• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

baby tv turkce yayinda

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bu işe en çok benim hanım sevinecek eger 1-2 ay daha devam etseydi ana dili gibi fransızca ögrenecekti... Teşekkürler...
    İki Kişinin Bildiği SIR degildir
    Kız alırsan Muğladan, ev alırsan tuğladan, Ferrari alirsan kırmızısindan olsun

Yorum yap

baby tv artık türkçe

evet arkadalar digitürkün baby tv ile yapmış olduğu anlaşmadan dolayı hotbırd uydusu üzerindeki tps paketindeki baby tv uydu cihazlarınızın 4 ses kanalından türkçe olarak seyretebilirsiniz.

Yorum yap

şimdi baktım gerçekten inanamadım türkçe olmuş verdiğiniz bilgi için teşekkürler

Yorum yap

ayni konu mevcuttur!

Yorum yap

kusura bakmayın arkadaşlar ama günaydın

abartsız söylüyorum ama belki 1 aya yakın oldu hotbirddeki baby tv dil seçenekleri arasında türkçe olduğu. Yayınların tamamı Türkçe değil ama.

Yorum yap

Gündüz yayınlarında türkçe dahafazla yayın yapıyorlar belirli saaten sonra kesiliyor

Yorum yap

Ben türkçe dil seçeneğini seçtim ama çok az gördüm türkçe konuştuğunu.. ggenelde ing.. türkçe dil seçeneğindeyken dahi ing oluyor genelde.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X