• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

goldmaster 11000 serilerine cw yazılımı ne zaman çıkacak.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• goldmaster 11000 serilerine cw yazılımı ne zaman çıkacak.

ustalar sirius taki private gold kanalını izleme imkanımız varmı.
    sizce şimdiden teşekürler.dunkes:
    HARBİYELİ

amin

Yorum yap

Var arkadaşım ben su an izliyorum opos kartla. xderam modül e en son yazılım ve keylerini öylede izleyebilirsin. www.rdi-sat.com dan opos bölümünden sirüs le ilgili dosyayı indir ve opos karta yükle benim cihazım 11300 cı ve izliyorum. Hustler ve Pb kanalları ok. Kolay gelsin.

Yorum yap

henüz goldmaster 11000 serilerine cw'li yazılımlar verilmedi maalesef,şu an için modul,kart v.s. ile seyredebilirsiniz...
        Forum Kuralları

Yorum yap

GoldMaster 11300 CI-
          GoldMaster 20300 CI
          TPS ABSAT SRG AUTO VE Cryptoworks OK (Aciko Menulu)

Bu yazılım aciko menuludur.
          Yazılımı yuklerken dikkat etmeniz noktalar:
          -Yazılımı atmadan önce boot atınız
          -Yazılımdan sonra yine boot dosyası atınız.
          -Yazılımı attıktan sonra menu rengi mavi olacaktır.
          -Emu aktivasyon kodu menu 7777 tuşlarsanız altta yeşil ısık yanakcaktır.
          -Emuya menu 6382 master kodunun dısından modul arabirimi yerinde key code(video link) Bölümündeden ulaşabilirsiniz..

Açiko Ac 4222 CI 07.07.2006 tarihli yazılım.
          TPS - ABSAT - SRG Swiss paketleri autoroll CRYPTOWORKS OK.
          070706 4222 cryptoworks eklenmiştir.Sirius uydusu test edilmiştir.Private Gold ve Blue, Kingston Inmedia Paketinde çalışmaktadır.

Hispasat D+, TV Cabo, Astra Premiere v.s key girilince OK.

RF Modulatör Çalışan en son yazılım.RF çalışması için kumandada en altta en sol da bulunan TV/SAT tuşu ile TV moduna geçmelisiniz.

http://www.hemenpaylas.com/download/...70706.zip.html

http://www.hemenpaylas.com/download/...g2004.zip.html

Yorum yap

Cı serisi icin simdilik acıko yazılımını kullanabilirsiniz sorunsuz bir sekilde calısıyor ..

su an icin cryptoworks yazılımı verilmedi ama bir arkadasımız aes key auto icin bir calısma oldugunu hepsi birlikte verilecegini soyledi bekliyoruz gelirse forumdan alabilirsiniz ..

Yorum yap

ille cw.isteyenler bu yazılımları kullanabilirler,gm.orjinal yazılım değildir aciko yazılımlarıdır,bilgilerinize...
              Forum Kuralları

Yorum yap

merhaba arkadaşlar, 27.07.2006 tarihli CW yazılımını yüklettim. cihazım GM 11400 ancak yazılımdan sonra cihazım çok ağırlaştı ve yavaşladı. sanki makinede bir kasılma oluyor. bu CW yazılım cihazı etkiler mi ayrıca hotbirddeki çok kanallar "sinyal yok " uyarısı veriyor. çanaklardaki sinyal ve kaliteler de düştü örn. türksat % 85 iken % 50 ye Hotbird % 80 iken % 40 ve sirius ise diseqe girmeden % 75 sinyal iken % 45e düşüyor. cihazdan mı kaynaklanan bir sorun yoksa benim diseq mi arızalandı. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

yazılımı attım sorunsuz fakat cw key gırısını goremıyorum yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

arkadaslar bu cw lerı nereye gırecegız ve su ankı keyler ne 16 hanelı key satırı mevcut ama wıew kanallarınınkı 32 lı nasıl yapacagım

Yorum yap

arkadaşlar ben açiko yszılımını attım iki buçuk aydır sorunsuz izledim
                      ama bü gün bi baktum kanallar bir dakika açılıp kapanıyor yani emu ile
                      açılan bütün kanallar bir dakika açılp kapanıyor fabrika ayarı verdim sonuç aynı
                      keyleri resetledim aynı yazılımı tekrar attım gene olmadı gm nin yazılımını attım emu ile açılan kanallar açılıyor açiko yazılımını attıktan sonra kanallar bir dakika açılıp kapanıyor ne yapmam lazım arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla?
                      HARBİYELİ

Yorum yap

frenk1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar ben açiko yszılımını attım iki buçuk aydır sorunsuz izledim
                        ama bü gün bi baktum kanallar bir dakika açılıp kapanıyor yani emu ile
                        açılan bütün kanallar bir dakika açılp kapanıyor fabrika ayarı verdim sonuç aynı
                        keyleri resetledim aynı yazılımı tekrar attım gene olmadı gm nin yazılımını attım emu ile açılan kanallar açılıyor açiko yazılımını attıktan sonra kanallar bir dakika açılıp kapanıyor ne yapmam lazım arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla?
                        Yazılımdan kaynaklanan bir eksiklik var.Yazılımın düzeltilmesi gerekiyor.Zaten çok da önemli degil.Goldmaster bu modellere bir iki gün içerisinde yeni yazılım verecek.Bütün çihazlarda aynı sorun var.Yeni yazılımı bekleyin.

Yorum yap

bendede aynı sorun var gm 20300 cı aciko 4222 cı yazılım yüklemiştim.

Yorum yap

www.uydu-aistani.gen.tr adresine git ve aciko menülü ac 5225 sky dosyasını ve boot loderini yükle sirus seyret

Yorum yap

cihaz ister goldmaster ister aciko olsun ac 5225 yükle ualnız fta olanlara olmuyor ci olacak 11300 ci 20000-30000 ci veya sky olanlara yükleyin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X