• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

boot versiyon 1.1 * 1.3

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• boot versiyon 1.1 * 1.3

next 8000 xcam cihazımın ilk versiyonu 1.1 iken 1.3 yaptım ve bununla birlikte keyfly dosyalarını pc ile atılabilir hale getirdim ve en son aes keyleri yükledim multivizyonlar kadar güzel net bir görüntü ne space platinium nede free x tv de ne de sex wiev lerde bulamadım bir hatfa sonrada multiler için yazılım verilmeyince bunca yapılan işlemler boşa gitmiş oldu hepsinden vazgeçtim benim dt ile ilgim yok discovery ve national geografic channel zaten ktv den izliyorum tek istediğim chasse & peche - ab moteurs :manga:

Güncel softcamları atarsan bu kanalları izleyebilirsin.

Yorum yap

tam olarak ne demek istediğini anlamadım ama absat paketi günlük softcam ile açık zaten

Yorum yap

talebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        next 8000 xcam cihazımın ilk versiyonu 1.1 iken 1.3 yaptım ve bununla birlikte keyfly dosyalarını pc ile atılabilir hale getirdim ve en son aes keyleri yükledim multivizyonlar kadar güzel net bir görüntü ne space platinium nede free x tv de ne de sex wiev lerde bulamadım bir hatfa sonrada multiler için yazılım verilmeyince bunca yapılan işlemler boşa gitmiş oldu hepsinden vazgeçtim benim dt ile ilgim yok discovery ve national geografic channel zaten ktv den izliyorum tek istediğim chasse & peche - ab moteurs :manga:
        Arkadaşım yaptığınız işlem boşa neden gitsin Cihazınızın Boot,unu yükseltmiş oldunuz ve artık sorunsuz key dosyası atabileceksiniz.Ama bu işlemleri yapmamış olsaydınız key dosyası atamazdınız.

Yorum yap

multilerin şifreleme sistemi değişti şansına arkadaşım
          onları şuan için sadece modüller izleyebilirsin...
          nothing is not impossible...:tr:

Yorum yap

machı ustadın bu gün beyanı var 9000lerın emu yazılımı oturdumu, 8000 lerede tek soft gamdan tps,absat,uyum yazılımı verılecek bılginıze..
            optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
            .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X