• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek Play - WeTekOS 1.1.8

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

durakb Nickli Üyeden Alıntı
    Wetek play 2 yi bekliyoruz.
    Gözlerimiz yollarda kaldı.
    evet bekliyoruz hayırlısıyla alacağımız gün belli olsaydı

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
      yazılımı bir tek benmi denemişim durumdan öyle anlaşılıyor arkadaşlar hiç bir sorun yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz wetekçiler cihazlarını sattılar heralde kimse ilgi göstermiyor

saygılar
      wetek play şuanda ecemilerin elindede kimse yeni bir şey deneyemiyordur.
      P9PLUS

Yorum yap

adela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        cihaz bence süper bütün medya ortamına hitab ediyor KODİ zaten başlıbaşına süper ne ararsan var open elec var libre elec var E2 var canın hangisine bakmak isterse hepsi var birazda internetin kuvvetli olursa değme keyfine
        açık kaynak kodlu olunca da herkes fikrini söyleyebiliyor önemli olan yazılımı denerken gideceğin yol önmeli cihaz yanmadıktan sonra hiç bir şey olmaz eski yazılıma dönersin yenisine bakarsın ee işte birazda usta olmak lazım ne diyelim
        iş bilenin kılıç kuşananın

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

adela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Alışabildin mi Adela?

WeTek ilk başta nefret edilen ama sonra aşık olunan kadın gibidir desem %90 kullananlar onaylar.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Alışabildin mi Adela?

WeTek ilk başta nefret edilen ama sonra aşık olunan kadın gibidir desem %90 kullananlar onaylar.

Sevgiler...
            sizin backup biraz kurcaladım.
            aklımda openlec tuner ayarları vardı..yapamamıştım onunla harp ediyorum hala.. onu çözmem lazım.
            P9PLUS

Yorum yap

Bir ara gelip beraber bakarız.

Sevgiler...

Yorum yap

bu imaj iğneli atarken sd karta zip den çıkarılarakmı atılacak.
                zip acınca çok dosya çıkıyor içinden.
                P9PLUS

Yorum yap

Evet dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                    Evet dostum.

Sevgiler...
                    ustad zip açınca..
                    6 dosya çıkıyor benmi yanlış açıyorum zipi?
                    (boot,bootloder,logo,recovery.sistem, meta.)
                    P9PLUS

Yorum yap

Zipten çıkarıp SDKarta at, ama aynı zamanda zipli olanı da at.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                        Zipten çıkarıp SDKarta at, ama aynı zamanda zipli olanı da at.

Sevgiler...
                        Zipi açınca 6dosya çıkıyor..zipli dosya çıkmıyor.

VIE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                        P9PLUS

Yorum yap

indirdiğin dosyayı olduğu gibi at. zip olarak.. zip i açma..

Yorum yap

sd karta zipli attım iğneli olarak komut yok verdi açtım 6 dosyayı o şekilde attım gene olmadı normal androitten attım manuel olarak gene olmadı şimdi anladınızmı sizin bildiklerınız bılmeyene ne kadar zor olduğunu ne demiş çin ata sözü çalışıyosa kurcalama.

Yorum yap

VELİ KULECİ Nickli Üyeden Alıntı
                              sd karta zipli attım iğneli olarak komut yok verdi açtım 6 dosyayı o şekilde attım gene olmadı normal androitten attım manuel olarak gene olmadı şimdi anladınızmı sizin bildiklerınız bılmeyene ne kadar zor olduğunu ne demiş çin ata sözü çalışıyosa kurcalama.
                              peki atanlar nasıl atıyorda biz atamıyoruz?
                              zipiaçarkenmi bir hata yapıyoruz acaba?
                              P9PLUS

Yorum yap

En kolay yolu manuel güncelleme.Bunun için zipli dosyayı hiç açmadan SD karta atın.Weteği droidden açın ve manuel güncellemeye gelin.Oradan SD kartı gösterin.SD kartı gördüğünde zaten zipli dosyayıda görecektir.Zipli dosyayı işaretleyip okeyleyin.Okeyledikten sonra bir uyarı gelecektir burada iki adet kutucuk gelecektir bu iki kutucuğuda işaretleyin ve okeyleyin yükleme başlayacaktır.Bittiğinde kendi açılır ve droidi ayarlamaya başlarsınız.
                                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X