• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Abisi Yanlışlıkla Kardeşini Hamile Bıraktı...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Abisi Yanlışlıkla Kardeşini Hamile Bıraktı...

Bu olayı Askerde bi subayımız Anlatmıştı nekadar doğru bilmiyorum sadece paylaşmak istedim..

17 yaşındaki bir kızın karnı yavaş yavaş şişmeye midesi bulanmaya başlamış ve ailesi bu durumda kızlarının hamile olmasından şüphelenerek kıza baskı kurmaya başlamışlardır.. kimden bu çocuk , nasıl böyle bişey yapabillirsin vs. ama kız ısrarla hamile olmadıgını olmayıyacagını kimseyle birlikte olmadıgını söyler. bunun üzerine alır kızlarını doktorA götürürler ve doktorda kızın gercekten hamile oldugu ortaya çıkar.. köye geri dönen aile sinirden kudurmakta ve kıza bu çocugun kimden oldugunu sorarak öğrenmek isterler ama kız ısrarla bu imkansız ben kimseyle birlikte olmadım cevabını verir.. bunun üzerine aile meclisi toplanır ve 20 yaşındaki abisinin kızı öldürmesi kararı alınır.. abisi kızı evdeki av tüfegi ile vurarak gözünü kırpmadan öldürür ve gider jandarmaya teslim olur ama aile bu işin peşini bırakmayıp kızın kimden hamile kaldıgını öğrenmek isterler bunun için DNA testi yaptırmak ister ufak olan köyde bi çok delikanlıdan ve adamdan DNA testi için kan örneği alınır ve sonuç alınamaz ve abisindende kan istenir sonuç korkunçtur.. kız abisinden hamile kalmıştır.. Abisi bunu öğrenince bunun imkansız oldugunu böyle bişey olamıyacagını söyler ama eve yollanan bilirkişi heyeti bu olayın nasıl olabileceği hakkında evde incelemelere başlarlar ve şöyle bi sonuca varırlar..BANYO UFAK VE OTURARAK YIKANMAK İÇİN TEK BİR TABURE VARDIR, ABİ İLK OLARAK BANYOYA GİRMİŞ VE ÇIKMADAN ÖNCE MASTURBASYON YAPMIŞ, SPERMİNİN BİR MİKTARI O TABUREYE BULAŞMIŞ VE KIZ ABİSİNDEN SONRA BANYO YAPMAK İÇİN BANYOYA GİRMİŞ O TABUREYE OTURMUŞTUR VE BÖYLELİKLE ABİSİNDEN HAMİLE KALMIŞTIR.. ABİSİ 7 YIL HAPİS YATTIKTAN SONRA GELEN AFLA SELBEST KALIR KÖYÜNE DÖNER VE AYNI SİLAHLA KENDİNİ VURARAK ÖLDÜRÜR

Şuana kadar 17 kişi okumuş ve görüş belirtmemişler. Demekki bizim forumun etiğine aykırı bir durum sözkonusu. "Paylaşım" adına sözüm yok ancak; paylaşım yapılacak konuların da biraz daha ince elenerek, sık dokunması gerekir. Lafın kısası ben bu hikayeyi pek şık bulmadığımı ifade etmek istiyorum.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
      Şuana kadar 17 kişi okumuş ve görüş belirtmemişler. Demekki bizim forumun etiğine aykırı bir durum sözkonusu. "Paylaşım" adına sözüm yok ancak; paylaşım yapılacak konuların da biraz daha ince elenerek, sık dokunması gerekir. Lafın kısası ben bu hikayeyi pek şık bulmadığımı ifade etmek istiyorum.
      sana katılıyorum bende pek uygun bulmadım zatti türkiye töre cinayetleriyle avrupada kötü tanınıyoruz aman diyorum birazdaha dikkat arkadaş !

Yorum yap

Ailevi Mahremiyetlerin böyle kamuya açık bir alanda deşifre edilmesi, her ne kadar "Anı" da olsa açıklanması bence hoş bir davranış olmamış.

Yorum yap

konu evet biraz garip!Neyse paylaşmak istemiş arkadaş!
          İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Bence doğru değildir. Sadece uydurulmuş bir hikaye.
            Yaşamanın keyfini çıkarın.

Yorum yap

bece değişik ama olabilecek bir hikaye.

Yorum yap

spermler bir bakteri mi kardeşim bu ne saçma hikaye hangi yazılı televolenin uydurması bu ..

Yorum yap

Evet çok saçma bir hikaye.spermlerin tabureden yumurtalıklara kadar gidip döllenmesi ilginçi bir durum.şahsen ben hiç inandırıcı bulmadım.:ehehe:
                  "İyilik Yap ki;İyilik Bulasın"

Yorum yap

Saçmalık kısa ve öz
                    İnandırıcı değil
                    ego tatmini için yazılmış olabilir
                    anlamsız ve okuyanlar için zaman kaybı

Yorum yap

daha önce duymuştum ve hikayeden ibaret...

Yorum yap

bana görede biraz saçma geldi ama eğer gerçekse gerçekten çok kötü bir sonuç.....

Yorum yap

BANYO UFAK VE OTURARAK YIKANMAK İÇİN TEK BİR TABURE VARDIR, ABİ İLK OLARAK BANYOYA GİRMİŞ VE ÇIKMADAN ÖNCE MASTURBASYON YAPMIŞ, SPERMİNİN BİR MİKTARI O TABUREYE BULAŞMIŞ VE KIZ ABİSİNDEN SONRA BANYO YAPMAK İÇİN BANYOYA GİRMİŞ O TABUREYE OTURMUŞTUR VE BÖYLELİKLE ABİSİNDEN HAMİLE KALMIŞTIR.. ABİSİ 7 YIL HAPİS YATTIKTAN SONRA GELEN AFLA SELBEST KALIR KÖYÜNE DÖNER VE AYNI SİLAHLA KENDİNİ VURARAK ÖLDÜRÜR

kesinlikle çok saçma böle bişey olamaz tıp dilinde cinsel ilişkiye girmeden ana rahmine spermler direk gitmeden hamile kalması imkansız diye düşünüyorum arkadaşlar..
                          (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
                          (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
                          ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
                          (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
                          (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Bu konuda Jinekolog üyemiz varsa yardımcı olsun.

Yorum yap

azimkar06 Nickli Üyeden Alıntı
                              Bu konuda Jinekolog üyemiz varsa yardımcı olsun.
                              abi ben uydu işiyle uğraşıyorum montaj filan aynı zamanda jinekoloğum
                              (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
                              (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
                              ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
                              (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
                              (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X