• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT 2000 DPCIS Süper Plus Konuları.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bu hafta çıkmaz sanmam bir parça bekleniyordu galiba üretim için ....
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

zaten sınırlı sayıda gelecekmiş ben arşivlik olsun diye alırım kay:

Yorum yap

ayvayı yedik desene şubatı bitirir
        next 2000 dpcıs super plus
        LG 37LE5510 LED
        dragon modul
        dragon pcloder
        metrix
        xcam pcloder
        ırdeto accass modul
        viacces modul
        fun&gold kart
        1.50 çanak
        18 .inç next motor
        uydu bulucu
        eurastar 0.5 flaşlı lnb
        0.5 mtı flaşlı lnb
        90 çanak
        0.5 premıer lnb

Yorum yap

bu gidişle mart da biter arkadaşlar

Yorum yap

Gerçekten böyle bir cihaz cıkacakmı yoksa yılan hikayesi gibi bir masal mı?
            Bir yıldan beri bekler dururuz, İnnanınki artık karamsar olmaya başladık.
            Yoksa bir balonmu diye!

Yorum yap

Zaten sınırlı sayıda çımacakmış.Ben şimdiden siparişi verdim ARtık haftaya çıkarmı bilmem.ama onu mutlaka istiyorum

Yorum yap

MAHO06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Gerçekten böyle bir cihaz cıkacakmı yoksa yılan hikayesi gibi bir masal mı?
                Bir yıldan beri bekler dururuz, İnnanınki artık karamsar olmaya başladık.
                Yoksa bir balonmu diye!
                Çihazdan sınırlı sayıda geleceği için siparişinizi şimdiden vermeniz gerekir.

Yorum yap

ben sipariş vermedim açıkta kaldım desenize arkadaşlar neyse çıksında yetmezse biraz daha üretirler talebe göre nexttin kimseyi açıkta bırakacağını sanmam en önemlisi artık biran önce çıkması bu hafta olmadı haftaya nasip aslında ne zaman çıkacağını bir haber verirseler iyi olurdu hadi hayırlısıyla
                  LG 37LE5510 LED
                  dragon modul
                  dragon pcloder
                  metrix
                  xcam pcloder
                  ırdeto accass modul
                  viacces modul
                  fun&gold kart
                  1.50 çanak
                  18 .inç next motor
                  uydu bulucu
                  eurastar 0.5 flaşlı lnb
                  0.5 mtı flaşlı lnb
                  90 çanak
                  0.5 premıer lnb

Yorum yap

bu yazı burada yazan herkese hitaben değildir..kendi üzerine alınanlar...Öncelikle next yöneticilerine akıl veren NEXT HİSSEDARLARI ...bu forum nextin yönetim kutusu değil..burada fikrinizi yazın....SAÇMALIK DEĞİL..burda akıl verecekler önce 10 senedir ne iş yapıldığını sorsunlar...yok görüntü bulanıkmış yok tuner kötüymüş YoK BATACAMIŞ yahu sizene elalaemin malından gemisinden git batmayan tahtadan olan cihazdan al..10 senedir emu bile yok,virgül değişmemiş, cihazlar var,, KİMENE??TÜM BU yaygaralar 3 ana işlemciden 5512 li ilk 2000 sonra 5518 li 2000 hepsinde koparlıdı..şimdi sırageldi supere...ve artık bıktırdı....CİHAZI ALIP BAKARSIN,İŞİNE GELMEZSE GELENİNİ ALIRSIN KİMENE?

DAHA RÜYASINDA GÖREMEYECEĞİNİ karşısında görenler artık bir şey kalmayınca beyinlerinin SINIRLARINI Akıl veriyor...ELEKTRONİK PSİKOPATLAR..ELEKTRONİKTE KRİTER İNSAN GÖZÜ DEĞİLDİR,8 MİLYAR FARKLI DÜŞÜNEN BEYİN GÖRÜŞÜDE..SADECE ölçümler,sinyaller seviyeler vardır..kriterler vardır..KİMSE ALMASIN OLUR BİTER.. cihaz çıkmış,onbinlerce insan kullanıyor kalkıp ŞU DEĞİŞSİN ŞU KÖTÜ demek yerine O ÇOK BEĞENDİĞİNİZ diğerlerinden alıp kullanmayı ve benim sinirlerim yerine NEXT BÖLÜMÜNÜ boşaltmayı deneseniz..KİMEDE KARDEŞİM KOOPERATİF ödemesi yapılmışta hesap soruyorsunuz..

AHA SİZE EN BÜYÜK LAF........
                    YARIN SABAH BU MODELİN türkiye ÜRETİMİNİ BİTİRİRİM ..TÜRKİYE SATIŞINIDA OLUR BİTER..ne diye kendinizi üzüyorsunuz anlamadım..BURADa SATILACAK 500-1000 TANE cihaz zaten maliyeti bile karşılamadığı halde satılacağına ......SATILMAZ OLUR BİTER..kimene?herkesin ne iş yaptığını bilmemde bugüne kadar ŞURASINI BEĞENMEDİM düzelt alıyım dediğiniz bir iş varsa ONU YAPIN başkalarının işine karışmayın..
                    AKADAŞLAR doktorun açıklamasıdan alıntıdır
                    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• Ben next sitesinde ve bir çok yerde next super plus dpcıs (pozisyonerli) cihazın reklamını gördüm,hatta yazılımı bile var.Cihazın satışa sunulduğunu zannediyordum,hatta emektar next 2500 DPCI Plus(FMB) cihazı verip yerine bu cihazı almak için anlaşma bile yaptım...Kafam karıştı şimdi bu cihaz satışta değilmi?Değilse ne zaman çıkar...Teşekkürler...
                      Next MinixHD+Diseq Motorlu Sistem+LG SL 9500 +Dreambox 800HD(Klon)+LG LX5500

Yorum yap

• ekumas70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben next sitesinde ve bir çok yerde next super plus dpcıs (pozisyonerli) cihazın reklamını gördüm,hatta yazılımı bile var.Cihazın satışa sunulduğunu zannediyordum,hatta emektar next 2500 DPCI Plus(FMB) cihazı verip yerine bu cihazı almak için anlaşma bile yaptım...Kafam karıştı şimdi bu cihaz satışta değilmi?Değilse ne zaman çıkar...Teşekkürler...
                        aynı anlaşmayı bizde yapabilsek diyoruz. bende de 2500 dpcı var(Fmb)

Next bayileri kabul edermi acaba öyle bir anlaşmaya çalışsak.

Yorum yap

• Bende süper plus sahibi oldum sonunda.Tabi buradaki next bayisi abimiz sayesin.

Next bayisi abimiz le dapcıs çıkınca geri almak kaydıyla şimdilik bir tane cx aldım.Bundan sonra nasip olursa bende varım bu işte inşaallah.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• iyi ne güzel hayırlı olsun güle güle kullan

Yorum yap

• karayanik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              iyi ne güzel hayırlı olsun güle güle kullan
                              Eyvallah dostum.Teşk. ederim.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• inşaallah bu hafta çıkar arkadaşlar
                                LG 37LE5510 LED