• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ustalar yardım lütfen, next 2000 cıs super plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

february Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler sarvenn kardeş, önerilileri denedikten sonra sorunun gidip gitmediğini bildirecem, akşam deniycem, umarım hallolur, cihazın garantisi var, yoksa servis yolu gözükür
    Servise falan gitmeye gerek yok çünkü cihazında arıza yok. Cihaz şuan fabrika ayarlarında sizin kurulum yapmanızı bekliyor. Öncelikle cihazı başka bir kablo ile bağlayın. (Scart, Rca, RF Out) daha sonra TV Sistemi bölümünden tekrar YUV çıkışını aktif edin ve YUV kablo bağlantınızı yapın.

Yorum yap

sarvenn kardeş teşekkür. arkadaşlar sorunum halloldu. yuv kablosunu çıkarttım scart bağladım. tüm kanallar silinmiş durumdaydı. yanlız anlayamadığım kanalların kendiliğinden niye silinmiş olması. eski yazılımdan oldu galiba. herneyse. kanalları yeniden arattırdım sorunum halloldu. bu arada mademki herşey silindi bende rs232 ile yeni yazılımıda attım cihaza, 22.01.2008 tarihli test yazılımını. bir uyarı sizlere. daha önce eski yazılımda yeşil tuşla tps oto güncelleme yapılabiliyordu, yeni yazılımda yeşil tuş bu işi yapmıyor. tps oto güncelleme yaparak usihia belgesel kanalı açıyordu, şimdi kapalı. bana cevap yazan herkese teşekkürler.

Yorum yap

sarvenn kardeş teşekkür. arkadaşlar sorunum halloldu. yuv kablosunu çıkarttım scart bağladım. tüm kanallar silinmiş durumdaydı. yanlız anlayamadığım kanalların kendiliğinden niye silinmiş olması. eski yazılımdan oldu galiba. herneyse. kanalları yeniden arattırdım sorunum halloldu. bu arada mademki herşey silindi bende rs232 ile yeni yazılımıda attım cihaza, 22.01.2008 tarihli test yazılımını. bir uyarı sizlere. daha önce eski yazılımda yeşil tuşla tps oto güncelleme yapılabiliyordu, yeni yazılımda yeşil tuş bu işi yapmıyor. tps oto güncelleme yaparak usihia belgesel kanalı açıyordu, şimdi kapalı. bana cevap yazan herkese teşekkürler.
        Menü>>Cihaz Bilgisi bölümüne gir, Kırmızı tuşa bas şifre soran bölüme 1234 yaz emu aktif olur. Daha sonra tekrar Tps üzerinde Yeşil tuşa bas ilk sırada bulunan Tps Oto güncelemeye tıkla 3 saniyede keyler cihazında.

İyi seyirler.

Yorum yap

tasarım, teşekkür ederim üstad. tarif ettiğin şekilde yaptım tps oto işlemi tamam.

Yorum yap

tasarım, teşekkür ederim üstad. tarif ettiğin şekilde yaptım tps oto işlemi tamam.
            5 2 2008 yazılım da geldi yazılımları atmayı unutma yoksa tps yi seyredemezsin saygılar

Yorum yap

savran Nickli Üyeden Alıntı
              5 2 2008 yazılım da geldi yazılımları atmayı unutma yoksa tps yi seyredemezsin saygılar
              5 2 2008 yazılımını yükledim savran kardeş, şimdilik bir sorun yok, saygı benden

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X