• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

negra2 pulingi lazım acill

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• negra2 pulingi lazım acill

arkadaşlar ss2 için negra2 pulingi varsa ekleyebilirmisiniz cerebro kartla deneme yapacam yardımcı olursanız sevinirim saygılar.........

arkadaşlar yardımcı olcak kimse yokmu bukonuda yardımlarınızı bekliyorum saygılar..........

Yorum yap

vplug nagra2 için destek veriyor.
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ighlight=vplug

Yorum yap

arkadaşım yardımın için tşk ama aradım dosya bahsettiğin dosya değil benim istedim negra2 cerebro kartı açabileceyim progdvd için yama dosyası oda 3.57 mhz kart yükleme aletini kullanarak ars232 den bağlanıp kartan açmak istiyorum premierleri elimde kullandığım viaccess ok seca ok cw ok irdeto ok negra pulingini birtürlü bulamadım saygılar.........

Yorum yap

Lütfen konu açarken başlıklara dikkat ediniz.

4) Yeni bir konu açarken kullanılan başlığa dikkat edilmelidir. Konu içeriği ne olacaksa, başlık ta buna uygun kelimelerden oluşmalıdır. Anlamsız başlıkta açılan konular kapatılır.

Konu forum kurallarına uygun olmadığında kapatılmıştır.

www.teknoshare.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X