• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nextwawe 10000xc emu aktif olmuyor !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nextwawe 10000xc emu aktif olmuyor !!!

dunkes: merhaba arkadaşlar.nextwawe 10000xcı ya son emuyu yükledim.fakat ana menüde 7799 yapıyorum emu aktif olmuyor.forumda aradım ama cevabını bulamadım.sizlerin bir fikri varsa lütfen yardımcı olurmusunuz?şimdiden teşekkürler....

aynı sorun bende de var arkadaşım ve kimsede nedenini bilmiyor ve ilgilenmiyorlar bakalım sonu ne olacak

Yorum yap

Arkadaslar yazılımı yukleyin yukledikten sonra cihaz resetleyin ..
      reset yaptıktan sonra Lisan Secimi olan menü gelecek lisan seciminizi yapın daha sonra ana menü gelecektir ana menüdeyken 7799 yapın daha sonra menude Sifre Modul Bolumune gelince Kod Güzenle Diye menu gorunecektir bu da emu aktif olmus demektir ..

Yorum yap

aynen dediğin gibi yaptım arkadaşım ama olmuyor acaba fabrika çıkışında bunların proglanışında mı hata var fta lar da böyle sorun yok cı lar da var

Yorum yap

aynı arza tekrarlarsa servıse gutur onlar tamir etsın tek cozum bu servıse gotur onlar ne oldugunu anlarlar

Yorum yap

selam arkadaşlar sizlerin bu yazılarınızı gördüm merak ettim.. 10000x fta cihaza yazılım attım doğrudur ilk anda normal menu sayfasında 7799 ile açılmadı diger sayfalarda dolaştım geri geldim tekrar denedim açıldı..şu anda emu aktif ama ilk denemede açılmadı ...bilginize selamlar..

next ye 2000 x plus

Yorum yap

arkadaşlar ilginize teşekkürler.sorunu hallettim.bir hatırlatma yapayım bu sorunu yaşayanlar yazılımı bir kaç sefer atınca sorun ortadan kalkıyor.kolay gelsin....

Yorum yap

tesekkurler arkadasım buyuk bir uyraş sonucu sayende basrdım tesekkurler

Yorum yap

scarface34 Nickli Üyeden Alıntı
                  arkadaşlar ilginize teşekkürler.sorunu hallettim.bir hatırlatma yapayım bu sorunu yaşayanlar yazılımı bir kaç sefer atınca sorun ortadan kalkıyor.kolay gelsin....
                  yazilimi birkac sefer atmaniza gerek yok... yapmaniz gereken menude 7799 a basarken tusa guzel bastiginiza emin olmanizdir... islemi yaptiktan sonra Sifre Modul bolumune girerek kontrol ediniz eger acilmamissa geri cikarak islemi tekrarlayiniz... dunkes:
                  -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

arkadaşlar sizlerden allah razı olsun çok faydalı bilgiler veriyorsunuz.çalışmalarda başarılar dilerim.

Yorum yap

menü 7799 sonra key bölümü çıkar ordan satırları düzenle okey

Yorum yap

allah razı olsun arkadaslar..

ayni sorun bendede vardi çözdüm..

Yorum yap

ama ben kanallarin şifresini nasil girecegini bilmiyorum??

hangi kanalin şifresi nedir nerede yaziyor arkadaslar yardimci olabilirmisiniz?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X