞİ GeÇen Herkese TeŞekkÜr Ederİm.

Yorum yap

Değerli üstad, elinize, emeğinize, gönlünüze sağlık. Teşekkürler ederiz.

Yorum yap

Tesekkurler 1 yıl aradan sonra nihayet güncelleme çıktı.Emegine saglik match ustam.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X