• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-7500CIS-HD EMULU TPS Auto/Nagra(TEST)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar emulu yazılım sonrası cihaz açılıp kapanınca fabrika ayarlarına dönüyor aynı sorunu yaşayan yokmu varsa bilinsin yeni yazılımla düzeltilir inşallah...

Yorum yap

ustalar sizden yardım taleb ediyorum 7500 cis model kaç adet var.
      http://urun.gittigidiyor.com/Next-YE...0QQidZZ3732886
      yukarıda verdiğim link te nds modül nds kart ve nds MediaHighway Core işletim sistemi diye bir şeyler yazıyor yani sanırım Dsmart dan bahsediyor. bu nasıl oluyor. ayrıca modem ve 10/100 ethernet kartından bahdediyor 7500'ün böyle bir modeli varmı? ben sadece irdeto gömülü modül olduğunu biliyorum sizler buna ne diyorsunuz .

Yorum yap

sunal65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ustalar sizden yardım taleb ediyorum 7500 cis model kaç adet var.
        http://urun.gittigidiyor.com/Next-YE...0QQidZZ3732886
        yukarıda verdiğim link te nds modül nds kart ve nds MediaHighway Core işletim sistemi diye bir şeyler yazıyor yani sanırım Dsmart dan bahsediyor. bu nasıl oluyor. ayrıca modem ve 10/100 ethernet kartından bahdediyor 7500'ün böyle bir modeli varmı? ben sadece irdeto gömülü modül olduğunu biliyorum sizler buna ne diyorsunuz .
        arkadaşım bu yazılan D-SMART uydu alıcı bilgisidir
        next 7500 cıs hd ile ilgisi yoktur
        Next 2000 Dobratech..

Yorum yap

Arkadaşlar cihazımda fiş takılıp çıkartılınca yeni yazılım aynen kendisini koruyor.Cİhazımda hiç bir yasal kartı okutamadım bu sorun giderilmeli,aynı sorun modul takılıncada var.Menü içersindeki kanal listesinde dolanırken hangi uyduda olduğumuzu göremiyoruz.Sayın üstadlara duyrulur...

Yorum yap

arkadaşlar yazılımı attım ama olmuyor. ayrıca kumandadan key nasıl girilecek bir açıklama lütfen..

Yorum yap

nebu tv ustamıza teşekürler bir sorum olacak daiseqc motorda çalışıyomu acaba kullanan varsa bana bir bildirsin lütfen şimdiden teşekürler yazılımda emeyi geçen herkeze teşekürler
              62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

yasal DT kartı'mı(lig tv) okutamıyorum yani çalışmıyor. bu konuda bilgisi olan varmı. yada izleyenlerden yardım talep ediyorum.

Yorum yap

arkadaşlar astrada premeir paketindeki hd yayınları açıyormu emu ile

Yorum yap

ya arkadaşlar emulu yazılım beni çok yordu.şöyleki yazılımı atıp kanalları sıralıyorum cihazı kapatıp açınca cihaz fab. ayarlarına dönüyor.5-6 kez yazılımı yeniden yükledim fakat durum aynı.benden başkada son yazılım problemi olan yok.hani işi bilmesem bir yanlışlık var diyecem ama işi az çok biliyoruz.bu durumda bana mach1 hoca veya nebutv bir yardımda bulunur diye düşünüyorm.selamlar...

Yorum yap

Bende de aynı problem var

Sabah açtıgımda gordum ki...Cihaz fabrika ayarlarına geri dönmüş
                      Bu arada emu açmak için:
                      Dil bölümüne gelin ve kumanda dan 2528 tuşlayın emu açılacaktır....
                      Keyleri el ile girbelirsiniz....
                      Bu arada mach hocam bu fabrika Ayarına geri dönme işini çözeceğini biliyorum...başarılar diliyorum....:toplu:

Yorum yap

turksatdaki kanalları favori kanalları ayırdım (fav 1.fav 2 )normal kanallar haber kanalları spor kanalları gibi bende fab. ayarlarına hiç dönmedi şimdilik hiç bir sorunum yok

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Next YE-7500CIS-HD TPS Auto/Nagra(TEST)

Test yazılımlarını yükleyip yüklememekte tercih i siz cihaz sahiplerine bırakıyoruz.Takdir edersinizki test yazılımlarında bazı problemler olabilir.Bu problemlerin ne olduğunu yazarsanız seviniriz ve düzeltmemize yardımcı olmuş olursunuz.Sisteminizden kaynaklanan hataları veya problemleride cihaz problemleriymiş gibi yazmazsanız ayrıca seviniriz.Saygılar.

ÖNEMLİ NOT:Nagra veya diğer keyleri manuel (Kumandanız yardımıyla) güncellemeniz gereklidir.
                          TPS Autoyu çalistirmak için; France4 veya 5 veya Ushuia kanallarinin üzerinde kumandadan 8888 tuslarina basın auto baslasin....

7500 CIS HD ye Yazılım Nasıl Atılır
                          -Cihaz arkadan power'dan kapalı olsun
                          -Com port kablonuzu takın
                          -STB manager'i açın
                          -Add ' e basıp yazılımı seçin
                          -Yazılım satırını tıklayın mavileşsin
                          -Send ' e basin
                          -Gelen ufak pencerede com portunuzu seçin
                          -Cihazi arkadan açın yazılım gitmeye başlar
                          Son asamada writing der biraz bekler cihaz ön panelde %100 e kadar sayar
                          ve complete der...
                          hocam bu yazılımı yükledim ancak 8888 yapıldığı halde herhangi bir gelişme olmadığını görüyorum. ayrıca bir arkadaş dil ayarlarına gelindiğinde 2528 yapılınca emu açılır diyo yine bu menuya da ulaşamadık. Bu cihaz hakkında daha geniş bilgi ve yardım bulabilecekmiyiz. teşekkürler..

Yorum yap

ya ek yazılımları

ya ek yazılımları yükledin mi? emu açmak için gerekli olanları...
                            Bu arada emu açmak için
                            langue (kırmızı) bas gölge bir görüntü göz kırpacak..
                            arkasından 2528 tuşla...
                            Ushuea tv de iken kumanda dan 8888 tuşlarsan Auto oluyor...Bir kanal geri gidip tekrar Ushuea kanalına gel TPS lerin açtığını göreceksin.
                            Benim problemim ise Next 8000 xcam de Dayzek3 de görünen HİSPASAT'I Next 7000 CIS da görmemesi...Buna ne dersiniz...?:cuara:

Yorum yap

Ah keşke...

Ah keşke 8888 tuşlayınca Auto yazısı belirse idi...Olunca Auto OK yazısı çıksaydı...Boşu boşuna 8888 tuşlayıp durmasaydık...Olabilir mi?atla:

Yorum yap

dukombo kardeş ellerine sağlık çok zamandır uğraşıp duruyodum, nasıl olacağını bilmeden, şimdi işi anladım deneyecem çokm sağol inşallah açar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X