• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X Plus Tps Au 13.2.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tesekkurler..... dün next cihazım fıstık gibiydi

Yorum yap

• Arkadaşlar bu yeni yazılım 614e tps auto secenegi ile hangi kanallar acılıyor bir acıklama yapabilrmisiniz

Yorum yap

• tolgaece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar bu yeni yazılım 614e tps auto secenegi ile hangi kanallar acılıyor bir acıklama yapabilrmisiniz
        fransız ağırlıklı kanallardır,kanal bilgileri için göz atabilirsiniz...
        http://www.lyngsat.com/packages/tps.html
        Forum Kuralları

Yorum yap

• hocam ben ftharz 2500xdapcı kullanıyorum bunlara dsmartyüklenirmi teşekkürler

Yorum yap

• Yüklenmez farklı cihaz o...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              1dk değil maximum 10 sn filan sürer 2-10 sn arası key güncelledi deyince kanal değiştir şak açar ayrıca share menu hsıc açıksa onu kapat açıksa Ident seçmeni bekler cihaz az bir süre comportu none yap kapat share kullanmıyorsan..
              share kullanmıyorum hocam. "comportu none yap kapat " dediğiniz menü özel seçeneklerdeki ise o none dır. "share menu hsıc açıksa onu kapat" dediğiniz none olduğu bölümdeki diğer seçenek yanılmıyorsam.

Hocam , keyi güncelledikten sonra o kanalda ( TPS Kanalı idi) açılmasını bekledim. Açılmayınca bir sonraki kanalların üzerinde gezdim. Uydu değişip geri gelince açıldı. Acıba o kanallın üzerinde 2 - 3 dk bekleseydim açılırmıydı. Ben uygulamayı yanlış mı yapıyorum.

Yorum yap

• ali_next Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                dostum ilk mesaj da softcemi de yukledinmi? bende 2sn de yapıyor ve eğer com portun hsic deıse onu None yap....
                Evet yazılımı atıp kanalları tarattıktan sonra yükledim.

Yorum yap

• teşekkürler usta emeğine sağlık

Yorum yap

• teşekkürler ustad arkası gelir inşallah yeter artık bu kadar bekledik

Yorum yap

• 614e yazılımını attım güncel softcami de attım dün çalışıyordu bugün tps kanallarının üzerinde yeşil tuşa bastım fakat tuner lock fail ibaresi geliyor ve güncellemiyor neden? next2500xdpcı plus

Yorum yap

• ben anten kurucusuyum. makine marka önemli değil sizin gibi gönülden destek veren bir kişi daha görmedim. teşekkürler mach1 hoca.

Yorum yap

• yazılım için elinize emeğinize sağlık kolay gelsin

Yorum yap

• Tasarım hocam elbette tps ler önemli kızmayın emeginize saygım sonsuz elinize yüreginize saglık

Yorum yap

• hocam eline sağlık emeği geçenlere teşekkürler..
                              BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

• Teşekkürler üsdat eline sağlık.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X