• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next cx 2000 Super Plus cihazim kendi kendine kapanıp açılıyor!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next cx 2000 Super Plus cihazim kendi kendine kapanıp açılıyor!!!

Arkadaşlar ne olduysa cihazım birden bireye kendi kednini kapatıp açmaya başladı hiç bir şekilde önleyemedim cihazın elektiriğini kesmezsem cihaz kapanıp açılmaya devam ediyor boot modunda son yazılımını attım yine olmadı bunu nasıl çözebilirim acaba cihaz şunları sıralıyıp kapanıp açılıyor ilk açılışta boot sonra 0 daha runP play ve 129a diyip tekrar kapanıp açılıyor

reset atma

arkadaşım bendede aynı problem vardı salaklık edip gittim yeni cihaz aldım.. daha sonra oda aynı problemleri yapmaya başladı..
    daha sonra antenkablolarını kontrol ettim bir yerde şase varmış ondan yapıyormuş kabloyu değiştirdim şimdi sorun düzeldi.. seninkide aynı şekilde sorun vriyor olabilir kabloları kontrol etderim..

Yorum yap

abuzer38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşım bendede aynı problem vardı salaklık edip gittim yeni cihaz aldım.. daha sonra oda aynı problemleri yapmaya başladı..
      daha sonra antenkablolarını kontrol ettim bir yerde şase varmış ondan yapıyormuş kabloyu değiştirdim şimdi sorun düzeldi.. seninkide aynı şekilde sorun vriyor olabilir kabloları kontrol etderim..
      bendede aynı sorun vardı bende anten kablusunu değiştirdim düzeldi
      :helal::helal:

Yorum yap

eger kabloda degil ise arıza tunerini kontrol et

Yorum yap

Bende aynı sorunu yaşadım dayzek svicw'değiştirdim düzeldi

Yorum yap

selam. next 2000 süper plus dpcıs cihazım var. bir süredir motor poroblemi yaşıyorum. limit alırken motor batıya dönüyor doğu limiti almıyor. batıdaki en son yerde kalıyor. sorunu ne olabilir. vereceğiniz cevaba şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X