SHOW TV
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Sabah Haberleri
09:00 En İyi Arkadaşım
10:15 Eğlence
13:30 Haberler
13:55 Deryalı Günler
16:15 Yarışma
19:00 Ana Haber Bülteni
19:45 Spor Sayfası
20:00 Yemekteyiz
22:15 Gece Sesleri
00:15 Sinema
KANAL D
SAAT - PROGRAM ADI
06:00 Gümüş
07:00 Yabancı Damat
08:30 Sihirli Annem
10:30 Çocuk Kulübü
11:30 Benimle Dans Eder misin?
13:30 Gün Arası
14:00 Her Eve Lazım
14:15 Esra Ceyhan'la
17:00 Akasya Durağı
19:00 Ana Haber Bülteni
19:50 Spor
20:00 Yerli Dizi
22:15 Yerli Dizi
00:00 Sinema
ATV
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Kahvaltı Haberleri
08:40 Müge Anlı ile Tatlı Sert
12:30 Gün Ortası
13:00 Mavi Şeker
14:40 Selena
16:50 Kayıp Prenses
19:00 atv Ana Haber Bülteni
19:45 Spor
20:00 Yerli Dizi
23:20 Yerli Dizi
01:20 Yerli Dizi (Tekrar)
STAR
SAAT - PROGRAM ADI
06:40 Mesut Yar'la Uyan Türkiye
08:00 Her Eve Lazım
08:40 Eline Sağlık
09:10 Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor
10:20 Arım Balım Peteğim
13:30 Gün Ortası
14:00 Yabancı Gelin
15:30 Esra Erol'la İzdivaç
19:00 Ana Haber Bülteni
19:50 Spor
20:00 Yerli Dizi
22:00 Yerli Dizi
00:00 Haber Programı
TRT
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Sabah Haberleri
08:30 Benimle Oynar mısın?
09:05 Dikkat Bebek Var
10:05 Günbegün
13:30 Sarayın Rüzgarı
14:50 Anadolu'dan
16:15 Acıyı Bal Eylemek
17:05 Sürgün Hayatlar
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Doludizgin Yıllar
21:05 On Numara Çekilişi
21:15 Antalya Cup Futbol Karşılaşması
23:15 Nasılsınız?
00:30 Günün Ardından
FOX
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 İrfan Değirmenci ile Çalar Saat
08:00 Yerli Dizi
09:45 Arka Sıradakiler
12:35 Öğle Gündemi
12:55 Su Gibi
16:15 Yerli Dizi
17:30 Fox Beşbuçuk
18:15 Yerli Dizi
19:30 Çarkıfelek
22:00 Ana Haber
23:15 Yalancı Romantik
00:30 Unutma Beni
NTV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Güne Başlarken
09:10 Ekonomi Ekranı
10:15 Evdeki Hesap
11:00 Günün İçinden
11:15 Yazı İşleri
12:00 Günün İçinden
12:30 Haber Başlıkları
13:50 Lifestyle
14:10 Ekonomi Ekranı
15:30 Haber Başlıkları
16:00 Haber Merkezi
16:40 Ve İnsan
17:10 Ekonomi Ekranı
18:00 Haberler
18:20 Gece-Gündüz
19:00 Akşam Haberleri
20:00 Yorum Farkı
20:30 Spor Bülteni
21:00 Haber Program
23:00 24 Saat
23:30 Okan Bayülgen Sade Vatandaş
CNBCE
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Geri Sayım
07:30 Gazeteler
08:10 Günün Köşe Yazısı
08:30 Yatırım Komitesi
10:00 Piyasa Ekranı
10:15 Avrupa Borsaları
10:30 Faiz
11:10 Yatırımcı Kliniği
12:00 Finans Cafe
13:45 Finans Cafe Kültür Sanat
14:45 Faiz Hotboard
16:00 Son Baskı
17:45 Spongebob Squarepants
18:15 Desperate Housewives
20:00 Las Vegas
21:00 Without A Trace
22:00 66. Golden Globe Awards
00:00 Las Vegas
01:00 Without A Trace
KANAL 1
SAAT - PROGRAM ADI
07:30 İyi Günde Kötü Günde
11:00 Emret Komutanım
12:30 Sağlık Olsun
13:40 Ağız Tadı
14:40 Özlem Gürses'le 1 Bakış
16:30 Hayat Bilgisi
18:00 Kelime Oyunu
19:10 Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi
20:30 The Crusaders
22:20 Özel Detaylar
00:00 Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi
01:20 Kelime Oyunu
TV 8
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 TV8'de Bu Sabah
08:30 Erkan Tan'la Başkentten
10:15 Ebruli
13:00 Gün Ortası
13:40 Spor
14:00 Sinema
16:15 Çizgi Film
17:10 Komedi Dükkanı
19:30 Ana Haber Bülteni
20:20 Spor
20:30 Sinema: Emret Komutanım
22:30 Sinema: Kar Muhabbeti
00:30 Haberler
01:00 Sinema: Emret Patronum
02:45 Ebruli (Tekrar)
SAMANYOLU TV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Merhaba Yenigün
08:25 Sırlar Dünyası
09:45 Kırık Testi
11:45 Yeşeren Düşler
13:00 Yeşil Elma
14:45 Hayat Dersi
16:15 Televizyon Filmi
17:00 Hayat Dersi
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Sporda Bugün
19:40 Beşinci Boyut (Tekrar)
21:10 Beşinci Boyut
22:30 Kollama
01:00 Televizyon Filmi
02:00 Son Durum
KANAL 7
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Kanal 7'de Sabah
08:10 TV Filmi
09:20 Nur Ertürk'le Her Sabah
12:00 Çizgi Film
13:00 Öğle Haberleri
13:30 Şoray Uzun Yolda
15:40 Ebru ile Paylaştıkça
18:30 Haber Saati
19:40 Türk Sineması
21:45 Muhabbet Kapısı
00:10 TV Filmi
01:30 Haber Maratonu
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Sabah Haberleri
09:00 En İyi Arkadaşım
10:15 Eğlence
13:30 Haberler
13:55 Deryalı Günler
16:15 Yarışma
19:00 Ana Haber Bülteni
19:45 Spor Sayfası
20:00 Yemekteyiz
22:15 Gece Sesleri
00:15 Sinema
KANAL D
SAAT - PROGRAM ADI
06:00 Gümüş
07:00 Yabancı Damat
08:30 Sihirli Annem
10:30 Çocuk Kulübü
11:30 Benimle Dans Eder misin?
13:30 Gün Arası
14:00 Her Eve Lazım
14:15 Esra Ceyhan'la
17:00 Akasya Durağı
19:00 Ana Haber Bülteni
19:50 Spor
20:00 Yerli Dizi
22:15 Yerli Dizi
00:00 Sinema
ATV
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Kahvaltı Haberleri
08:40 Müge Anlı ile Tatlı Sert
12:30 Gün Ortası
13:00 Mavi Şeker
14:40 Selena
16:50 Kayıp Prenses
19:00 atv Ana Haber Bülteni
19:45 Spor
20:00 Yerli Dizi
23:20 Yerli Dizi
01:20 Yerli Dizi (Tekrar)
STAR
SAAT - PROGRAM ADI
06:40 Mesut Yar'la Uyan Türkiye
08:00 Her Eve Lazım
08:40 Eline Sağlık
09:10 Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor
10:20 Arım Balım Peteğim
13:30 Gün Ortası
14:00 Yabancı Gelin
15:30 Esra Erol'la İzdivaç
19:00 Ana Haber Bülteni
19:50 Spor
20:00 Yerli Dizi
22:00 Yerli Dizi
00:00 Haber Programı
TRT
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Sabah Haberleri
08:30 Benimle Oynar mısın?
09:05 Dikkat Bebek Var
10:05 Günbegün
13:30 Sarayın Rüzgarı
14:50 Anadolu'dan
16:15 Acıyı Bal Eylemek
17:05 Sürgün Hayatlar
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Doludizgin Yıllar
21:05 On Numara Çekilişi
21:15 Antalya Cup Futbol Karşılaşması
23:15 Nasılsınız?
00:30 Günün Ardından
FOX
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 İrfan Değirmenci ile Çalar Saat
08:00 Yerli Dizi
09:45 Arka Sıradakiler
12:35 Öğle Gündemi
12:55 Su Gibi
16:15 Yerli Dizi
17:30 Fox Beşbuçuk
18:15 Yerli Dizi
19:30 Çarkıfelek
22:00 Ana Haber
23:15 Yalancı Romantik
00:30 Unutma Beni
NTV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Güne Başlarken
09:10 Ekonomi Ekranı
10:15 Evdeki Hesap
11:00 Günün İçinden
11:15 Yazı İşleri
12:00 Günün İçinden
12:30 Haber Başlıkları
13:50 Lifestyle
14:10 Ekonomi Ekranı
15:30 Haber Başlıkları
16:00 Haber Merkezi
16:40 Ve İnsan
17:10 Ekonomi Ekranı
18:00 Haberler
18:20 Gece-Gündüz
19:00 Akşam Haberleri
20:00 Yorum Farkı
20:30 Spor Bülteni
21:00 Haber Program
23:00 24 Saat
23:30 Okan Bayülgen Sade Vatandaş
CNBCE
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Geri Sayım
07:30 Gazeteler
08:10 Günün Köşe Yazısı
08:30 Yatırım Komitesi
10:00 Piyasa Ekranı
10:15 Avrupa Borsaları
10:30 Faiz
11:10 Yatırımcı Kliniği
12:00 Finans Cafe
13:45 Finans Cafe Kültür Sanat
14:45 Faiz Hotboard
16:00 Son Baskı
17:45 Spongebob Squarepants
18:15 Desperate Housewives
20:00 Las Vegas
21:00 Without A Trace
22:00 66. Golden Globe Awards
00:00 Las Vegas
01:00 Without A Trace
KANAL 1
SAAT - PROGRAM ADI
07:30 İyi Günde Kötü Günde
11:00 Emret Komutanım
12:30 Sağlık Olsun
13:40 Ağız Tadı
14:40 Özlem Gürses'le 1 Bakış
16:30 Hayat Bilgisi
18:00 Kelime Oyunu
19:10 Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi
20:30 The Crusaders
22:20 Özel Detaylar
00:00 Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi
01:20 Kelime Oyunu
TV 8
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 TV8'de Bu Sabah
08:30 Erkan Tan'la Başkentten
10:15 Ebruli
13:00 Gün Ortası
13:40 Spor
14:00 Sinema
16:15 Çizgi Film
17:10 Komedi Dükkanı
19:30 Ana Haber Bülteni
20:20 Spor
20:30 Sinema: Emret Komutanım
22:30 Sinema: Kar Muhabbeti
00:30 Haberler
01:00 Sinema: Emret Patronum
02:45 Ebruli (Tekrar)
SAMANYOLU TV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Merhaba Yenigün
08:25 Sırlar Dünyası
09:45 Kırık Testi
11:45 Yeşeren Düşler
13:00 Yeşil Elma
14:45 Hayat Dersi
16:15 Televizyon Filmi
17:00 Hayat Dersi
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Sporda Bugün
19:40 Beşinci Boyut (Tekrar)
21:10 Beşinci Boyut
22:30 Kollama
01:00 Televizyon Filmi
02:00 Son Durum
KANAL 7
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Kanal 7'de Sabah
08:10 TV Filmi
09:20 Nur Ertürk'le Her Sabah
12:00 Çizgi Film
13:00 Öğle Haberleri
13:30 Şoray Uzun Yolda
15:40 Ebru ile Paylaştıkça
18:30 Haber Saati
19:40 Türk Sineması
21:45 Muhabbet Kapısı
00:10 TV Filmi
01:30 Haber Maratonu
Yorum yap